ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jeśli na to pozwolimy - za chwilę w Polsce będzie tak samo 
16 sierpień 2020      Maurizio Spezia
Zdrowy rozsądek stał się spiskiem 
12 czerwiec 2025      Jenna McCarthy
Pięć białych róż 
28 grudzień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
"Wyzwolenie" obozu w Oświęcimiu 
27 styczeń 2025      Artur Łoboda
Ja, Ramzes XII i z Listów wysłanych, a nie odebranych 
5 grudzień 2013      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Walka o monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie 
19 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński UŁAMAĆ OPŁATEK MIŁOŚCI - część pierwsza 
14 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
UE, Wielka Brytania Dołączy do USA, wprowadzając politykę „dezinformacji” w Internecie, wywołując obawy dotyczące „jednoświatowego zarządzania” mediami społecznościowymi 
20 maj 2022      dr Michael Nevradakis
Zespół Joc - Hora sarbatorii Ensemble 
9 styczeń 2014      Artur Łoboda
Anturaż 
10 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Fidel Castro -ponad 50 lat w służbie rewolucji 
8 maj 2009      Dawid Jakubowski
Na czyje zlecenie działa Kaja Godek? 
28 grudzień 2022     
Czarnoksiężnik z Krainy Oz: Ciemna rzeczywistość, w której głębokie państwo ukrywa się przed światem  
8 czerwiec 2021      Andrew Korybko
Deportacja całej ludności palestyńskiej z Gazy do Jordanii i Egiptu 
2 luty 2025     
Jakim krajom „Bóg” zezwolił na suwerenność? - komentarz MG do tekstu „Czy Rosja sprzeciwi się wojnie?” Izraela Szamira 
9 luty 2011      Izrael Szamir + komentarz MG
Trzeba być lisem i lwem 
2 styczeń 2015      Artur Łoboda
Czym jest pieniądz - prolog 
5 grudzień 2012      Artur Łoboda
Szczepionka Pfizer, 6 zgonów podczas eksperymentów  
11 grudzień 2020      Obserwator
Mowa nienawiści Bogdana Zdrojewskiego 
22 maj 2013      Artur Łoboda
Profesor Roman Zieliński odpowiada 34 naukowcom z PAN 
15 marzec 2021     

 
 

Światowy spisek żydów

 
26 lat temu zająłem się tematem stosunków polsko-żydowskich, by obalić stereotypy i znormalizować wzajemne stosunki.
W swoim życiu poznałem wielu przyzwoitych ludzi wyznania mojżeszowego i na Ich przykładzie chciałem dowieść, że powtarzane historie nie są prawdziwe.

Udało mi się choć jedno.
Nawet zatwardziały polski nacjonalista - odróżnia dziś żydowskiego bandytę - od przyzwoitego człowieka.
Przede wszystkim przypomniano sobie o polskich patriotach - żydowskiego pochodzenia.

Ale Ich wszystkich była garstka.
Co z resztą?
 
Żyją sobie gdzieś w świecie mniej - lub bardziej uczciwie.
I są mi całkowicie obojętni.
Jednak w tak zwanym "Narodzie żydowskim" funkcjonuje nieproporcjonalna do innych nacji patologiczna grupa przestępcza.
To grupa przestępców, którzy formułę "narodu wybranego" wykorzystują do uzasadnienia zbrodniczych działań.

I najpewniej byli tacy od zawsze - co znalazło potwierdzenie w mordach rytualnych.


Odwiecznym problemem gmin żydowskich była ich hermetyczność i narzucona przez rabinów solidarność etniczna.
Z tego powodu nie wydawali Chrześcijanom morderców - co mściło się pogromami.
Dzisiaj jednak doskonale odróżniamy MORDERCĘ szczepionkowego Billa Gatesa - od terroryzowanego szczepieniami Izraelczyka.

I jeszcze jeden aspekt chciałbym przypomnieć.

Dwadzieścia lat temu wyjaśniłem znaczenie słowa "judzenie" i przypomniałem, że pochodzi od francuskiego słowa żyd - "jud".

Otóż cała "Rada medyczna" przy Premierze RP judziła opowieściami o rzekomej pandemii.
Czyniła to wspólnie i w porozumieniu z członkami pisowskiego Rządu RP.

Posunęli się tak daleko, że złamali zasady Kodeksu norymberskiego - co dowodzi, że przekroczono granice nazistowskiego ludobójstwa.


Nie jestem w stanie ocenić: czy wszystkie aplikowane "szczepionki" są bronią biologiczną, czy też dla własnego bezpieczeństwa część z nich wykonali neutralnym placebo.
Gdyby wszystkie były identycznego składu - to w ciągu kilku lat umrą setki milionów ludzi.
Będzie to ludobójstwo nieznane w historii ludzkości!
 
 
Żydowscy zbrodniarze finansowi ponad 100 lat temu przejęli przemysł farmaceutyczny USA i dokonują różnorakich przestępstw na zdrowiu Amerykanów.

 
Doskonale zobrazował to Dr Robert Yoho w ramach cyklicznej konferencji "Covid Conversations" w dyskusji zorganizowanej przez stowarzyszenie The Channel Islands Integrative Health Alliance 2 lutego 2022 r. .

www.bitchute.com/video/9LodPYyjdYG5/
 
" Dr Yoho zaczął zgłębiać temat korupcji w systemie opieki zdrowotnej.
Efektem tych poszukiwań była książka „Zarżnięci przez 'opiekę zdrowotną': Co zrobić z lekarzami, Big Pharmą i skorumpowanym rządem rujnującym twoje zdrowie i system opieki medycznej” (Butchered by "Healthcare": What to Do About Doctors, Big Pharma, and Corrupt Government Ruining Your Health and Medical Care), która w 2020 r. zdobyła nagrodę Best Indie Book w kategorii 'Zdrowie i Etyka w Medycynie'.

Książka ta analizuje zależności między przemysłem medycznym i światem polityki, obnaża dysfunkcje i niewyobrażalną skalę korupcji w agencjach ochrony zdrowia oraz demaskuje wszechobecne w nich konflikty interesów. Opisuje całe spektrum problemów w systemie opieki zdrowotnej - od strukturalnych wypaczeń na poziomie szpitali, placówek medycznych i firm ubezpieczeniowych, poprzez korupcję w relacjach lekarzy z firmami farmaceutycznymi, świadome promowanie szkodliwych (a niekiedy wręcz zabójczych) leków i urządzeń medycznych, aż po nagminne fałszowanie danych na potrzeby badań klinicznych i publikacji w czasopismach naukowych.
 
Jak to powiedział Dr Yoho w jednym z udzielonych przez siebie wywiadów: „System opieki zdrowotnej robi trzy rzeczy bardzo dobrze: zarabia pieniądze, zarabia pieniądze i zarabia pieniądze.”


Strony Dr Roberta Yoho:

www.robertyohoauthor.com
www.robertyoho.substack.com

Po oglądnięciu powyższego materiału NIKT myślący - nie będzie miał wątpliwości, że mamy do czynienia z działającym od blisko stu lat światowym spiskiem koncernów farmaceutycznych.
(Przypominam, że obóz w Oświęcimiu był laboratorium firmy "farmaceutycznej" Bayer.)
 
 
Jak długo Ludzkość nie będzie świadoma, że istnieje światowy spisek żydowski, który przeprowadził akcję pod nazwą "pandemia Covid-19" to narażeni będziemy na kolejne zbrodnie przeciwko Ludzkości - jak choćby prowokowana judzeniem wojna Rosji z Ukrainą!

Przede wszystkim musimy zrozumieć, że działające na zlecenie koncernów farmaceutycznych osoby z dyplomami medycyny - to ZBRODNIARZE WOJENNI, którzy winni być ukarani tak samo - jak hitlerowscy zbrodniarze medyczni!



I jeszcze uwaga końcowa.

Jarosław Kaczyński w pełni współpracuje z koncernami farmaceutycznymi.
Robił to już podczas pierwszego ich ataku - pod nazwą "świńska grypa" - gdy na świecie tysiące szczepionych ówczesną szczepionką - zostało kalekami i nieznana liczba zmarła od szczepionki.
PiS ŻĄDAŁ wtedy od Ewy Kopacz - zakupu szczepionki, która okazała się TRUCIZNĄ!
Dzisiaj chce zmusić Polaków do samozatrucia kolejną szczepionką.
17 luty 2022

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Fundamentalistyczny" bezrozum elit III/IV RP
wrzesień 1, 2006
Marek Głogoczowski
Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
sierpień 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ubeckie podchody
grudzień 4, 2003
Andrzej Kumor
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
Gro?na Obietnica Prezydenta Bush’a
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Inna historia
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Panorama Historyczna "Cudu Nad Wisłą" i Wspomnienie Rodzinne
lipiec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kiepscy
grudzień 4, 2003
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media