ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Powody dla których należy bojkotować Halloween 
1 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Prawdziwy stosunek PiS do rolników 
14 marzec 2019      Artur Łoboda
Szczepienia pełne kłamstw (1) 
4 marzec 2023     
Masoneria i kryzys 
1 czerwiec 2010      Goska
Lekarze BŁAGĄ rodziców, aby nie podawali swoim dzieciom śmiertelnych szczepionek na COVID-19 
24 czerwiec 2022      Arsenio Toledo
Zdaje się że dojdzie do piramidy absurdu na Westerplatte 
25 sierpień 2009      Artur Łoboda
אֲנָשִׁים - Ludzie  
26 październik 2023     
Dezinformacja 
17 marzec 2010      Goska
Ryba psuje się od głowy, a naród uzdrawia od podstaw 
5 lipiec 2016      Artur Łoboda
Debata przed Pałacem Namiestnikowskim w Warszawie 
10 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Czlowiek 
3 maj 2010      Goska
Sto kilkadziesiąt pytań do p. prezydenta A. Dudy i p. premier B. Szydło oraz do władz PiS-u (III)  
15 październik 2016      Jerzy Robert Nowak
Nowy kodeks sądowy Platformy Obywatelskiej 
20 marzec 2013      Artur Łoboda
Scenariusz, który się w głowie nie mieści 
12 grudzień 2023      Artur Łoboda
Izrael wypuszcza dyrektywę Hannibala na całą Strefę Gazy, CELOWO ZABIJAJĄC izraelskich zakładników 
17 luty 2024     
Antoni Macierewicz 
13 listopad 2015      Artur Łoboda
Fakty na temat Covida 
26 grudzień 2022     
Autorzy decyzji wkroczenia na Ukrainę 
28 kwiecień 2022     
Hello! Marku - o deserze - w krakowskim "Związkowcu" - trzy grosze o dowcipie AKTORA !!! MARKA LITEWKI /wspomina Ewa Englert-Sanakiewicz/ 
29 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Co Wy tam knujecie w tych lasach? 
6 kwiecień 2020      Konfederacja TV

 
 

Czy Elon Reeve Musk dalej rządzi w PayPal?

PayPal teraz PRZEJMUJE konta należące do niezależnych mediów
 
 
Jeśli prowadzisz jakąkolwiek działalność za pośrednictwem systemu PayPal, warto rozważyć to ponownie. 
Platforma Big Tech podobno teraz przejmuje konta i grozi kradzieżą gotówki od osób i firm, które kwestionują rząd.

Consortium News i MintPress przekonały się o tym na własnej skórze niedawno po tym, jak PayPal usunął ich konta. 

Oba niezależne media otrzymały komunikat „Nie możesz już korzystać z PayPala” wraz z następującymi informacjami:
„W PayPal cenimy bezpieczniejszą społeczność naszych klientów, aby mogli prowadzić interesy. 
Zauważyliśmy na Twoim koncie aktywność niezgodną z naszą Umową z użytkownikiem, dlatego nie możemy już oferować Ci usług PayPal”.
 
Wiadomość dalej wyjaśniała, że ​​żadnych powiązanych danych banku i karty kredytowej nie można już usunąć ani dodać, a wszelkie pieniądze na koncie „będą przechowywane przez maksymalnie 180 dni”.
„Po 180 dniach, jeśli ma to zastosowanie, wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacjami o tym, jak wypłacić pozostałe pieniądze z konta PayPal” – zakończył się komunikat.
 
O ile nie chcesz, aby ukradziono Ci pieniądze, najlepiej jak najszybciej uciec z PayPala

Według redaktora konsorcjum Joe Laurii, który był w stanie porozmawiać z prawdziwym człowiekiem w PayPal na temat zamrożonych lub „przetrzymywanych” środków, PayPal może zatrzymać pieniądze na zawsze, jeśli uzna, że ​​„doszło do naruszenia”.
 
„Jest to możliwe”, powiedział Lauria przedstawiciel firmy, że pozostałe 9 384,14 USD salda na PayPal może zostać na zawsze skonfiskowane, jeśli firma zdecyduje się je zatrzymać. 
Powiedziano mu, że ta kwota pokryje „odszkodowania”.
 
„Tajny proces, w którym mogliby przyznać sobie odszkodowanie, a nie przez sędziego lub ławę przysięgłych” – wyjaśniła Lauria Mattowi Taibbi. “Całkowicie w tajemnicy.”
 
Jednym z głównych celów Konsorcjum jest badanie dezinformacji pochodzącej ze społeczności „wywiadu” w Stanach Zjednoczonych. 
Ostatnie tematy to zaangażowanie NATO i Pentagonu w ukraińskie laboratoria broni biologicznej, a także afera „Russiagate”.
 
Konsorcjum regularnie relacjonowało również sprawę Juliana Assange'a i było jednym z niewielu serwisów informacyjnych, który oferował współczucie, a nie potępienie.
 
„Witryna zawierała treści zakłócane przez platformy takie jak Facebook, ale teraz dodatkowo opróżniane są jej kieszenie” – pisze Taibbi.
 
„Ten odcinek ponownie podnosi stawkę w ruchu moderowania treści, w kierunku świata wskazanego w odpowiedzi na protesty kanadyjskich kierowców ciężarówek, gdzie posiadanie niewłaściwych opinii może skutkować zamrożeniem lub przejęciem pieniędzy”.
 
Cenzurowanie treści to jedno, ale zaczynanie kradzieży pieniędzy od osób i grup, z którymi się nie zgadzasz, to zupełnie inna sprawa. 
Ale tak właśnie dzieje się teraz w PayPal, dlatego patrioci dobrze by zrobili, gdyby jak najszybciej połączyli się z inną platformą.
 
„Pogoń za gotówką to duży skok od zwykłego usuwania mowy, ze znacznie większym efektem mrożącym krew w żyłach”, dodaje Taibbi.
 
„Jest to szczególnie prawdziwe w świecie alternatywnych mediów, gdzie pieniądze od dawna są notorycznie ograniczone, a utrata kilku tysięcy dolarów tu czy tam może mieć duży wpływ na stronę, podcast lub gazetę”.
 
Założyciel i dyrektor wykonawczy MintPress , Mnar Adley, mówi, że PayPal po raz pierwszy zaczął konspirować z rządowym „wywiadem”, aby zaatakować finanse niezależnych serwisów informacyjnych w 2010 roku, kiedy podjął historyczną decyzję o wstrzymaniu wszelkich darowizn na rzecz Wikileaks.
 
PayPal podobno otrzymał pismo z Departamentu Stanu, w którym stwierdził, że darowizny były „nielegalne” i bez żadnego protestu PayPal spełnił żądania rządu.
 
„PayPal zakazujący darowizn z WikiLeaks naprawdę ustanowił plan dzisiejszej cenzury”, mówi Adley.
 

Źródło:
www.naturalnews.com/2022-05-07-paypal-seizing-accounts-independent-media-outlets.html
8 maj 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

 

Tak że ten.....

Nie ma co się sprzeciwiać NWO, to kochane chłopaki som.

2022-05-08
hens

  

Archiwum

PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Letter from Ralph Nader to President George W. Bush
lipiec 22, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Zbrodnia Katyńska - 15.03.05 godz.15:30
marzec 8, 2005
Adam Słomka - Przewodniczący Konfederacji Polski
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
Woda zycia - zycia narodu
maj 7, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
Wina ministrów
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
Film o 11/09/2001 dostępny w "Biedronce"
wrzesień 17, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP

marzec 26, 2003
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
Podziały w Iraku pogłębiają się
wrzesień 8, 2007
Patrick Cockburn
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media