ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

HARMONOGRAM: 75 lat łamania praw człowieka przez Izrael wobec Palestyńczyków 
24 listopad 2023     
"Holokaust piknik" też już był 
4 lipiec 2014      Artur Łoboda
Morderczy grudzień  
3 styczeń 2011      Bogusław
Czy żyjemy jeszcze we własnym kraju? 
22 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Dlaczego w Krakowie jest tak mało chorych? 
1 kwiecień 2020     
„Lobby izraelskie”: fakty i mity 
21 listopad 2023     
Wnioski z obecnej epidemii 
10 marzec 2020      Artur Łoboda
Root causes of the SARS CoV-2 "epidemic" 
13 sierpień 2020     
Pisowska wojna przeciw Narodowi Polskiemu 
1 sierpień 2020     
A gdyby tak? 
13 październik 2023      Artur Łoboda
Wnioski na dziś dzień 
20 luty 2011      Artur Łoboda
Prośba i jednocześnie wezwanie do odrzucenia Nowelizacji Ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa 
9 luty 2026     
Jak się nam pluje w twarz? 
22 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Przykłady ludobójstwa stosowanego w wojnie kowidowej (2) 
28 kwiecień 2021     
Kultura dyskryminowana 
18 luty 2015      Artur Łoboda
Rosja supermocarstwem w przemyśle atomowym 
9 maj 2009      tłumacz
Francuzi to mali ludzie 
27 sierpień 2017      Alina
Dedykacja 
31 styczeń 2022     
Po 2 latach nadszedł koniec „2-tygodniowych” restrykcji 
29 marzec 2022     
Protesty na całym świecie przeciwko wojnie kowidowej 
25 lipiec 2021      Al Jazeera English

 
 

Nigdy nie zapomnij: pandemia koronawirusa, totalitarne działania rządu i propaganda mediów zostały zapisane w scenariuszu już w 2019 roku

 
Podczas targów Trinity Health Freedom Expo 2019 w Chicago w stanie Illinois panel ekspertów omówił bardzo realną możliwość pojawienia się wkrótce nakazów szczepienia i paszportów szczepionkowych na podróż. 
To, co wówczas brzmiało jak teoria spiskowa, okazało się rzeczywistością zaledwie kilka miesięcy później, kiedy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła globalną pandemię koronawirusa i zażądała rygorystycznych blokad oraz nowej szczepionki, aby wrócić do normalności.
 
 

Rząd federalny stanie się później celem osób mówiących prawdę za szerzenie „dezinformacji”

 

Wielu mówiących prawdę Paula Reveresa z Trinity Health Freedom Expo zostało później uznanych za „rozsiewaczy dezinformacji” – ich posty zostały zakazane, a strony cenzurowane w mediach społecznościowych. 
Niektórzy z tych mówiących prawdę stali się później celem rządu federalnego jako część „ dziesiątki dezinformacyjnej ”. 
Administracja Bidena publicznie zażądała usunięcia „Dwunastki Dezinformacji” z platform mediów społecznościowych, a szefowie agencji federalnych bezpośrednio współpracowali z firmami, aby stłumić prawdę.
 
Jednak zastraszanie, zniesławienie i cenzura nie zmieniły prawdy w tej sprawie, a ruch na rzecz wolności zdrowotnej rozrósł się wykładniczo w następstwie tej plandemii. 
Gdy powołano do życia scenariuszową pandemię koronawirusa , wraz z nakazami szczepionek, paszportami szczepionkowymi i innymi formami medycznej tyranii, coraz więcej ludzi zaczęło dostrzegać złe i drapieżne intencje stojące za plandemią.

 
Blokady, propaganda strachu i nakazy szczepień zostały zaplanowane w 2019 r. podczas Events 201

 

W październiku 2019 r. Johns Hopkins Center for Health Security, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów zebrały się na Events 201 . 
Na niesławnym spotkaniu te elitarne grupy miały omawiać nadchodzącą pandemię koronawirusa i sposób, w jaki sporządzą scenariusz reakcji rządu i mediów. 
Planowanie to miałoby nastąpić na dziesięć tygodni przed pierwszym wybuchem epidemii Covid-19 w Wuhan w Chinach.
 
To niesławne spotkanie zostało omówione w filmie dokumentalnym zatytułowanym Plandemic: Indoctornation. 
Ten otwierający oczy dokument został usunięty z mediów społecznościowych, a nawet usunięty z YouTube, ale jest dostępny tutaj .
 
Scenariusz został przedstawiony podczas Wydarzenia 201 i zawierał wcześniej zaplanowane komunikaty medialne, które naśladują to, co ostatecznie przeprowadzono w latach 2020–2022. 
Przekazy medialne promowały blokady i niszczenie swobód obywatelskich dla „wyższego dobra”. 
Istnieją scenariusze informujące o brakach środków ochrony osobistej i wezwania do aresztowania tych, którzy szerzą „dezinformację” na temat koronaawirusa. 
Scenariuszowe wiadomości forsowały mandaty dotyczące szczepionek, a nawet pokazywały zamieszki, zawirowania gospodarcze i upadek społeczeństwa obywatelskiego.
 
Ten dokument odkrywa kryminalny spisek stojący za programem szczepionek przeciwko Covid-19, laboratoryjny rozwój SARS-CoV-2, biznesplany i patenty stojące za koronawirusami SARS oraz falę propagandy, która była konieczna, aby zmanipulować społeczeństwo do uległości totalitarne programy globalne .
 
Dokument przygląda się bliżej roli WHO i Tedrosa Adhanoma, Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz dr Anthony'ego Fauciego w Narodowych Instytutach Zdrowia. 
Ujawnia także programy prania pieniędzy stosowane przez firmy farmaceutyczne i inne międzynarodowe korporacje. 
Przełamuje scenariuszową reakcję mediów i rolę, jaką giganci technologiczni z Doliny Krzemowej odegrali w tłumieniu prawdy.

 
Instytucje kontrolujące narrację odegrały rolę w powstaniu covid-19

 
Jednym z ważnych faktów związanych z plandemią jest to, że amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC) jest właścicielem patentu na SARS-CoV . 
W 2007 roku CDC złożyło wniosek do urzędu patentowego o utajnienie tego patentu

CDC jest również właścicielem patentów na zestawy testowe używane do wykrywania opatentowanego przez siebie wirusa. 
Należy pamiętać, że gdyby SARS-CoV był wirusem naturalnym, wówczas patent byłby nielegalny. 
Gdyby wirus został wytworzony w laboratorium, CDC naruszyłoby traktaty o broni biologicznej i prawa międzynarodowe. 
Tak czy inaczej, CDC nadal działa ponad prawem i kontroluje, kto może zadawać pytania na temat ich opatentowanego wirusa i odpowiednich zestawów testowych. 
Dodatkowo istnieje również patent opisujący metody wytwarzania rekombinowanych koronawirusów . 
Patent ten jest własnością Uniwersytetu Karoliny Północnej w Chapel Hill. Eksperymenty z koronaawirusami przeprowadzono w Instytucie Wirusologii w Wuhan, które zostały sfinansowane z grantów przyznanych przez dr Anthony'ego Fauci'ego z Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych i przekazane przez dr Petera Daszaka z EcoHealth Alliance. 
Są to te same instytucje, które kontrolowały narrację podczas blokad związanych z Covid-19 i nakazów szczepień .
 
Bardziej szczegółową historię można znaleźć w filmach Plandemic: Indoctornation i The Great Awakening , dostępnych na stronie internetowej filmu, PlandemicSeries.com .


Źródła obejmują:
NAChicago.com
NaturalNews.com
TheEpochTimes.com
PatentImages.storage [PDF]
PlandemicSeries.com
PlandemicSeries.com
PlandemicSeries.com
 

Źródło: 
cdc.news/2023-11-27-coronavirus-pandemic-governments-totalitarianism-scripted-in-2019.html
6 styczeń 2024

Lance D Johnson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Abp Józef Życiński powiedział
luty 11, 2003
zaprasza.net - przyjaciele Adama Chmielowskiego
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
Ośmieszenie pewnego doniesienia PAP
marzec 3, 2008
tłumacz
Gansterzy przejmują we władanie Polskę
luty 9, 2003
PAP
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Parada błaznów
wrzesień 2, 2003
Artur Łoboda
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
Zgodnie ze stanowiskiem Kościoła, ale czy zgodnie z prawdą?
kwiecień 16, 2003
Adam
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media