|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
więcej -> |
|
Debata
|
|
Premier sobie wybiera, choć wybór ma skromny. Z dawien dawna obrażony na przyjaciela Tuska, dziś woli wroga i ,,komucha” Kwaśniewskiego. To też zły wybór, zważywszy, że pan Kwaśniewski jest bardziej lotny w słowie, bardziej wygadany, mniej postękliwy i gotów jest przegadać pana premiera zarówno na ilość jak i na merytorkę. No chyba, że się znów uchleje, morda ta nasza...
Z Tuskiem byłoby łatwiej bo pan Tusk, myśli czasami wolno, czasami war -r -r- czy swoim twardym ,,kaszubskim” r r r, a czasami, jakby brakowało mu trafnych argumentów. Pan premier jest zimny, genialny i wyrachowany, nie da się speszyć, ale wszystko, co miał do powiedzenia, to już powiedział po wielekroć, więc może nieco nudzić, choć nawalanki zawsze są ciekawe. Użyłem słowa nawalanki, przez pośpiech w pisaniu, powinno być ,,debata”, no chyba że będzie to jednak nawalanka. Byłoby ciekawiej gdyby się jednak wzięli za łby, tak jak to czasami bywa w innych demokracjach w Azji lub Ameryce południowej, lub w Rosji, patrz Żerenowski. W końcu walczą o władzę i o przetrwanie.
I tu nasza publiczna telewizja wyra?nie nawala.
Bo debata powinna być każdy z każdym. Zbliżają się wybory, to my wybieramy, a nie ten czy inny polityk. Pan premier ma tu tyle samo do powiedzenia co każdy inny lider partyjny. Jest wszak premierem tylko do 21 września, pó?niej może nim zostać lub nie . Zatem telewizja powinna określić, albo robimy debatę każdego z każdym, albo debaty nie ma. Niech pokażą co potrafią.
Na pierwszy ogień Kaczyński szef PIS, kontra były wicepremier, lider Samoobrony Lepper.
Taka dyskusja była by ciekawa. Byli w jednym rządzie, niech się sprawiedliwie ocenią, pochwalą czego dokonali a czego nie.
Dalej Kaczyński kontra następny wicepremier Giertych, kolejno Lepper- Giertych, kolejno liderzy największych parti czyli PIS kontra PO i tak dalej, aż do Pawlaka.
W tym przekładańcu kto jest lepszy, kto gorszy, niech nam komentatorzy nie oznajmiają, to my pokażemy im to przy urnach, póki co, kto już więcej naobiecywał i nakłamał, każdy z nas ma swoje własne zdanie.
A tak prywatnie chciałbym zobaczyć pod miarką, jaka jest różnica wzrostu pomiędzy panami J.K. i R. G., bo też w niejednych zawodach waga także się liczy ( myślę o boksie ), a jeśli może się liczyć waga, to może także i wzrost. Wprawdzie w kosza nie grają, ale zawsze to kondycja i walory zewnętrzne mogą być miłe lub przykre dla oka. Szczególnie gdy trzeba pozować do wspólnego zdjęcia gdzieś na salonach wielkiej polityki.
|
|
28 wrzesień 2007
|
|
( . ) bez podpisu
|
|
|
|
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
|
Primum Non Nocere nie popiera strajków lekarzy
czerwiec 1, 2006
Adam Sandauer- przewodniczący Stowarzyszenia
|
Josek Nikodem Lewinkopf Kosinski and two other literary profiteers of the Holocaust
lipiec 10, 2006
|
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (1)
lipiec 12, 2004
Gracjan Cimek
|
Bush "ostrzega" przed trzecią wojną światową
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
|
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
|
Lech Kaczyński zachował się godnie
maj 14, 2006
StefanDetko
|
Sami Swoi
maj 7, 2008
PAP
|
Jednostronny punkt widzenia
sierpień 15, 2003
prof.Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
|
Nie tylko Rosjanie chcą Putina na III kadencję...
październik 30, 2007
marduk
|
Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
|
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
|
EURO 2012, czyli USTĘP, A SPRAWA POLSKA
maj 30, 2008
Marek Jastrząb
|
MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
|
Chiny
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|