|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Wypedęenie Niemców ???
|
|
Już dawno to przewidywaliśmy…
Opublikował Marucha w dniu 2008-07-16 (środa)
Szwajcarska TV publiczna Schweizer Fehrnsehen, zapewne tak samo “szwajcarska”, jak polska TV publiczna jest “polska”, nagrała program poświęcony niezrozumiałym wypędzeniom Niemców po II Wojnie Światowej. M. in. wypędzono ich z Warszawy, Krakowa, Stalingradu i wielu innych małych ojczyzn.
W trakcie programu wyjaśniono widzom, że Polacy nie tylko odpowiadają za zbrodnię wypędzenia Niemców z Dolnego Śląska - ale i za mordowanie Żydów i w ogóle za wywołanie II Wojny. To nie ponury żart, to prawda - czego świadkiem jest poseł PiS Dawid Jackiewicz - od jakiego zażądano publicznych przeprosin w imieniu Polaków.
Już wiele lat temu, obserwując zażydzenie polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i totalny brak jakichkolwiek jego reakcji na najbardziej oburzające ataki na Polskę (ataki, dodajmy, w 95% pochodzące z kręgów żydowskich, nagłaśniane przez “niemiecką”, “francuską” czy “międzynarodową prasę) - przewidywaliśmy, iż nadejdzie czas, gdy dzieci w szkole będą uczyć się, że wojnę wywołali Polacy napaścią na Niemcy, zaś Niemcy starali się uratować Żydów z polskich obozów zagłady, co im się nie do końca udało. I czas ten nadchodzi szybciej, niż można było w pesymistycznych prognozach przypuszczać.
Poseł Jackiewicz domaga się interwencji Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Już widzimy, jak minister Szikorsky rozstawia po kątach “Szwajcarów”, jak grzmi w mediach publicznych, jak wali pięścią w stół i grozi konsekwencjami dyplomatycznymi oraz procesami sądowymi.
Otóż reakcji nie będzie - podobnie jak to bywało za czasów naszych dwu skarbów narodowych, pełniących na zmianę funkcję ministrów spraw zagranicznych: drogiego Bronisława i drogiego Władysława. A jeśli będzie - to taka, żeby lepiej już jej w ogóle nie było. Oczywiście, w ramach solidarności mogła by zainterweniować sama Unia Europejska, ale na samą myśl o tym, aby ten faszyzujący twór mógł wykazać jakąkolwiek życzliwość dla Polski, dostajemy napadu histerycznego śmiechu.
Kraj, którego nie bronią instytucje do tego powołane i którego media są w rękach jego wrogów, szybko schodzi na pozycje bezpańskiego psa, którego każdy może bezkarnie kopnąć. Takich sobie Polacy wybrali ludzi do rządzenia - i tak teraz mają. Zresztą większości z nich Polska i tak nic nie obchodzi.
----------
Elzbieta Gawlas
2008-07-16 (środa) @ 14:12:29
Proponuje zredagowanie listu otwartego w jezyku angielskim, francuskim i niemieckim, ktory wyjasni Szwajcarom historie II Wojny Swiatowej, tratkatu w Poczdamie i Jalcie, zmiane granic i kto odpowiedzialny jest za mordowanie narodow Europy.
Moze pomoc prof. Chodakiewicz.
Nalezy wyslac droga oficjalne do Rzadu Szwajcarii, upublicznic w najwazniejszych mediach swiatowych ( o ile puszcza), wykorzystac wszystkie mozliwosci dyplomatyczne i prywatne.
Moze powstac lista podpisujacych sie i calosc zamieszczona tutaj rowniez.
Prof. Chodakiewicz ma swoj blog na prawica.net
http://prawica.net/node/12823
Dzialac nalezy szybko, zeby sprawa sie nie rozmyla.
Moze ktos jeszcze podejmie sie napisania takiego listu ?
----------------------
http://marucha.wordpress.com/2008/07/16/juz-dawno-to-przewidywalismy/#comment-12774
|
|
16 lipiec 2008
|
|
Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
22 LIPCA, STAĆ NA BACZNOŚĆ !
lipiec 25, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Skutki straty wartości dolara w USA
marzec 19, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
|
Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
|
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
|
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
|
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
|
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
|
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu
maj 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
|
Od planu ewakuacji do decyzji eksterminacji Żydów
grudzień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Wykorzenić i wypalić"
marzec 16, 2006
|
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
|
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
|
Skarga Ojczyzny
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|