|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
więcej -> |
|
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
|
|
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
08.08.2006 14:25
/ RMF FM
Niełatwo być w Polsce przedsiębiorcą. Ryzyko jest ogromne, o powodzeniu decydują znajomości, a wizerunek biznesmena w społeczeństwie jest bardzo kiepski. Takie smutne wnioski płyną z doświadczeń młodych przedsiębiorców, którzy próbowali sił w biznesie przy pomocy Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.
Inkubatory działają przy kilkunastu uczelniach w Polsce. Pomagają studentom, którzy mają pomysł na własną firmę, rozkręcić biznes. Inkubator zapewnia pomoc prawną, księgową, oferuje biuro i niezbędny sprzęt oraz pokrywa część kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Jedne projekty biznesowe upadają, inne całkiem nie?le przyjmują się na rynku. W kraju działa obecnie 130 firm, które wyszły spod skrzydeł AIP. Dzisiaj na konferencji młodzi przedsiębiorcy podsumowali swoje doświadczenia w prowadzeniu biznesu. Nie są one budujące.
Lepiej wyjechać
Już na samym wstępie pojawiają się problemy. Według AIP, bardzo wysokie jest ryzyko związane z otwarciem biznesu. W skali od 1 do 10, średnia ocena młodych przedsiębiorców wynosi 7,4. Najwięcej badanych wybrało 9. Znacznie mniejsze ryzyko ponosi, według nich osoba, która wyjeżdża za granicę do pracy (średnia odpowiedzi 5,1).
- Teoretycznie polityka państwa jest skierowana na zachęcanie młodych ludzi do pozostawania w kraju i rozpoczynania działalności gospodarczej. Nie znajduje to jednak odzwierciedlenia w odczuciach młodych przedsiębiorców - uważa wiceprezes zarządu AIP, Jacek Aleksandrowicz.
Jego zdaniem, jeśli Polska chce zatrzymać młodych ludzi w kraju, musi stworzyć im bardziej przyjazne warunki do rozpoczynania i rozwijania działalności.
Biznesmen-teoretyk
Studenci-przedsiębiorcy skarżą się na brak programów edukacyjnych w polskim szkolnictwie przygotowujących do prowadzenia biznesu. Ankietowani ocenili zaangażowanie uczelni w tym zakresie na 2,4.
- Brakuje praktyki, bo zajęć teoretycznych jest aż nadto. Potrzeba jak najwięcej interaktywnych ćwiczeń, zadań typu "case study" i innych praktycznych zajęć, tak jak to się dzieje w innych krajach. Już na studiach powinno się prowadzić firmę. W Holandii, na trzecim semestrze studiów ekonomicznych studenci muszą obowiązkowo prowadzić firmę w ramach inkubatorów przedsiębiorczości - stwierdził Aleksandrowicz.
Liczą się plecy
Duże znaczenie (średnia nota 8,4) właściciele firm działających w AIP przypisują znajomościom. Zwracają też uwagę na kiepski obraz biznesmena w polskim społeczeństwie. Sami oceniają siebie bardzo pozytywnie - średnia ocen 7,1. Uważają natomiast, że reszta społeczeństwa ocenia przedsiębiorców co najwyżej na 2.8.
Badanie wśród przedsiębiorców z AIP przeprowadzono w ramach kampanii AIP i Business Centre Club (BCC) "Wspierajmy Młody Biznes". Jego wyniki zaprezentowano we wtorek podczas debaty "Szanse dla młodego biznesu", odbywającej się w warszawskiej siedzibie BCC.
(INTERIA.PL/PAP) |
|
8 sierpień 2006
|
|
|
|
|
|
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
|
60. rocznica powstania w Getcie Warszawskim
kwiecień 30, 2003
aaa
|
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
lś
|
2009.03.05. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
styczeń 1, 2003
tłumacz
|
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
|
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Cytat dnia :
"przejrzysty offset"
grudzień 4, 2002
Jabłoko
|
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
|
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
|
"PORZˇDNI LUDZIE ZACZYNAJˇ SIĘ BAĆ" oświadczył Miller
czerwiec 16, 2002
analityk
|
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
|
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
|
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
|
Teraz doradza Kaczyńskiemu
marzec 11, 2006
PAP
|
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
|
Bezrobotni korzystają z Unii
maj 1, 2005
cc
|
Neonazistowskie gówno
kwiecień 12, 2006
Artur Łoboda
|
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
|
więcej -> |
|