ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce - Max Kolonko Mówi Jak Jest  
29 grudzień 2015      Artur Łoboda
NADEJDZIE KIEDYŚ NASZ CZAS! 
20 maj 2015     
HASTA SIEMPRE COMANDANTE CHE GUEVARA - JOAN BAEZ  
8 styczeń 2017      historia
Kruk krukowi oka nie wykole (2) 
30 grudzień 2016     
"Rasa panów" 
4 listopad 2016      Artur Łoboda
Respiratorem zabili kolejną osobę. Teraz odpowiedzialność zrzucają na Covid. 
12 październik 2020      Artur Łoboda
Deklaracja z Great Barrington 
12 październik 2020      Great Barrington Declaration
Dzisiejsi Polacy 
12 październik 2020     
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE – Komentarze (Część III z III) Imperium Rabusi Wypchanych..."synem człowieczym" 
2 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Ulica de la Santé 
10 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Stare i nowe czasy 
20 marzec 2012      Artur Łoboda
Wnioski na dziś dzień 
20 luty 2011      Artur Łoboda
Gojenie ran 
26 kwiecień 2020     
W każdym kraju inny covid 
12 październik 2020     
Na jakiej podstawie nieRząd Mateusza Morawieckiego wprowadził w Polsce orwellowski terror?  
5 czerwiec 2020     
Kto to jest artysta?
Czym jest piękno - czym jest sztuka? (4)
 
10 luty 2014      Artur Łoboda
Czterdzieści kilka lat temu... 
16 styczeń 2017      Artur Łoboda
Kolejne oszustwo Obajtka? 
30 czerwiec 2021     
Dlaczego nie wierzę, że kiedykolwiek istniał wirus Covid 
9 kwiecień 2023     
Skandaliczne premie dla nadzorców budowlanych zostaną kiedyś osądzone 
28 luty 2012      Artur Łoboda

 
 

Rumunia rozpoczyna dochodzenie w sprawie pozyskania szczepionek przeciw COVID.
Zamyka swoje centra szczepień.
Chorwacja zawiesza szczepienie


Prokuratorzy rumuńscy wszczęli dochodzenie w sprawie nabycia szczepionek Covid w tym kraju, a także zamknęli swoje ośrodki szczepień, ponieważ ludzie odmówili eksperymentalnych szczepień .

 
Jak donosił wcześniej GreatGameIndia , Unia Europejska wszczęła dochodzenie w sprawie tajnych rozmów, jakie miały miejsce między szefem Komisji Europejskiej a dyrektorem generalnym Pfizera w sprawie sprzedaży szczepione.
greatgameindia.com/secret-talks-pfizer-vaccines.
 
Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich zażądał, aby przewodnicząca Komisji Ursula von der Leyen wyjaśniła, w jaki sposób zgubiła wiadomości tekstowe, które wymieniała z dyrektorem generalnym firmy Pfizer podczas rozmów na temat zamówień na szczepionki.
 
Teraz nawet rumuńska Narodowa Dyrekcja Antykorupcyjna (DNA) ogłosiła, że ​​wszczęła dochodzenie w związku z okolicznościami, w jakich Rumunia zakupiła [zbyt wiele, jak sugerują prokuratorzy] szczepionek przeciw Covid.


    „O ile mi wiadomo, procedury stosowane przy zakupie [szczepionek] we wszystkich krajach Unii Europejskiej były takie same i zostały opracowane przez Komisję Europejską”, powiedział Valeriu Gheorghiță, szef krajowej kampanii szczepień. do Hotnews.ro .


Prokuratorzy powiedzieli, że śledztwo wszczyna się w celu wykrycia potencjalnego „nadużycia urzędu” [implikującego osobiste korzyści czerpane przez osoby do tej pory niezidentyfikowane].
 
Warto zauważyć, że ministerstwem zdrowia do początku września kierowała reformistyczna partia USR-PLUS, która w międzyczasie wycofała się z koalicji rządzącej i wystąpiła z wotum nieufności wobec Rządu.
Ale ministerstwo zdrowia nie było bezpośrednio zaangażowane w zamówienia.
 
Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka centra szczepień, przekazuje zapasy szczepionek do Danii, Wietnamu, Irlandii, Korei Południowej itp. 
 
Rumunia również zamknęła swoje ośrodki szczepień, ponieważ ludzie odmówili eksperymentalnych szczepień.
 
Spadek popytu na szczepienia przeciwko koronawirusowi w Rumunii skłonił władze do zamknięcia 117 ośrodków szczepień i skrócenia harmonogramu w 371 innych, poinformowali urzędnicy ds. zdrowia .


    „W poprzednim tygodniu ponownie oceniliśmy skuteczność stałych ośrodków szczepień.
    Około 80% stałych ośrodków szczepień szczepi mniej niż 25% możliwości szczepień przydzielonych każdemu strumieniowi” – ​​powiedział szef krajowego komitetu ds. szczepień Valeriu Gheorghita na wtorkowej konferencji prasowej.


Tymczasem Republika Czeska planuje zniszczyć 45 000 dawek szczepionek AstraZeneca  oznaczonych w Indiach jako Covishield, ponieważ nikt nie chce się szczepić.
 
Równocześnie ponad 14 000 dawek szczepionki AstraZeneca zostało wyrzuconych tylko w ciągu ostatniego miesiąca z powodu braku zainteresowania opinii publicznej.
 
Nawet Singapur bada możliwość zastosowania szczepionek nie zawierających mRNA jako zastrzyków przypominających  i prowadzi rozmowy z dostawcami w celu uzyskania fiolek, powiedział starszy minister stanu ds. zdrowia Janil Puthucheary w parlamencie.
 
Niedawno prezydent Chorwacji zaszokował media w poniedziałek po tym, jak reporter zapytał, dlaczego wskaźnik szczepień w Chorwacji nie jest tak wysoki, jak w innych krajach Unii Europejskiej.
 
Prezydent Chorwacji Zoran Milanovic odparował, mówiąc: „Nie będziemy już zaszczepione” .
 
Według prezydenta Zorana Milanovicia Chorwaci zostali „wystarczająco zaszczepieni” i powinni mieć możliwość zaakceptowania ryzyka zarażenia się COVID na własnych warunkach.


    „Musimy wiedzieć, jaki jest cel tego szaleństwa. Jeśli celem jest całkowite wyeliminowanie #wirusa , to mamy cel. Nie słyszałem, żeby to był cel. Jeśli ktoś powie mi, że to cel, powiem mu, że oszalał”.
    Czytaj więcej https://t.co/7YVyVRiXbt pic.twitter.com/VdWWNBPDWj
    — GreatGameIndia (@GreatGameIndia) 23 września 2021 r.


„Nie pójdziemy więcej niż 50 procent, niech nas ogrodzą drutem” – powiedział Milanović w niedawnych oświadczeniach dla prasy.

"Nie obchodzi mnie to.
Jesteśmy wystarczająco zaszczepieni i wszyscy o tym wiedzą”.
 
„Musimy wiedzieć, jaki jest cel tego szaleństwa.
Jeśli celem jest całkowite wyeliminowanie wirusa, mamy cel.
Nie słyszałem, żeby to był cel.
Jeśli ktoś powie mi, że to cel, powiem mu, że oszalał”.


 
Prezydent Milanović zerwał z większością swoich rówieśników, wyrażając frustrację z powodu medycznego autorytaryzmu i histerii związanej z COVID podsycaną przez media głównego nurtu i globalistów.
 
 
Źródło"
https://www.globalresearch.ca/romania-opens-investigation-how-covid-vaccines-acquired-shuts-down-vaccine-centers/5756994
29 wrzesień 2021

Great Game Indie  

  

Komentarze

  

Archiwum

Według niektórych coraz bliżej, według nas już od dawna
październik 25, 2004
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
Prezydent Wenezueli, Hugo Chávez Frías, 20 wrzesnia 2006, na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ
wrzesień 23, 2006
Tlum. Roman K.
Berlin a Polska
wrzesień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
Why the West Hates Islam...
czerwiec 24, 2007
przysłał Marduk
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
SLD, SdPl, UP i UW.
luty 17, 2005
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Kilka uwag odnośnie Kosowa
luty 26, 2008
Artur Łoboda
Komisja Kongresu USA: niech Polska zwróci mienie
lipiec 17, 2008
Artur Łoboda
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Czy lichwiarze przeszli na wegetarianizm?
listopad 5, 2005
Stanisław Michalkiewicz
"Wojna przeciwko terrorowi" ?le idzie w Afganistanie
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Sugestia
kwiecień 22, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media