ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kiedy Grzegorz Schetyna odpowie za akcję Widelec 741 
23 październik 2018      Artur Łoboda
Polak świętuje/ Kapuś kapuje :)  
26 grudzień 2023      Artur Łoboda
Casus Kolonii 
7 styczeń 2016      Artur Łoboda
Brednie pana prezesa  
16 wrzesień 2016      Stanisław Michalkiewicz
Obama vs Gingrich i Polska vs. Euro. 
10 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Iwermektyna skuteczna w 62% w zapobieganiu śmiertelności COVID, 86% skuteczna w zapobieganiu zakażeniom, mówi lekarz z Wielkiej Brytanii 
20 styczeń 2022     
Kowidianie 
10 styczeń 2022     
Debata, której nie będzie 
13 maj 2015      Artur Łoboda
Piękne widoki - tylko rzygać się chce 
23 maj 2013      Artur Łoboda
W wieku 95 lat zmarł 27 marca 2019 roku Jan Kobylański – polonijny biznesmen, sponsor Radia Maryja, były konsul honorowy Polski w Urugwaju. 
29 marzec 2019      Alina
Podobieństwo Losu Republiki Rzymskiej i Pierwszej Rzeczypospolitej 
1 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Restaurator produkuje 280 tysięcy maseczek dziennie, Morawiecki nie potrafi ani jednej! 
8 kwiecień 2020     
Ale za swoje pieniądze 
29 kwiecień 2019     
Wiadomości z linii frontu w Gazie 
3 grudzień 2023     
Fenomen Biblioteki Prezydenckiej Bush’a 
5 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Globalism - conclusions 2011 by Artur Loboda 
1 lipiec 2011      Artur Łoboda
Teraz NAUKA jest USTANOWIONA: 6 największych KŁAMSTW na temat zastrzyków z terapii genowej Covid-19 
19 lipiec 2023      SD Wells
Sytuacja jest poważna, ale będzie dobrze 
6 marzec 2020     
ZERO minus 
30 marzec 2016      Artur Łoboda
Żydofobia 
25 listopad 2013      Artur Łoboda

 
 

Przyłapani na gorącym uczynku: Fauci, Gates i Moderna są odpowiedzialni za pandemię COVIDUSDOD podpisał kontrakt na badania nad COVID-19 na 3 miesiące przed tym, jak pojawiły się informacje o Covid – a Fauci i Moderna przygotowały szczepionkę w grudniu 2019 r.


Odkrycie podpisanego w listopadzie 2019 r. kontraktu przyznanego przez Departament Obrony USA firmie Labyrinth Global Health - na „Badania nad COVID-19” wzbudziło pytania o stałą wiedzę rządu USA na temat nowego koronaawirusa.
 
Zamówienie stanowiło część większego projektu „Programu redukcji zagrożeń biologicznych na Ukrainie”, - co sugeruje, że rząd USA był przynajmniej świadomy rzekomego wirusa, zanim rozprzestrzenił się on w Wuhan w Chinach w grudniu 2019 r.
 
Odkrycia sugerują jednak również, że rząd Stanów Zjednoczonych mógł mieć swój udział w stworzeniu tego rzekomego wirusa w laboratoriach Biolabs w ramach badań Gain of Function Research nadzorowanych przez dr Anthony'ego Fauciego .
 
To wyjaśniałoby, dlaczego znali nazwę nowej choroby koronawirusowej na trzy miesiące przed oficjalnym nadaniem jej przez Światową Organizację Zdrowia - nazwy Covid-19 - w lutym 2020 r.

Może to również wyjaśniać, dlaczego Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) firm Moderna i Fauci zawarł na początku grudnia 2019 r. umowę o zachowaniu poufności dotyczącą propozycji na szczepionkę przeciw koronawirusowi mRNA, która została opracowana i jest współwłasnością NIAID firm Moderna i Fauci.

 
 
 
Strona internetowa rządu USA „USA Spending” ujawnia, że ​​wydał on oszałamiającą kwotę 4,04 biliona dolarów - „w odpowiedzi na Covid-19”. 
Bliższe spojrzenie na funkcję „Wyszukiwanie nagród” w tej witrynie pozwala odkryć kontrakt przyznany przez Departament Obrony firmie Black & Veatch Special Projects Corp. na „Usługi profesjonalne, naukowe i techniczne” 20 września 2012 r.

Dokładna analiza zakładki „Nagrody cząstkowe” w kontrakcie ujawnia 115 transakcji z odbiorcami oraz krótkie opisy, z których większość to tak przyziemne przedmioty, jak „sprzęt laboratoryjny dla Kijowa” i „meble biurowe dla Kijowa”.
 
 
Jednakże wśród 115 transakcji wymienionych w zakładce „Nagrody poboczne” kontraktu przyznanego przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych firmie Black & Veatch Special Projects Corp. znajduje się jedna transakcja, która wyróżnia się:
Nagroda dla Labyrinth Global Health INC za „Dokumentację manuskryptów MŚP i badania nad COVID-19”.
 
O ile nie jest zaskoczeniem nagroda za badania nad COVID-19 w czasie pandemii, o tyle fakt, że kontrakt został przyznany 12 listopada 2019 r., co najmniej na miesiąc przed rzekomym pojawieniem się rzekomego koronaawirusa i trzy miesiące przed nadaniem mu oficjalnej nazwany Covid-19, rodzi pytania o wiedzę rządu na temat wirusa.
 
 
 
Ponadto zlecono realizację zamówienia na Ukrainie, podobnie jak cały kontrakt przyznany firmie Black & Veatch Special Projects Corp. 
Ustalenia te sugerują potencjalny udział rządu USA w tworzeniu i rozprzestrzenianiu się wirusa.

We wrześniu 2012 r. Agencja Redukcji Zagrożeń Obronnych (DTRA) działająca w ramach Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych przyznała kontrakt globalnej firmie zajmującej się inżynierią, zaopatrzeniem i budownictwem, specjalizującej się w rozwoju infrastruktury.
 
Umowa dotyczyła programu redukcji zagrożeń biologicznych na Ukrainie i została zawarta w październiku 2020 r.
Choć szczegóły nie są jasne, to wiadomo, że na ten program wydano 21,7 mln dolarów z kontraktu wartego 116,6 mln dolarów.
 
 
Zastanawiające jest, dlaczego Departament Obrony zlecił realizację programu redukcji zagrożeń biologicznych firmie specjalizującej się w rozwoju infrastruktury?

Co więcej, intrygujące jest to, że zarówno Departament Obrony, jak i firma kontraktująca zapłaciły następnie firmie Labyrinth Global Health INC za prowadzenie badań nad COVID 19 - na Ukrainie przed pojawieniem się nowego koronawirusa i zanim został on oficjalnie nazwany Covid-19.
 
Wydarzenia te rodzą pytania o charakter programu redukcji zagrożeń biologicznych i jego potencjalny związek z rzekomą pandemią Covid-19. 
Odkrycie podpisanego w listopadzie 2019 r. kontraktu przyznanego przez Departament Obrony USA na badania nad Covid-19 sugeruje, że rząd USA albo wiedział, że wirus istnieje w sposób naturalny, albo był zaangażowany w jego skonstruowanie w laboratorium.
 
Teorię tę potwierdzają dowody wskazujące, że Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) i firma Moderna miały kandydata na koronawirusa w grudniu 2019 r.
 
Umowa o zachowaniu poufności ujawnia, że ​​NIAID i Moderna zgodziły się przenieść „kandydatów na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA” na Uniwersytet Północnej Karoliny w Chapel Hill w dniu 12 grudnia 2019 r.
 
 
Umowa o transferze materiałów została podpisana 12 grudnia 2019 r. przez dr Ralpha Barica na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill, a następnie 16 grudnia 2019 r. przez Jacqueline Quay, - dyrektor ds. licencjonowania i wsparcia innowacji na Uniwersytecie Karoliny Północnej.
 
Porozumienie podpisało także dwóch przedstawicieli NIAID, w tym dr Amy F. Petrik, specjalistka ds. transferu technologii, która podpisała porozumienie 12 grudnia 2019 r. o godz. 8:05. 
Drugim sygnatariuszem był dr Barney Graham, badacz NIAID, jednakże podpis ten nie był datowany.
 
 
Ostatnimi sygnatariuszami porozumienia byli Sunny Himansu, śledczy firmy Moderna i Shaun Ryan, zastępca głównego radcy prawnego firmy Moderna. 
Obydwa podpisy zostały złożone 17 grudnia 2019 r.
 
 
Wszystkie te podpisy zostały złożone, zanim opinia publiczna dowiedziała się o rzekomym pojawieniu się nowego koronaawirusa.

Kandydat na szczepionkę ufundowany przez Billa Gatesa i jego fundację.
 
W 2016 roku firma Moderna potwierdziła, że ​​Fundacja Billa i Melindy Gatesów przyznała im 20 milionów dolarów na wsparcie ich „wstępnego projektu dotyczącego oceny kombinacji przeciwciał w warunkach przedklinicznych oraz przeprowadzenia pierwszego badania klinicznego fazy 1 na ludziach potencjalnym lekiem mRNA”.
 
 
Ale Moderna ujawniła również, że umowa ramowa, którą zawarto z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, może zapewnić całkowite finansowanie do 100 milionów dolarów na „kontynuacyjne projekty”, które zostaną zaproponowane i zatwierdzone przez Fundację Billa i Melindy Gatesów do 2022 roku.
A warunki tej umowy stanowią, że Moderna zobowiązana jest do udzielenia Fundacji Billa i Melindy Gatesów - pewnych niewyłącznych licencji.
 
Licencja niewyłączna przyznaje licencjobiorcy prawo do korzystania z własności intelektualnej, ale oznacza, że ​​licencjodawca może swobodnie wykorzystywać tę samą własność intelektualną i pozwala dowolnej liczbie innych licencjobiorców na korzystanie z tej samej własności intelektualnej.
 
Dlatego też zgodnie z warunkami umowy zawartej z firmą Moderna, - Fundacja Billa i Melindy Gatesów otrzymała obecnie niewyłączną licencję na zastrzyk mRNA Covid-19 firmy Moderna i tym samym czerpie korzyści z jego stosowania.
 

Czy Fauci, Gates & Moderna są odpowiedzialni za pandemię Covid?


 
Dopiero 31 grudnia 2019 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) dowiedziała się o rzekomej grupie przypadków wirusowego zapalenia płuc w Wuhan w Chinach.
Jednak nawet na tym etapie nie ustalili, że winę ponosi rzekomy nowy koronawirus, zamiast tego stwierdzili, że zapalenie płuc miało „nieznaną przyczynę”.
 
 
Dopiero 9 stycznia 2020 r. WHO poinformowała , że ​​władze chińskie ustaliły, że epidemia była spowodowana nowym koronawirusem, który później stał się znany jako SARS-CoV-2, a którego rzekomą chorobą była nazwana COVID-19.

Dlaczego więc wirus został przeniesiony na Uniwersytet Północnej Karoliny 12 grudnia 2019 r.?
 
To ta sama firma Moderna, która zatwierdziła szczepionkę mRNA na koronawirusy - do stosowania w sytuacjach awaryjnych wyłącznie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych - w celu rzekomej walki z Covid-19.

Co Moderna, Fauci i Bill Gates wiedzieli, czego my nie wiedzieliśmy?

W 2019 r. nie wystąpił żaden pojedynczy koronawirus stanowiący zagrożenie dla ludzkości, który wymagałby szczepionki.

W miarę jak świat stara się iść dalej, wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, a powyższe to tylko niektóre z nich.

Jednak odkrycie w listopadzie 2019 r. kontraktu przyznanego przez Departament Obrony USA na badania nad Covid-19 oraz fakt, że NIAID firm Moderna i Fauci - ma gotową w grudniu 2019 r. propozycję na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA - ufundowaną przez Billa Gatesa, sugeruje, że stały rząd USA , dr Anthony Fauci, pan Bill Gates i Moderna znają odpowiedzi na te pytania.


 
Źródło:
https://expose-news.com/2024/02/21/caught-red-handed-fauci-gates-moderna-responsible-for-covid-pndemic/
4 marzec 2024

The Expose 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Obud? się i powąchaj faszyzm Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
Obrona Izraela przed raportem komisji Baker’a
grudzień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
Z tarczą czy na tarczy?
czerwiec 12, 2007
przysłała Elżbieta
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
Letter from Ralph Nader to President George W. Bush
lipiec 22, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
grudzień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media