|
Bruksela - stolica terroryzmu
|
|
W Brukseli byłem ostatni raz - na pięćdziesięciolecie EWG.
Z tej okazji - za pieniądze podatnika - zorganizowano różnorakie festiwale multi-culti.
Udostępniono również zwiedzającym - dawną siedzibę parlamentu belgijskiego Palais de la Nation.
Ale najbliżej parlamentu - mogłem się zatrzymać naprzeciwko Królewskiego Pałacu w Brukseli.
Od celu oddzielało mnie około 300 metrów parku Warandepark.
Jak miałem okazję zobaczyć - park ten jest głównym miejscem schadzek pederastów w "stolicy" Unii Europejskiej.
Po widoku różnych zboków w tym parku, dewiacje prezentowane w Palais de la Nation.- nie robiły już na mnie większego wrażenia.
Ale tamten dzień mogę potraktować jako zapowiedź wszystkiego tego - co dzisiaj dzieje się w Europie i na Świecie.
Muzułmańska rewolta w Europie - została sprowokowana również przez nachalną propagandę zboczeń i wszelakich dewiacji.
To medialnym pederastom zawdzieczamy to, że pewna część muzułmanów chce zniszczyć tą chorą cywilizację.
Jest to jednak JEDNA Z WIELU przyczyn obecnej sytuacji.
Podstawową przyczyną jest polityka Rządów Zachodu, które realizując strategię NWO - przyjmowały miliony muzułmańskich imigrantów tylko po to - by ich zamykać w gettach.
Jest rzeczą oczywistą, że hermetyzowanie takich ognisk społecznych doprowadzi prędzej - czy później - do eksplozji.
I z pewnością taki był jeden z celów NWO.
Ale zapłon nastąpił nierównolegle.
Przechodzimy więc do kolejnego etapu, etapu konfrontacji religijnej - wedle zasady "dziel i rządź".
Coraz więcej lewackich ideologów - zamienia się w faszystów i "w imię obrony wolności" - bolszewickimi metodami atakuje islam.
Znowu muszę stanąć naprzeciwko opinii społecznej,
Pod żadnym względem - nie zgadam się z postępującą islamofobią, która jest wynikiem ostatnich zamachów.
Islam to nie tylko religia, ale dorobek kulturalny północnej Afryki - zbudowany na fundamentach Babilonu i późniejszej kultury łacińskiej - morza śródziemnego.
Każdy może z tego dorobku wyciągnąć to - co najbardziej mu odpowiada,
Prostaki wyciągną zbrodnię, gwałt i nienawiść do innowierców. Ludzie kultury - coś zupełnie innego.
Dlatego prawdziwym problemem jest niski poziom edukacji - muzułmańskich obywateli Europy Zachodniej.
Ale za to odpowiedzialna jest polityka tych krajów.
Dla nas szczególnie niebezpieczne są podobne fobie z tego powodu, że mamy u siebie - wyznających islam Tatarów.
I - od kilkuset lat nie mamy z nimi problemów, a i wielokrotnie stawali w obronie swojej Ojczyzny - Polski.
Należy więc bardzo pilnować się - by frustracje nie zamieniły się w wojnę religijną, bo to będzie wielki cios dla Naszej kultury i Naszej cywilizacji.
W sprawie muzułmańskich zamachowców powtarzam te same argumenty - które używałem wobec żydowskich złodziei majątku narodowego.
Należy wskazać ich pochodzenie po to - by łatwiej przewidzieć nici powiązań. Nie czynić jednak z tego zasady.
Bruksela jest od - co najmniej 20 lat - europejską stolicą terroryzmu.
Kiedyś ten terroryzm dokonywał się w gabinetach Parlamentu Europejskiego, a dzisiaj przeniósł się na brukselskie ulice.
Charakterystyczne jest to, że ma to miejsce dokładnie wtedy - gdy Donald Tusk pełni rolę "przewodniczącego Rady Europy".
Nic - nie dzieje się - bez przyczyny.
|
|
24 marzec 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
|
Podliczanie becikowego czyli syndrom dziadka.
styczeń 12, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Śmieszne wypowiedzi śmiesznych ludzi
luty 4, 2003
zaprasza.net
|
Prawda historyczna
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
|
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
|
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Nie utopmy przyszłości w tej krwi
lipiec 16, 2003
Andrzej Kumor
|
Śmierć Fenixa
czerwiec 5, 2006
Marek Olżyński
|
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
|
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Łotr - który zniszczył polskie górnictwo ma jeszcze czelność coś powiedzieć
styczeń 18, 2009
Dariusz Ciepiela
|
Apel o unikanie emocjonalnych wypowiedzi i osądów, a podawanie do wiadomości ogółu ?ródeł, nazw, liczb...
styczeń 26, 2007
antycenzor
|
Nie ma dyskusji
wrzesień 6, 2005
Dziedzic
|
..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.
maj 14, 2007
MAYAKOFSKY
|
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
|
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
|
|
|