|
Kto tu w końcu jest suwerenem?
|
|
Paweł Kukiz przegrał swoją pierwszą - ogromnie ważną rozgrywkę polityczną.
Paplając za dużo przestrzegł PiS, że dopisanie do referendum 6 września pytań zadanych przez Beatę Szydło - zapewniłoby 50-cio procentowy wymóg frekwencji i ważność referendum.
Z powodu gadulstwa Kukiza, niezbyt kumaty PiS spostrzegł się w ostatniej chwili i decyzją Prezydenta Dudy przeniósł tą część referendum na dzień Wyborów parlamentarnych - 25 października.
A ja dostałem kolejną - bardzo smutną nauczkę, że w moim Kraju ludzi myślących jest wielki deficyt.
Jednak decyzja o ogłoszeniu referendum w sprawie wieku emerytalnego, wieku szkolnego i wyprzedaży polskiej ziemi - wywołała panikę w szeregach PO - czego dowodem jest zwołanie przez Ewę Kopacz Prezydium Zarządu Platformy Obywatelskiej.
Pozwolę sobie w tym momencie na zadanie retorycznego pytania:
1. Czy rodzice zgodzą się na przesunięcie wieku szkolnego do poziomu 10 lat?
Oczywiście że się nie zgodzą.
Bezproduktywne utrzymywanie dzieci w domu i opóźnienie procesu edukacji jest ogromnym obciążeniem i okaleczeniem dziecka.
Dlaczego zatem rodzice nie chcą wysłać dzieci do szkoły rok wcześniej?
W przeciwieństwie do politycznej HOŁOTY z Platformy Obywatelskiej - rodzice wiedzą, że 6 alt to za wcześnie na zrzucenie na dziecko nowych obciążeń.
Ja osobiście podałem argument niezakończonego procesu lateralizacji (wyboru ręki do pisania), co niesie ze sobą późniejsze problemy w pracy mózgu.
2. Czy pracownik chce pójść na emeryturę w wieku 40 lat?
Zapewne wielu powiedziałoby tak.
Tak wczesną emerytur wykorzystują pracownicy "służb mundurowych", którzy po 15 latach pracy przechodzą na emeryturę, by zatrudnić się w nowej firmie.
Ale ogół Polaków nie korzysta z takich protekcji i musi wypracować swoją emeryturę.
Niektórzy ludzie - nie potrafią żyć bez aktywności zawodowej i pracują przez wiele lat po osiągnięciu wieku emerytalnego.
Dlaczego zatem ta HOŁOTA z Platformy Obywatelskiej podniosła wiek emerytalny?
W niektórych zawodach obciążenie organizmu jest tak duże, że każdy kolejny rok pracy skraca życie pracownika i kilka lat.
I fakt ten chce wykorzystać platformowa HOŁOTA, by po kilkudziesięciu latach pracy - Polacy zdychali - jak najszybciej.
Używam bardzo ostrego epitetu wobec Platformy obywatelskiej wiedząc, że członkowie tej struktury czytają moje artykuły.
Dlaczego nie podadzą mnie do Sądu?
Wiedza o tym, że współczesne sądownictwo jest naturalnym kontynuatorem stalinowskiego wymiaru bezprawia - zapewne niejednego wystraszy i sparaliżuje.
Ja jednak mam dzięki temu wiedzę: jak należy z nimi postępować.
Stalinowskie bezprawie opierało się na pokrętnym wykorzystywaniu istniejących przepisów - w celu pacyfikacji Narodu Polskiego.
I dokładnie to samo robią dzisiaj różnoracy pseudo-eksperci, którzy dowodzą rzekomej "niekonstytucyjności" ogłoszonych referendów.
Sięgając do stalinowskich i post-stalinowskich przepisów - stawiają Naród Polski w roli petenta prawników.
Tymczasem to Naród Polski jest tu podmiotem sprawowania Prawa.
I Naród Polski decyduje o tym co jest - a co nie jest zgodne z Prawem!
|
|
21 sierpień 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Cuda, cuda ogłaszają...
styczeń 6, 2006
Waldemar Łysiak
|
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
|
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
|
Azerbejdżan wobec rywalizacji USA i Rosji
wrzesień 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
TRZECIA DROGA:
nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
|
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
|
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Pod okupacja zbrodniarzy dokonywane sa zbrodni
luty 19, 2009
...
|
Z tarczą czy na tarczy?
czerwiec 12, 2007
przysłała Elżbieta
|
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
|
„Artystom wolno masy robić na szaro”
maj 17, 2008
Dariusz Kosiur
|
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
|
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
|
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
|
"Szczyt G20: Jest porozumienie ws. kryzysu"
listopad 17, 2008
Tomasz Zalewski
|
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Nikczemny atak na Zofię Kossak - dr Aliny Całej
luty 17, 2007
tatar-Zenon Jaszczuk
|
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Cud Balcerowicza" i "dobrobyt" wg Kwaśniewskiego
październik 14, 2004
Danuta Walewska
|
Ostatni rozdział przejęcia kontroli nad polskim systemem bankowym.
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
|
|
|