ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
więcej ->

 
 

Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną




Widmo katastrofy Czernobyla tylko na znacznie większą skalę roztacza się nad Izraelem. Raport Greenpeace, opublikowany 30go marca, 2007 w Tel Awiwie, o potencjalnych skażeniach Izraela, z powodu możliwych uszkodzeń jego własnych instalacji nuklearnych, przez przypadek lub przez pociski konwencjonalne umieszczonje w głowicach potencjalnej salwy odwetowej Iranu, przyczynił się do osłabienia politycznego radykałów w Izraelu i zrozumienia faktu, że Izrael niema żadnej gwarancji, że atak na Iran nie oznacza śmiertenego zagrożenia dla Izraela i okolicy w promieniu 400 km. z powodu zatrucia materiałami radioaktywnymi.
Izrelski minister ochrony środowiska, Ezra Gideon, w ostatnim momencie skreślił spotkanie na statku Rainbow Warrior, który należy do organizacji ochrony środowiska, Greenpeace. Gideon tak uczynił ponieważ dokładne sprawozdanie dotyczące ciężkiego zagrożenia Izraela z powodu nagromadzenia arsenału nuklearnego i funkcjonowania reaktorów nuklearnch, oraz nuklearnych elektrowni, może wywołać panikę w Izraelu w jeszcze większym stopniu, niż to uczyniły pociski rakietowe Saddama Huseina, w czasie ataku na Irak z powodu inwazji Kuweitu w 1991 roku.
Saddam Husein wówczas zrozumiał z wypowiedzi ambasadora USA, że może przyłączyć Kuwejt, tradycyjną prowincję Mezopotmji, dziś Iraku, bez konfliktu z Waszyngtonem. Zapewnienie to wówczas okazało się pułapką, którą zastawiła oś USA-Izrael. Mimo kolosalnej przewagi USA, stosunkowo prymitywne pociski Saddama Husseina dosięgły Izrael i spowodowały tam panikę.
Naturalnie sytuacja obecnie jest zupełnie inna, zwłaszcza że ekstremiści rządzący Izraelem już wyznaczyli dowódcę frontu przeciwko Iranowi i wyznaczają korytarze powietrzne dla swych samolotów, w celu przelotu nad Irakiem i bombardowania Iranu. Greenpeace chce zaalarmować Żydów w Izraelu, in całym świecie, o wielkim ryzyku polityki nuklearnej Izraela dla mieszkańców tego kraju.
Żydzi mają prawo wiedzieć na co naraża Bliski Wschód walka Izraela w obronie jego monopolu nuklearnego, zdobytego mimo ostrych objekcji prezydenta Kennedy’ego i jego brata Roberta, z którego to powodu obaj oni zostali zabici (JFKMontreal.com). Arsenał nuklearny Izraela i baza w porcie Haifa, oraz wszystkie inne instalacje nuklearne w Izraelu zą obecnie zagrożone bez porównania grożniejszymi pociskami potencjalnej salwy odwetowej Iranu, którego rakiety mają zasięg 2000km.
Raport Greenpeace stwierdza że „Izraelczycy mają prawo wiedzieć gdzie są te instalacje oraz mają prawo być poinformowani o ciężkim zagrożeniu dla zdrowia i dla środowiska jakie stanowią te instalacje.” Załączona dokładna mapa infofrmuje gdzie są zagrażjące instalacje nuklearne, nie tylko w Dimona, ale również w regionie Tel Awiwu i zwłaszcza Haify gdzie są stacjonowane izraelskie łodzie podwodne z wyrzutniamia pocisków z głwicami nuklearnymi. Regularna konserwacja tych pocisków jest ryzykowna i daje możliwości sabotażu.
Tak więc Greenpeace nawołuje do uczciwej polityki i przejrzystości ze strony rządu Izraela. Zagrożnie nuklearne Izraela z powodu jego własnych instalacji i broni nuklearnych jest w raporcie przedyskutowane szczegółowo. Można się spodziewać że Izraelowi grozi zmniejszenie przyjazdów nowych osiedleńców żydowskich i wręcz powiększenie się ilości Żydów wyjeżdżających z Izraela do USA, Niemiec czy też Polski.
Wielu Żydów zdaje sobie sprawę, że niedawny spadek na giełdzie o 500 punktów jest ostrzeżeniem, że wojna w Zatoce Perskiej, z której pochodzi 25% paliwa na rynek światowy, oznaczałaby katastrofę ekonomiczną gospodarki globalnej z powodu skoku w zwyż cen paliwa. Ekstremistów rządzących w Izraelu nie wiele obchodzi kryzys reszty świata, jeżeli tylko kryzys ten jest „dla dobra Izraela.” Natomiast faktem jest, że obecnie nie ma żadnych gwarancji że salwa odwetowa Iranu nie dosięgnie instalacji nklearnych Izraela i uczyni z tego kraju oraz okolicy o promieniu 400 km. teren ciążko skażony radioatywnie i nie nadający się do zamieszkiwania.
W sumie świadomość zagrożnia nuklearnego Żydów i Arabów powinno spowodować, że oś USA-Izrael powinien dojść do przekonania, że atak na Iran faktycznie nie ma dla tejże osi, żadnego sensu strategicznego. Jest ironią losu, że monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie, stał się pułapką tak na Żydów jak i na Arabów. Fakt ten, logicznie biorąc, powinien zachęcać do porozumienia obu stron konfliktu w Palestynie i do zaniechania ataku przeciwko Iranowi. Podstawowym krokiem byłoby przyjęcie, obecnie ponowionej, oferty pokoju, przez wszystkie państwa Arabskie, za pomocą uznania przez Izrael granicy z 1967 roku jaknajprędezej ponieważ widmo katastrofy na znacznie większą skalę niż Czernobyl roztacza się nad Izraelem.


www.pogonowski.com
11 kwiecień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Wezwanie do tępienia przestępczych struktur i mechanizmów działania Państwa Polskiego.
marzec 1, 2007
tłumacz
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Strzykawa
luty 16, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Historia kołem się toczy - po latach nadal magiel i seksafery...
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Post modernizm? – Aleksander Dugin
marzec 15, 2007
marduk
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
Weszła w życie nowelizacja samorządowej ordynacji wyborczej
sierpień 10, 2002
PAP
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
Bez prawa powrotu
maj 2, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media