|
Ubój rytualny = ubój barbarzyński
|
|
Semici twierdzą, że religia zmusza ich do spożywania mięsa koszernego - żydzi, lub halal - muzułmanie.
Swoje barbarzyńskie metody uboju zwierząt nawali ubojem rytualnym.
Niech mi ktoś powie, czy jest współcześnie jakaś niebarbarzyńska cywilizacja, w której ubój, czyli pozbawienie życia zwierzęcia jest RYTUAŁEM?!
Kiedyś rytuałem było składanie zwierzęcia w ofierze Bogu, bóstwu. Ale dziś?
Nasza cywilizacja trwa ładnych parę tysięcy lat. Polska, słowiańska - też. Nigdy nikt nie znęcał się nad zwierzęciem w czasie uboju. Nikt oprócz barbarzyńców, którzy swoje barbarzyństwo ubrali w przepisy religijne dotyczące uboju.
Nie rozumiem, dlaczego my ludzie z cywilizacji łacińskiej, producenci zdrowej żywności, mamy się dostosowywać do przedpotopowych pogańskich zaleceń współczesnych barbarzyńców? Czyżby współcześni barbarzyńcy opanowali cały nasz świat?! Czy jesteśmy niewolnikami pogańskich barbarzyńców?
Bo jak inaczej wyjaśnić tolerowanie do tej pory uboju "rytualnego", który nie jest żadnym rytuałem, tylko katowaniem zwierząt?
Czas najwyższy, żeby sobie cadyki i inni muezini wprowadzili cywilizację do swoich barbarzyńskich religii. Jahwe i Allah na pewno się ucieszą, że ich wyznawcy przestali katować żywe stworzenia.
No chyba, że ubój "rytualny" jest faktycznie praktycznym rytuałem przygotowującym Semitów do rzezi wszystkich niewiernych ... Ale wówczas ubój "rytualny" powinien być jeszcze szybciej zabroniony w Polsce. Wówczas problem uboju "rytualnego" zniknie niejako samoistnie.
|
|
15 październik 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
O jeŻu, a już myślałem, że tylko ja mam takie zdanie na temat tego krwawego procederuuu...
W skrócie, zadziwia skąd w katolickich rolnikach takie krwiożercze ciągoty. Chodzi o kasę? I z tej kasy dadzą na tacę?
No to ja wysiadam. |
|
2020-10-15
hens
|
|
|
|
Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
|
Cytat dnia.
Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
|
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
|
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
|
Irak jako nieudana super-baza osi USA-Izrael?
maj 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ZAWIADOMIENIE O PROCESIE
wrzesień 13, 2004
|
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
|
Matka Boska z Montichiari
grudzień 7, 2007
.
|
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
|
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
|
Przygotowac sie do referendum
maj 27, 2003
Zenon Baranowski
|
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
|
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
|
Ojciec Augustyn: Papież uczy pokornej akceptacji życia
sierpień 20, 2002
PAP
|
Układ Lokalny – „Business - Businessmana!”
maj 28, 2006
Dariusz Adamczewski
|
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PiS chce wyjawienia powiązań polityków ze światem przestępczym
styczeń 30, 2003
IAR
|
|
|