|
Hucpa 28.03.2019
|
|
Dwadzieścia lat temu napisałem, że "gdyby dwadzieścia lat wcześniej ktoś mi powiedział, że będę często pisał o Żydach i ich historycznych matactwach - to pomyślałbym, że to jakaś paranoja".
Chciałbym w swoim życiu zająć się ważniejszymi sprawami i nie powracać do tematu żydowskiego. Ale judeonazizm, który występuje pod pojęciem syjonizmu - nie pozwala ludziom honoru pozostać obojętnymi.
Na temat grupy muzycznej Rammstein mam ambiwalentne odczucia i całkowicie nie rozumiem zachwytu niektórych znajomych ich dokonaniami.
Jednak dzisiaj do wyrażenia opinii w ich temacie, sprowokowała mnie kolejna hucpa żydohołoty.
Chodzi o to, że w ramach "zawłaszczenia" pamięci historycznej - żydowscy szowiniści zaatakowali zespół muzyczny Rammstein za użycie w teledysku pasiaków obozowych - w które ubrani zostali muzycy.
Dlatego młodzieży na wszelki wypadek wyjaśnię, że pierwszymi ofiarami nazizmu - na długo przed Żydami - byli Niemcy - przeciwnicy Hitlera, a potem Polacy, którzy w takich właśnie pasiakach wegetowali w nazistowskich obozach koncentracyjnych.
Żydzi - jako narodowość NIGDY nie mieli odrębnego ubioru obozowego. Na ogół nie mieli ŻADNEGO ubrania poza własnym - cywilnym strojem!
Nieliczni Żydzi osadzeni w obozach przed akcją "ostatecznego rozwiązania", nosili takie same pasiaki jak Polacy, bądź Rosjanie, ale z gwiazdą Dawida.
Nam Niemcy kazali nosić literę "P".
Media donoszą że: " Dyrektor Fundacji Bawarskie Miejsca Pamięci Karl Freller zaprosił już członków zespołu Rammstein do odwiedzenia Miejsca Pamięci w byłym niemieckim obozie koncentracyjnym Dachau".
A może ten tłumok dowie się: kim były pierwsze ofiary obozu w Dachau?!!!!!!!!!!!!!!!!
Żydowscy szowiniści od dawna przygotowują się do rozpętania Trzeciej wojny światowej.
W tym celu - dokładnie tak jak Hitler dążą do stworzenia kłamliwej wersji historii, by ukryć, że współtwórcami nazizmu byli również sami Żydzi!
PS
W pasiaki z gwiazdą Dawida odziani byli ci Żydzi, którzy pracowali jako robotnicy przymusowi w niemieckich obozach pracy. Ale dużo wcześniej zmuszono do tego Polaków.
|
|
28 marzec 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
|
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strategia promocji Krakowa - we? udział w dyskusji
grudzień 7, 2007
|
Polski "Titanic" z unijną orkiestrą
styczeń 26, 2005
Ksiądz profesor Czesław S. Bartnik
|
A więc po staremu
listopad 24, 2005
|
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
|
Kiedy Strach Dogania Chciwość
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
|
Pakiet antykryzysowy Kołodki
lipiec 17, 2002
PAP
|
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
|
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
|
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
|
ABW zatrzymała Dochnala
wrzesień 27, 2004
PAP
|
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
|
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
|
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
|
|