ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Tango - Bolszewizm - Modlitwa 
6 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Globalizm totalitarny 1/2 
22 styczeń 2021     
„Mad Euro” as a Product of „Prussian Megalomania”  
16 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część trzecia 
3 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Skąd taki smog w Warszawie 
17 styczeń 2017      wybierzPolskę
Ponad 10 milionów ludzi na całym świecie UMARŁO z powodu szczepionek na Covid-19 
5 styczeń 2024      Kevin Hughes
Sąd w Leżajsku oddalił zarzuty wobec Ks. Franciszka Partyki  
19 październik 2020     
"Kto stał za Józefem Piłsudskim" i koniec konferencji 12.05.2018 
29 maj 2019      Alina
Zdrowaś Mario - Shalom lakh Miryam 
14 kwiecień 2024     
„Wybieram ryzyko zarażenia się COVID”: ponad połowa pracowników służby zdrowia w szpitalach w Kalifornii odmawia szczepień 
2 styczeń 2021      Obserwator
W tobie sny zostawiam 
13 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Dr Wodarg wRealu24! Odradzam brania szczepionki!
Koronawirus nie jest tak niebezpieczny!
 
14 grudzień 2020     
Koalicja dla Polski 
8 październik 2020      Artur Łoboda
Doskonały lek na migrenę 
1 listopad 2022      Artur Łoboda
Integracja? A kogo to obchodzi?  
10 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Co ma konserwator do powiedzenia? 
15 kwiecień 2011      Artur Łoboda
"Daje specyficzne objawy" 
28 lipiec 2020     
Epidemia kretyństwa 
24 marzec 2020     
Wojtek mówi jak jest - tej siły już nie powstrzymacie!  
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Seryjny samobójca zbiera żniwo w kraju zbrodni Tuska 
28 październik 2012     

 
 

Badanie wykazało zwiększone ryzyko padaczki, ciężkiego wstrząsu alergicznego, zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia wyrostka robaczkowego u dzieci, którym wstrzyknięto szczepionki przeciwko Covid-19

                
Niedawne badanie, w którym przeanalizowano dane dotyczące ponad 5 milionów dzieci, wykazało, że w przypadku dzieci, które otrzymały szczepionki AstraZeneca lub Pfizer-BioNTech na Covid-19, ryzyko wystąpienia padaczki i zapalenia wyrostka robaczkowego jest zwiększone .
Ponadto u biorców szczepionki firmy Pfizer wykazano większe prawdopodobieństwo wystąpienia choroby demielinizacyjnej i zapalenia serca.
 
Dr Anthony Fauci, były dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), szybko zalecił szczepionki przeciwko Covid-19 dzieciom w Stanach Zjednoczonych.
W Wielkiej Brytanii Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) rozpoczęła dystrybucję szczepionek wśród dzieci tak szybko, jak tylko możliwe było ich zatwierdzenie.
 
Gdy tak zwane szczepionki stały się dostępne dla młodszych grup wiekowych, liderzy zdrowia publicznego podkreślili znaczenie szczepień dzieci, aby nie tylko chronić ich zdrowie, ale także przyczynić się do zwiększenia odporności szerszej społeczności na Covid-19.
Zalecenia doktora Fauciego powtarzali „eksperci” z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które zatwierdziły szczepienie przeciwko Covid-19 dzieciom w wieku od sześciu miesięcy.
 
Obecnie CDC ma w harmonogramie szczepionek dla dzieci szczepionki na Covid-19, wraz z ponad 70 dawkami zawartymi w różnych szczepionkach skojarzonych , które są obecnie podejrzane o spowodowanie epidemii chorób przewlekłych, która niszczy amerykańskie dzieci.
 

Szczepionki przeciwko Covid-19 zwiększają obciążenie chorobami przewlekłymi u dzieci i zwiększają liczbę hospitalizacji


 
W badaniu , kierowanym przez dr Julię Hippisley-Cox, profesor epidemiologii klinicznej na Uniwersytecie Oksfordzkim, wykorzystano krajową bazę danych zawierającą dane na temat statusu szczepień przeciwko Covid-19, śmiertelności, hospitalizacji i infekcji.
Zespół badaczy szukał związku między szczepionkami przeciwko Covid-19 (AstraZeneca, Pfizer i Moderna) a różnymi wynikami, w tym zapaleniem mięśnia sercowego.
 
W badaniu zbadano dane do 7 sierpnia 2022 r., obejmujące populację prawie 5,2 miliona dzieci, w tym 1,8 miliona w wieku od 5 do 11 lat i 3,3 miliona w wieku od 12 do 17 lat.
W swojej pierwotnej analizie naukowcy odkryli podwyższone ryzyko wśród dzieci w wieku od 12 do 17 lat. lat, które otrzymały szczepionkę firmy Pfizer, w tym zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i hospitalizacji z powodu padaczki zarówno po pierwszej, jak i drugiej dawce.

Kobiety w tej grupie wiekowej były również bardziej podatne na chorobę demielinizacyjną po drugiej dawce.
Co więcej, u kobiet, które otrzymały zastrzyk AstraZeneca, ryzyko hospitalizacji z powodu padaczki i zapalenia wyrostka robaczkowego było znacznie wyższe.
Dane dotyczące szczepionki Moderna były niekompletne, ponieważ szczepionka nie była szeroko rozprowadzana wśród dzieci w Wielkiej Brytanii.
 
We wtórnej analizie porównującej dzieci zaszczepione z dziećmi nieszczepionymi stwierdzono wzrost liczby hospitalizacji zaszczepionych dzieci w wieku od 12 do 17 lat.
Hospitalizacje te obejmowały padaczkę, ciężki wstrząs alergiczny i zapalenie wyrostka robaczkowego, a wszystkie te przypadki można przypisać szczepionkom przeciwko Covid-19 firmy Pfizer.
 

Autorzy badania nadal zalecają szczepienie dzieci na Covid-19, mimo że nie chronią one dzieci i zwiększają liczbę hospitalizacji


 
Autorzy badania pracowali wcześniej w różnych grupach doradczych ds. COVID-19 rządu Wielkiej Brytanii i Szkocji, które zalecały szczepionki przeciwko Covid-19 dla dzieci.
Autorzy, finansowani przez Narodowy Instytut Zdrowia, mają także powiązania finansowe z firmami Moderna i AstraZeneca.
 
Może to być powód, dla którego autorzy przedstawili mylące wnioski na temat wyników badania.
Autorzy stwierdzili, że ich odkrycia „potwierdzają korzystny profil bezpieczeństwa szczepień przeciwko Covid-19 z użyciem szczepionek mRNA u dzieci i młodych ludzi w wieku 5–17 lat”.
Ten kpiąco niebezpieczny wniosek powinien zagrozić całej ich karierze, biorąc pod uwagę, że badanie wykazało wzrost liczby hospitalizacji z powodu szczepionek przeciwko Covid-19 .
Główna autorka, dr Julia Hippisley-Cox, nie skomentowała badania.

Udi Qimron, profesor na Wydziale Mikrobiologii Klinicznej i Immunologii Uniwersytetu w Tel Awiwie, powiedział, że autorzy niesłusznie bagatelizują ryzyko związane ze szczepionkami.
„Niepokojące jest to, że szanowane platformy naukowe są wykorzystywane do ukrywania błędów i nadużyć, zwłaszcza przymusu i ogromnej presji społecznej, aby szczepić małe dzieci.
To nigdy nie powinno było zostać zrobione” – powiedział Qimron.
„Przygnębiające jest to, że czasopisma naukowe współpracują w ramach takich praktyk, co podważa zaufanie społeczne do badań naukowych, zwłaszcza jeśli dotyczą one zdrowia i bezpieczeństwa dzieci”.

Źródła obejmują:
TheEpochTimes.com
CDC.gov
Natura.com
 
 
 
Źródło:
https://cdc.news/2024-06-07-study-increased-risk-epilepsy-appendicitis-in-vaccinated-children.html
22 czerwiec 2024

Lance D. Johnson 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Letter from Ralph Nader to President George W. Bush
lipiec 22, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Bezrobotni korzystają z Unii
maj 1, 2005
cc
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/13809.htm
marzec 29, 2006
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Nikczemny atak na Zofię Kossak - dr Aliny Całej
luty 17, 2007
tatar-Zenon Jaszczuk
Nowy Prezes NIKu
maj 26, 2007
kazikop
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Unia robi z nas durniów
Politycy pozwalają na to (czy za przyszłe posady?)

kwiecień 28, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć

styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
Kraków: Byli włodarze miasta staną przed sądem
lipiec 18, 2008
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Poszukiwany - porwany (Bioferm cz.1)
styczeń 13, 2006
zn
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media