|
Komu na tym zależy?
|
|
Dwadzieścia lat temu miałem bardzo zaskakującą refleksję.
Uświadomiłem sobie, że bardzo zaangażowałem się w poznanie historii Żydów w Polsce i nienaturalnie często poruszam temat żydowski.
I wtedy pomyślałem sobie, że gdyby kolejne dwadzieścia lat wcześniej ktoś powiedział mi, że słowo Żyd będzie przeze mnie bardzo często wymawiane - to uznałbym, że popadłem w paranoję.
Jednak to nie ja popadłem w obłęd, ale ci Żydzi - którzy uważają, że można bezkarnie powtórzyć zbrodnicze fakty z przeszłości i bezpardonowo atakowali Polaków przy każdej - nadarzającej się okazji.
Przecież amerykański obowiązek wizowy dla Polaków to skutek nienawiści lobby żydowskiego wobec Polski.
Ostatnie miesiące są pełne tematyki żydowskiej w mediach. A wszystko to za sprawą bezczelnego wystąpienia ambasador Izraela w Oświęcimiu.
Przez wszystkie lata Trzeciej RP politycy udawali że nie ma problemu żydowskiego antypolonizmu.
Dopiero wystąpienie Azari w Oświęcimiu zmusiło ich do zaprzestania "chowania głowy w piasek".
Napięcie w stosunkach polsko -żydowskich coraz bardziej się wzmaga. I jest to na rękę wrogom Polski, bo dzięki polityce pisowskiego Rządu jest to napięcie "polsko-żydowskie". A powinno być POLSKO-SYJONISTYCZNE!
To nie Żydów powinniśmy atakować, ale SYJONISTÓW żydowskich!
Jest na to bardzo prosta recepta:
należy rozwijać kontakty ze wszystkimi Żydami - którzy nie akceptują polityki syjonistów. Szczególnie ważne jest to w kulturze - której ranga przewyższa inne zjawiska.
Zamiast tego pisowski Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - w dalszym ciągu potajemnie wspiera współczesnych "komandosów", którzy na wzór swoich marcowych protoplastów - sieją zamęt i paraliżują ważne funkcje Państwa.
Pisałem wielokrotnie o antypolskich prowokacjach realizowanych przez współczesnego Michnika, a więc Sławomira Sierakowskiego.
Podobnie jak jego protoplasta - Sierakowski poniżał Polaków za pieniądze z Naszych podatków - które otrzymywał z wielu instytucji państwowych, a w szczególności z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego!
Komu więc zależy na tym, by "reprezentantami dialogu kulturowego z Żydami" były takie SZUMOWINY jak Sierakowski i cała ta banda z tak zwanej Krytyki Politycznej?
Na dziś odpowiedź jest jednoznaczna: pisowskiemu Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego zależy na tym, by "pośrednikiem" w kontaktach polsko-żydowskich byli tacy ludzie - jak Sławomir Sierakowski i jemu podobni!
|
|
25 marzec 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polecam... Prawdziwa Polka podaje fakty przeciw Syjonistycznym łgarstwom...
https://www.youtube.com/watch?v=Red_ExZ0P4E |
|
2018-03-28
TellTheTruth
|
|
|
|
SYSTEM BANKOWY
(Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poszukiwany - porwany
styczeń 13, 2006
|
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
|
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
64 rocznica Powstania Warszawskiego
sierpień 1, 2008
PAP
|
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
|
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Leszek Miller zachwycony polską gospodarką
grudzień 23, 2003
|
W Święta Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2008
Artur Łoboda
|
Alles Banditen
czerwiec 7, 2003
K J
|
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
|
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
|
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
|
|
|