|
Morawiecki, jesteś za wszystko odpowiedzialny!
|
|
Dwa dni temu w geście rozpaczy napisałem oskarżycielski tekst przestrzegający przed skutkami kompletnej ignorancji rządzących i braku jakichkolwiek przygotowań do zagrożeń związanych z epidemią wirusa z Wuchan.
Kilka godzin później Mateusz Morawiecki i jego podwładni wybełkotali w mediach, że rzekomo są prowadzone jakieś przygotowania i jesteśmy "silni, zwarci i gotowi".
Oznacza to, że agent dyżurny jest czujny i natychmiast powiadomił zwierzchników o takim tekście, oraz związanych z tym przyszłych oskarżeniach Rządu o przestępstwo niedopełnienia obowiązków służbowych skutkujące katastrofą na wielką skalę.
Prócz oficjalnej reakcji otrzymałem jeszcze wyjątkowo infantylny tekst - który świadczy o poziomie myślenia pewnej kategorii ludzi.
Oto jego treść - pisownia oryginalna:
"NO TO JEST ABSOLUTNIE NIEODPOWIEDZIALNE, ZEBY RZAD, PREZYDENT, MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI I MINISTERSTWO ZDROWIA NIE POWIADOMILO LOBODY ARTURA O PODEJMOWANYCH DZIALANIACH ZABEZPIECZAJACYCH POLAKOW PRZED WIRUSEM Z WUHAN!!!!!!!!!!
KATASTROFA!!!! ZIGNOROWANO ARTURA LOBODE, RZECZ ABSOLUTNIE NIEDOPUSZCZALNA!!! ZBRODNIA SIE SZERZY, A NAROD .......NIC!!! ZAMIAST OGLOSIC REWOLUCJE, ZBRODNIARZY WRZUCIC DO LOCHOW, Z ZIOBRY DRZEC PASY PUBLICZNIE I SYPAC SOLA, POLACY SPIA NIEROZGARNIECI I .....TYLKO JEDEN LOBODA CZUWA I PRZESTRZEGA!!!! PANIE ARTURZE LOBODA, NIECH PAN WIECEJ NIE NADUZYWA, BO SIE PAN OSMIESZA.
OGLUPIONA PRZEZ PISOWCOW"
Tak się składa, że w obecnym stanie prawnym każdy ma prawo do informacji publicznej, a dziennikarze (szczególnie dziennikarze społeczni), posiadają szczególne uprawnienia reprezentowania Społeczeństwa.
Używając grubiańskich określeń stwierdzę, że "psim obowiązkiem" rządzących jest poinformowanie o stanie przygotowań do zbliżających się zagrożeń.
A jak działa lecznictwo w Polsce miałem okazję się niedawno przekonać. Na badanie niezbędne dla ratowania życia z adnotacją PILNE, wyznaczają termin za pół roku!
Bez adnotacji "PILNE", pacjent czeka 13 miesięcy!
W przychodniach i szpitalach kilkudniowe kolejki. Pogotowie ratunkowe nie przyjedzie do mdlejącego człowieka!
Gdzie ma zamiar Morawiecki leczyć przyszłych zarażonych wirusem?
Dlatego po raz kolejny oświadczam, że Mateusz Morawiecki ponosi pełną odpowiedzialność za brak jakichkolwiek przygotowań do zagrożeń wypływających z rozprzestrzeniającego się wirusa!
Wirus z Wuchan zatopi PiS.
|
|
26 luty 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
|
Znajd? słowo "terroryzm"
marzec 9, 2003
v-ce
|
"...rządowe BMW zahaczyło o przyczepę nieprawidłowo ustawionego prywatnego auta..."
marzec 16, 2004
wynarodowiony
|
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)
100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN
grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
WYPRZEDAŻ MAJˇTKU KOMUNALNEGO POLAKÓW
Samorządowcom ku rozwadze!
lipiec 28, 2007
Dariusz Kosiur
|
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
|
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
|
Ataki na polskość
wrzesień 8, 2007
..
|
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
|
Historyk niepokorny
marzec 22, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
|
Polska potrzebuje imigrantów
październik 27, 2003
PAP
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
Czy na pewno bez komentarza ........?
styczeń 21, 2009
Artur Łoboda
|
|
|