|
Pokrętna propaganda eskimosów
|
|
"Miałem dobre relacje z Putinem - powiedział były premier Luksemburga Xavier Bettel podczas spotkania ministrów spraw zagranicznych OBWE w Skopje. Jego słowa mogą budzić zdziwienie, ponieważ Bettel jest wyoutowanym gejem, a Putin popiera zmiany w prawie, które czynią Rosję jednym z najbardziej homofobicznych państw w Europie.
(...)
Tymczasem Rosja od lat prześladuje przedstawicieli środowisk LGBTQ+.
Pretekstem do takich działań stał się przyjęty w 2013 roku zakaz "propagandy homoseksualizmu" wśród nieletnich. W 2022 roku uchwalono z kolei ustawę, która zakazuje "propagandy nietradycyjnych stosunków seksualnych i pedofilii" w kinie, internecie, reklamie i w przestrzeni publicznej. "
Na czym polega oszukańcza propaganda eskimosów?
Czym innym jest tolerancja wobec "odmienności seksualnej", a czym innym jest propaganda dewiacji, która może zwichrować psychikę młodego człowieka!
W Rosji nie kryminalizują zachowań homoseksualnych, ale zabraniają patologii propagandy dewiacji!
Podobnie zresztą - jak w Polsce nie chcemy do tego dopuścić!
Jak wszystkie dzieci przyjmowałem w młodości, że tak zwana "wiedza" zawarta w podręcznikach - to owoc rozwoju intelektualnego Ludzkości.
Później przeczytałem zakazane książki i objechałem trochę świata - co dało mi dokładnie odwrotne spojrzenie - na treści wpajane mi w młodości.
Młodzi ludzie nie są jeszcze w stanie rozpoznać przestępczego spisku - służącego zniszczeniu społeczeństw - bo mają za małą wiedzę i za małe doświadczenie.
|
|
1 grudzień 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zgodzę się z tym, że wobec zdobywanej wiedzy dochodzimy do odwrotnych wniosków, aniżeli wpajane nam, w ramach zatłaczania do naszych głów, tzw. "podstaw programowych".
Niemniej, rola Rosji i tego wszystkiego, co wokół niej roztacza się, jako efekt propagandy, w moim odczuciu sprowadza się do relacji między tezą i antytezą, nad którymi oboma pełną kontrolę ma twórca narracji, a my jako pt. konsumenci przekazu, mamy się polaryzować między nimi.
I to świetnie hula.
A my jesteśmy rozgrywani, jak maleńkie, pijane dzieciątka we mgle. |
|
2023-12-01
Magellan
|
|
|
|
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
|
Obywatelskie nieposłuszeństwo (językowe)
marzec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
|
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
|
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
|
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
|
Błędy ortograficzne w mediach
listopad 15, 2005
Mirosław Naleziński
|
Wyjazd - rządowe rozwiązanie dla posła Giertycha?
lipiec 31, 2002
PAP
|
"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"
styczeń 20, 2003
Piotr Mączynski
|
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
|
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
|
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
|
Skwar pó?nego lata, Skwer w Gdyni i denne swary
wrzesień 15, 2005
Mirosław Naleziński
|
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwasniewski przed komisję
listopad 7, 2003
IAR
|
Gdzie jest MS Ziobro?
styczeń 25, 2007
Bogusław
|
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
|
Raport antyimperialny (czerwiec)
lipiec 18, 2006
William Blum
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|