|
Brednie powielane
|
|
Kilka dni temu trafiłem w którymś ścieku medialnym na "informację", że "w Krakowie ludzie czekają w długiej kolejce - na testy covid-19".
Informacja była zobrazowana zdjęciem z drona - przedstawiającym kolejkę samochodów przed "Tauron Arena" - gdzie rzekomo mieli robić te "testy".
Najpierw na zdjęciu sprawdziłem porę roku i faktycznie była to jesień.
Ale mamy tu od dwóch tygodni deszcze, a na zdjęciu było suchutko.
Przedwczoraj przejeżdżając tamtędy specjalnie skręciłem w boczną drogę - by zobaczyć tą - rzekomą "kolejkę samochodów".
Nie było ani jednego samochodu!
Więc to było medialne kłamstwo, a zdjęcie przedstawiało najprawdopodobniej kolejkę do wjazdu na parking - z którejś imprezy z lat ubiegłych.
Jednak wrażliwy "dziennikarz społeczny" Henryk Jezierski przyjął medialne kłamstwo za pewnik i na tej podstawie opowiadał banialuki.
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29362&Itemid=100
Musimy się bardzo pilnować - bo w wojnie przeciwko ludzkości - jaka obecnie się toczy WSZYSTKIE większe media są najemnikami wrogów ludzkości.
|
|
17 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Może nie do końca takie banialuki!
Załóżmy, że krakusy wcale nie stały w kolejce po testy.
Ale to nie zmienia faktu, że testy są wykonywane w całej Polsce CODZIENNIE.
Kiedy po raz pierwszy wysunęłam przypuszczenie, że min. Szumowski dostaje dolę od każdego testu (konkretnie min. 1$), ilość testów wykonywanych dziennie wynosiła ok 10 000 szt, potem 16 tys, 20, a teraz tuż przed wprowadzeniem nas do żółtej strefy - ilość testów wynosiła ponad 60 000 tysięcy! Bardzo uważnie słucham komunikatów o tych tysiącach, żeby mieć pojęcie o ile dolców powiększają się konta tych, którzy nas w ten cyrk wepchnęli.
Pan Jezierski świetnie wskazał gdzie tkwi idealny ynteres i kto wg niego kręci lody na testach. Odnowiony "polski" rząd z JarKaczem zwiększył ilość testów, co pozwoliło podawać dużo większe ilości zakażonych, a więc wywołać jeszcze większy strach, który u wielu emerytów graniczy z paniką i depresją.
Dziś zaczęłam sie telepać ze strachu (no prawie) na wieść, że firma, która dysponuje wielkimi halami wystawienniczo-targowymi zobowiązała się udostępnić te wielkie hale na szpitale polowe.
Ja się pytam: jaka wojnę, jaki pogrom, jakie ofiary są przewidywanie w najbliższej przyszłości?
|
|
2020-10-18
Alina
|
 |
|
|
Mam wrażenie, że w latach 60. znałem większość mieszkańców Krakowa.
Po prostu WSZYSCY natykaliśmy się na Siebie na Rynku głównym.
Pamiętam ostatniego z WIELKICH KRAKOWIAN Karola Estreichera.
Wypowiadał się dziwnie - jakby seplenił.
Ale JEGO ZASŁUGI dla kultury polskiej nie ulegają wątpliwości.
Nawiasem mówiąc Jego przodkowie pochodzili z Czech!!!!!!!!!!!
które w czasach Ich przybycia do Polski należały do Austrii. Stąd nazwisko.
Dzisiaj w Krakowie jest 90 procent przyjezdnych.
I nazywanie ich "krakusami" jest obelgą dla TYCH WSZYSTKICH - którzy stworzyli WIELKĄ KULTURĘ POLSKI.
|
|
2020-10-18
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Znajoma pani Ewa przesłała swój komentarz:
"mój komentarz: nie każdy krakus tworzył WIELKĄ KULTURĘ POLSKI, a byli i tacy, którzy winni się wstydzić swoich decyzji, swego postępowania."
No cóż ...
Krakusów mogę tylko pocieszyć, że i tak mają szczęście, bp trochę się ich w Krakowie uchowało.
O tym co się stało z warszawiakami nie muszę żadnemu Polakowi przypominać, ale że są nowi młodzi ludzie, to powiem, że prawie wszyscy zostali wymordowani w czasie II wś. a ich miejsce zajęła żydokomuna zaimoprtowana ze wschodu i umieszczona w najważniejszych urzędach państwowych. To dlatego w Warszawie rządzi taki antytalent jak Trzaskowski. Bo tam musi rządzić (trzymać łapę na pieniądzach) tylko etniczny członek tej żydokomuny, bez względu, czy jest człowiekiem, czy osłem. |
|
2020-10-19
Alina
|
|
|
|
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
|
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
|
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
|
Pieprz pod prysznicem
listopad 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wojna kolonialna
marzec 29, 2003
KWM
|
Rekordowy Picasso
grudzień 1, 2004
Mirosław Naleziński
|
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Dyskusja o lichwie
styczeń 27, 2006
|
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komu(ch) bije w dzwon
październik 18, 2005
Marek Olżyński, Polska Północna
|
"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
|
Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"
październik 14, 2003
PAP
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(2)
wrzesień 6, 2006
Marek Olżyński
|
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
|
Gwiazdy Baletu Teatru Bolszoj w Polsce
styczeń 8, 2004
Makroconcert Sp. z o.o.
|
O stosunku z perspektywy Lecha Kaczyńskiego
październik 28, 2008
tłumacz
|
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
Plan głodu
lipiec 21, 2008
David Icke
|
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
|
|
|