ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
więcej ->

 
 

Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić

Szanowny Panie Arturze,

Cierpliwie i regularnie czytam wpisy na zaprasza.net . Pańska strona udostępnia wiele, ciekawych tekstów, nieobecnych na innych „prawicowych”, „patriotycznych”, ‘katolickich”, a nawet „narodowych” portalach, tzn. tych, które pretendują do miana zaangażowanych w sprawy polskie i zatroskanych przebiegiem naszych, polskich losów tu i teraz. Powiem więcej- Pan, uwolniony od doktrynalno-ideologicznego ograniczenia, podjął trud uzmysławiania szerszej, historyczno-cywilizacyjnej perspektywy, zarówno w sensie ?ródeł , jak i skutków, tego czym jest Polska i współczesny świat. Choć, to pańskie- nazwijmy „niezakotwiczenie” doktrynalno-ideologiczne( może w pewnym sensie jest Pan zwolennikiem jakiejś socjologizującej eschatologii słowiańskiej? ale nie mam pewności)rodzi najwięcej pytań, bo słusznie zwalczając społecznie demobilizujący i samoosłabiający pogląd, że wszystkiemu winni są obcy, a szczególnie Żydzi, próbuje Pan zarazem bagatelizować rangę wątku etniczno-narodowego w historii i współczesności Polski. Moim zdaniem niesłusznie. Ale zmierzam do tego, co głównie skłoniło mnie do zabrania głosu. Otóż spostrzegam, że zwyczajem innych tego typu portali, także Panu mniej zależy na wykuwaniu w dyskusji praktycznych działań oraz przyczynianiu się do samoorganizacji i samoobrony narodowej Polaków , natomiast bardziej zależy Panu na wywoływaniu sporów słownych, zabarwionych emocjonalnością i w końcu epitetami- zwłaszcza, że szczególnie ostatnio popadł Pan w niebezpieczna rutynę wszechwiedzącego oraz tego, który przewidział wszystko i wskazał wszystkie, najlepsze rozwiązania polskich problemów, a niewdzięczny tłum pańskich rad nie rozumie i nie przyjmuje. Staram się zrozumieć Pana pewne psychiczno- intelektualne oraz codzienno-robocze zmęczenie działaniem - na zgadzam się - niezwykle zachwaszczonym polu współczesnej świadomości Polaków, pokoleniowo trzebionych intelektualnie , a współcześnie bezkarnie walcowanych przez niepolskie, totalne media, zainstalowane w naszym kraju przez niemal wszystkich, którzy grają sprawą polską wbrew polskiemu interesowi narodowo-państwowemu i polskiej kulturze. Każdy kto zetknął się z działaniem społecznym, a szczególnie politycznym zrozumie Pana i Pana stan, bo sam go doświadczał. Jednak tym co mnie bardziej niepokoi, to konsekwencja tego sposobu prowadzenia portalu, który wzmaga kłótnie, a nie buduje społecznie i politycznie znaczących inicjatyw zmierzających do zahamowania degradacji Polski oraz wypracowania programu i kadr do jej odbudowy. Oczywiście nie jest to zadanie dla jednego, nawet najlepszego portalu internetowego. Ale suma takich inicjatyw jest jedyną drogą do odwrócenia spraw polskich w pożądanym kierunku, ku awansowi cywilizacyjnemu i odgrywaniu przez Polskę możliwie samodzielnej roli we współczesnym świecie, będącym globalnym starciem interesów narodowych.
Podzielam pański pogląd, że nie ma w obecnej chwili ważniejszych spraw dla Polski jak uniemożliwienie instalacji amerykańskiej tzw. tarczy przeciwrakietowej( czytaj: uczynienia z Polski najbardziej prawdopodobnego teatru pierwszego starcia USA z Rosją, a zarazem oddania Polski w całości decyzjom amerykańsko-syjonistycznego imperializmu) oraz aktywne włączenie się Polski do koalicji narodów europejskich przeciwnych przyjęciu Traktatu Lizbońskiego( czytaj : ostatecznego zniszczenia suwerenności i narodowego potencjału Polski i poddania jej pod dyktat niemiecko-francuskiego sojuszu , który jest jedynie narzędziem drugiego skrzydła totalitarnego globalizmu) Myślę, że w tym kontekście dobrym sprawdzianem roli odgrywanej przez portal zaprasza.net , a jednocześnie sprawdzianem intencji piszących tu osób byłoby zrobienie tego , co jeszcze jest możliwe w przewidywalnie krótkim czasie, Należy mianowicie w drodze możliwych społecznych inicjatyw prawnych postawić zarzuty popełnienia przestępstwa sprawującym władzę w Polsce: prezydentowi , premierowi, ministrowi spraw zagranicznych i większości posłom na sejm w oparciu o stosowne artykuły kodeksu karnego, w powiązaniu z obowiązującą Konstytucją RP i normami prawa międzynarodowego. Wskazuję szczególnie na artykuły KK: Art. 129. Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10; Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Portal zaprasza.net powinien stać się płaszczyzną formułowania uzasadnienia do wniosku o zamiarze popełnienia, bąd? o popełnieniu przestępstwa. Autorami tego uzasadnienia winni stać się wszyscy ci, którzy zdolni są podać racje merytoryczne, popierające ten wniosek. W postaci inicjatywy obywatelskiej wniosek ten( odpowiednio formalnie przygotowany od strony prawnej) winien wpłynąć do prokuratury. Wokół uzasadnienia winien ukonstytuować się ogólnonarodowy ruch, gdyż naród polski , jak inne narody na świecie ma prawo i obowiązek się bronić.
30 czerwiec 2008

Paweł Ziemiński 

  

Archiwum

Euro
sierpień 27, 2003
Maciej Winnicki
Obłędne Plany "Tarczy"
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
Akcyzowa kompromitacja władzy
maj 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
Czy Zmiany w USA Są Gro?ne dla Żydów?
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kaczynski gospodarzem Chanukach
grudzień 19, 2006
JTA- Global Jewish News
Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
Syn nie może odpowiadać za czyny ojca
maj 18, 2003
Adam
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
Ojciec
listopad 1, 2008
Marek Jastrząb
Nie dezerterzy
czerwiec 26, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media