|
Azytromycyna
|
|
Z upływem czasu usuwa się z sieci wiele pierwotnych informacji na temat SARS-CoV-2, a pozostają tylko te - które służą podtrzymaniu dyktatury strachu.
Szczególnie pilnie usuwa się wszelkie dane mogące świadczyć o związkach przemysłu farmaceutycznego z obecną epidemią covid-19.
Czy to jest epidemia, czy trucizna podawana ludziom?
Kilka miesięcy temu naukowcy twierdzili, że koronawirusy towarzyszą Ludzkości od zawsze i są zupełnie niegroźne.
W tym jednak wypadku mamy do czynienia z wirusem - któremu usunięto białkowe wypustki, dzięki którym organizm ludzki rozpoznawał intruza i zwalczał go.
Z powodu braku informacji o zagrożeniu, organizm ludzki pozwala na namnożenie się wirusa - na podobieństwo imigrantów we Francji, którzy zniszczą kiedyś ten Kraj.
Naukowcy twierdzili, że nie może być to wynik naturalnej mutacji, ale ingerencji człowieka. I stąd przypuszczenia, że wirus powstał w laboratoriach naukowych.
(Podaję te informacje z pamięci, bo zostały usunięte z sieci.)
Nie wykluczam takiej możliwości, ale biorę pod uwagę wszelkie inne przypadki.
Nie ma większych zbrodniarzy - jak pazerni inwestorzy. Mordując dla pieniędzy twierdzą, że "to nic osobistego - to tylko biznes".
Czy przypadkiem tym razem nie mamy z czymś takim do czynienia?
Koncerny farmaceutyczne nieraz uczestniczyły w masowych mordach dla pieniędzy - jak choćby dzisiejszy Bayern - w latach hitlerowskich.
Znane są dziesiątki przypadków wypuszczenie pseudo-lekarstw, które z czasem okazują się trucizną.
I dlatego za bardzo prawdopodobne uważam, że obecna epidemia covid-19 jest skutkiem działalności koncernów farmaceutycznych.
Może się bowiem tak zdarzyć, że "mutacja" koronawirusa w organizmie ludzkim jest wynikiem ingerencji chemicznej za pośrednictwem tak zwanych lekarstw.
W tym wypadku to organizm człowieka staje się "laboratorium" - w którym amputowane są w wirusach wypustki informujące organizm ludzki o intruzie.
Przy swojej niewielkiej wiedzy farmaceutycznej wskazuję Azytromycynę - jako jedną z możliwych substancji - prowadzących do mutacji wirusa.
Ale może prawdziwi naukowcy sprawdzą tą drogę?
Może w połączeniu z polem magnetycznym - któryś z rzekomych "leków" wywołuje mutację wirusa.
Wystarczy, że chemicznie - choć częściowo rozpuszczone zostanie białko, a wibracje pola magnetycznego - niczym wibratory laboratoryjne spowodują oderwanie wypustek informujących organizm ludzki o intruzie.
|
|
31 maj 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
|
Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje
luty 19, 2006
PAP
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
Branie na litość
wrzesień 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
|
Wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej a „Tarcza” w Polsce
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tolerancja z pejczem w dłoni
czerwiec 24, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
|
Śmierć opozycyjnego wobec Moskwy reportera
wrzesień 2, 2008
PAP
|
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej
(wyd. Prószyński i S-ka S.A.)
listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Przyszlosc Europy
grudzień 31, 2006
przeslala Elzbieta
|
Stan Tymiński
Przepis na nową Polskę
kwiecień 8, 2004
Stan Tymiński
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
|
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
|
Bóg się rodzi, moc truchleje
w Palestynie giną ludzie
grudzień 26, 2002
PAP
|
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
|
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
|
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
|
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
|
|
|