|
Podstawowe różnice pomiędzy Hitlerem a Kaczyńskim
|
|
Ponieważ niemieckie i lewackie media usiłują przedstawić Jarosława Kaczyńskiego - jako współczesnego "Hitlera", to pozwolę sobie wskazać trzy - podstawowe różnice.
1.
Adolf Hitler potrafił dla swoich planów zjednać ludzi inteligentnych, którzy w kilka lat rozwinęli niemiecką gospodarkę na niespotykaną wcześniej skalę. W rezultacie czego Niemcy stały się potęgą.
Jarosław Kaczyński otacza się ludźmi miałkimi, których jedyną zdolnością jest lizusostwo. A poza tym niczego nie potrafią. Dlatego przez rok NIC się nie zmieniło w polskiej gospodarce.
2.
Adolf Hitler bez pardonu mordował swoich przeciwników politycznych, bądź wsadzał ich do obozów. Dzięki temu mógł się skoncentrować na realizacji własnych planów.
Jarosław Kaczyński cały czas "przeprasza że żyje" i pozwala przeciwnikom politycznym "wchodzić sobie na głowę". Dlatego, zamiast zająć się naprawą Państwa - cały czas zajmuje się atakami tak zwanej "opozycji".
3. Adolf Hitler przedstawiany był w mediach jako "gołąbek pokoju", a lewacy nawet zgłaszali go do "pokojowej nagrody Nobla" i żydowskie media mianowały go "człowiekiem roku".
Jarosław Kaczyński przedstawiany jest przez lewaków jako tyran, który chciałby wszystkich pozamykać i zlikwidować demokrację.
Tymczasem zarówno lewackie - jak też niemieckie media usiłują dzisiaj dalej ciągnąć czarny pijar Kaczyńskiego i wmówić tępej masie, że to jakiś "potwor".
Dokładnie tak samo robiły niemieckie i rosyjskie media przed atakiem na Polskę w 1939 roku.
|
|
21 styczeń 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
|
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
LaRouche do młodzieży amerykańskiej o wojnie światowej
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
|
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
|
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
|
Kto wygrał.
październik 2, 2007
bez podpisu (.)
|
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
|
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Gdy rozum śpi budzą się potwory"
kwiecień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
|
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
|
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Manifest antykapitalistyczny
listopad 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
|
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
|
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
|
Nie oglądajcie się
marzec 13, 2003
zaprasza.net
|
|
|