|
Prawdziwe oblicze PiS
|
|
Od wczoraj media rozpisują się na temat odejścia Kazimierza Ujazdowskiego z PiS.
A mnie ta wiadomość w żaden sposób nie zaskoczyła.
Były wiceprezes PiS dostał jakąś obietnicę na wielkie synekury i w ważnym politycznie momencie dokonał manifestacji politycznej - służącej wrogom Polski w Parlamencie europejskim.
Trudno o lepiej dobrany moment - od początku rządów PiS.
O Ujazdowskim pisałem tylko negatywnie.
Karierę zaczął od zarządzania Ministerstwem Kultury i Sztuki - gdzie przygotował grunt pod późniejsze patologie Zdrojewskiego.
Podobnie jak Michał Kamiński, Dorn, Marcinkiewicz, Sikorski, Rostkowska, Ziobro i wielu innych - pokłócił się z Kaczyńskim po przegraniu wyborów w 2007 roku.
Ale wrócił, by odpłacić się dziś swoim towarzyszom partyjnym.
Paradoksalnie rzecz ujmując: to ja jestem "wierniejszy" PiS - niż którykolwiek z polityków tej partii.
Nie atakuję PiS za to co robi, ale za brak konsekwencji i niedotrzymywanie obietnic.
A jedną z nich - na którą cały czas czekam była obietnica wsadzenia do więzień wszystkich przestępców z PO.
Za wyjątkiem Zbigniewa Ziobro, który kilka pozytywnych rzeczy dokonał, pozostałe powyższe nazwiska świadczą o miałkości intelektualnej członków tej partii i braku zdolności przywódczych u braci Kaczyńskich.
Najważniejszą bowiem zdolnością wodza jest dobór właściwych współpracowników. A nawet obecny - pisowski Rząd Beaty Szydło grupuje osobników, którzy jeszcze nieraz wzgardzą własną partią.
|
|
5 styczeń 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Typowy Talmudzki uklad dzielacy i polaryzujacy spolaczenstwa a u wladzy raz chamy raz zydy. Nie bedzie lepiej jesli uczestniczymy w glosowaniu na zydochamow, przez co dajac im mandat "zaufania" trwajacy 4 lata. Tym razem PiS wprowadzil obowiazkowe szczepienia (koszt 300 zl) dla kazdego noworodka (platne z naszych kieszeni), i oczywiscie kary ze odmowe do... 50.000. To jest system ukrytego niewolnictwa. Nie wolno glosowac na PiS, PO, .N czy innych szubrawcow sejmowych. Polacy musza stac sie aktywni na arenie politycznej, a dyskusje w domu o polityce powinny stac sie obowiazkowe. To jedyna mozliwosc zeby Polska partia zdobyla wiekszosc w sejmie.
https://www.youtube.com/watch?v=KXv40Uz0hKc |
|
2017-01-06
TellTheTruth
|
|
|
|
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Geje i lewacy.
lipiec 14, 2006
Robert Wit
|
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
|
Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
|
"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
|
The Pogrom of Kielce
lipiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
|
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
|
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
|
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
|
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
|
Gorzej niż niewolnica
październik 15, 2004
|
Polski "Titanic" z unijną orkiestrą
styczeń 26, 2005
Ksiądz profesor Czesław S. Bartnik
|
Bohaterscy kapitaliści
styczeń 14, 2006
Cezary Gmyz
|
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
|
Giertych mial w pierwszym planie objac teke
ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
|
Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
|
|