|
Jak się będą ciebie bali
|
|
Podstawowym zadaniem Leszka Balcerowicza było zniszczenie polskiej gospodarki, a przy okazji umożliwienie Sorosowi i grupie spekulantów zarobków na spekulacji polską walutą.
Powierzone zadanie Balcerowicz wykonał wzorowo.
Jednym z ważniejszych jego elementów było zamkniecie całego - wschodnioeuropejskiego rynku zbytu - dla polskich przedsiębiorstw.
Ponieważ nasze towary nie miały wtedy szans w Europie zachodniej to przedsiębiorstwa eksportowe bankrutowały lawinowo.
Innym posunięciem Balcerowicza było gnębienie wszelkimi możliwymi i NIELEGALNYMI obciążeniami finansowymi polskich przedsiębiorców - przy równoczesnym zwolnieniu ze wszystkich opłat - towarów importowanych.
Zupełnie jak w mincowskiej "walce o handel".
Polacy to dynamiczny i inteligentny Naród.
Dlatego po wstąpieniu do Unii Europejskiej - bardzo szybko opanowaliśmy te dziedziny gospodarki, które wymagają prócz inteligencji - sporego samozaparcia, a mało kapitału.
I tym razem niemieccy balcerowiczowie wystąpili przeciwko polskim przedsiębiorcom - przez co toczy się niepisana wojna gospodarcza z Unią.
Mimo wszystko nasza obecna pozycja jest nieporównywalna do momentu wstąpienia - gdy koczowaliśmy na gruzach balcerowiczowskiej hekatomby gospodarczej.
To właśnie dzięki polskim przedsiębiorcom - mogła przedwczoraj Beata Szydło postawić się hegemonii Berlina w ramach UE.
I tylko dzięki przedsiębiorcom może w przyszłości jeszcze odważniej postawić się unijnym degeneratom!
A co robi dla polskich przedsiębiorców Rząd Beaty Szydło?
Dokładnie to samo - co robił Balcerowicz, ale rozłożone w czasie.
" Jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali" - napisał Sienkiewicz w Trylogii.
I ta prawda winna służyć wzorcem również dla Beaty Szydło.
Niemcy obawiają się polskich przedsiębiorców, bo rozszerzenie Unii Europejskiej do współczesny "drang nacht osten".
Jeszcze nie zrealizowali wszystkich zaplanowanych działań i dlatego postępują niezdecydowanie.
Ale przyjdzie czas, że ujawnią swoje prawdziwe cele. A wtedy będzie za późno.
Jedyną dla Nas szansą jest kontratak gospodarczy - gdy polskie "zagony gospodarcze" panoszyć się będą po Niemczech i całej Unii Europejskiej.
Mając na swoim terenie polskie "zagony gospodarcze" - z mniejszą śmiałością atakować będą Polskę.
Tymczasem zarówno polski rynek, bankowość - jak też media zdominowane są przez Niemców.
Kiedyś nazywać to będą "unijną okupacją Polski", bądź "unijnymi zaborami".
Beata Szydło obiecywała "równość gospodarczą" i w związku z tym - obciążenie hipermarketów podatkami.
Zamiast tego gnębi jeszcze bardziej polskich przedsiębiorców!, bo nie tylko podatkami ich niszczy, ale coraz bardziej dolegliwymi obowiązkami sprawozdawczymi, które łamią podstawową zasadę wolności gospodarczej.
Przedsiębiorcy muszą tworzyć nowe - całkowicie bezproduktywne stanowiska pracy po to - by nie zostać obciążonymi karami - za brak absurdalnej sprawozdawczości.
To ma rzekomo "ukrócić wyłudzenia zwrotów VAT".
Tylko, że płacą uczciwi, a oszuści dalej obchodzą przepisy.
Pod rządami Beaty Szydło, administracyjne koszty płacy są trzykrotnie wyższe - niż w Europie zachodniej!
To SKANDAL!, ale też samobój obecnego Rządu.
Tylko dobrze prosperująca gospodarka może przedłużyć rządy PiS.
Przy pierwszych perturbacjach wylecą na pysk!
I niechaj to memento przyświeca całemu Rządowi Beaty Szydło.
|
|
11 marzec 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
|
Drodzy Rodacy
wrzesień 29, 2006
mik4
|
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
|
Fundamentalisci Protestanccy i Walczący Izrael
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
|
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
|
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
|
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
|
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
|
Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
|
Niebawem decyzja Polski w sprawie prośby USA dotyczącej MTK
sierpień 27, 2002
PAP
|
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
|
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
|
Stłuc Młodego
luty 1, 2007
Bogusław
|
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
|
Gospodarczy Krakówek z Carrefourem w tle.
lipiec 17, 2002
PAP
|
|
|