ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przemówienia kandydatów na prezydenta RP. KONKURS. 
8 czerwiec 2020      Alina
Blask Bożego Miłosierdzia 
22 kwiecień 2017      Paweł Ziółkowski
Nawet najlepszym się zdarza 
4 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Obywatelski projekt „Stop Pedofilii” odrzucony  
12 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Niezawiśli (jeszcze) 
12 październik 2019     
Rosja supermocarstwem w przemyśle atomowym 
9 maj 2009      tłumacz
Kodeks norymberski 
22 sierpień 2020     
Hańba dla Państwa Polskiego! 
28 styczeń 2024     
Żołtarz Jezusów 
4 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Debata, której nie będzie 
13 maj 2015      Artur Łoboda
Banderowcy w nowym rządzie 
6 marzec 2014      www.polskawalczaca.com
Biały Dom nakazuje firmom naftowym wypełnianie „patriotycznego obowiązku” poprzez obniżanie cen gazu i zmniejszanie zysków (ale Big Pharma i producenci szczepionek nigdy nie podlegają takim żądaniom) 
17 czerwiec 2022      Ethan Huff
Wyciekły protokoły COVID niemieckiego CDC, ujawniając, że zaszczepieni „cierpią bardziej” niż niezaszczepieni – maski powodowały „niepożądane skutki uboczne” 
31 lipiec 2024      Ethan Huff
Prawda ponad wszystko 
1 grudzień 2016     
WSZYSTKO LATA pomimo pandemii! 
10 sierpień 2020      Alina
To musi się skończyć! 
26 maj 2022     
Komentatorka polityczna Kim Iversen analizuje „alarmujące i szokujące” dane z Izraela dotyczące COVID  
18 wrzesień 2021     
Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab oświadcza w chińskiej telewizji państwowej: „Chiny są wzorem dla wielu narodów” 
4 styczeń 2023      Bradford Betz
Czy będzie wojna w Iranie? 
20 grudzień 2009      tłumacz
Surwiwal kulinarny 
10 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Ze smutkiem pochylam głowę

Rodzina zarzuca mi podstawowy błąd mojego myślenia - z którym milcząco się zgadzam.
Nieraz powtarzają mi: "nie oceniaj ludzi swoją miarą".
Większość ludzi to prymitywne osobniki, które dążą tylko do władzy i dominowania nad drugim człowiekiem.
I takim z pewnością jest dyrektor FBI James Comey, którego obraźliwa wobec Polaków wypowiedź została źle dobrana czasowo. Przez co wpędził w kłopoty polskojęzycznych namiestników NWO.
Wystarczyłoby, aby Komorowski milczał wobec oszczerstwa Comey'a a wielu konkurentów w wyborach - zarzuciło mu współudział w antypolskiej nagonce.
Ta antypolska nagonka ma miejsce od lat - w ramach polityki kulturalnej platformowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Mieliśmy w tuskowej Polsce wiele akcji "walki z polskim faszyzmem" i "dokumentowania współpracy Polaków z Niemcami".
Łącznie z akcjami "monitorowania treści rasistowskich i ksenofobicznych" - do których zaliczone zostały wielce zasłużone dla kultury polskiej publikacje Iwo Cypriana Pogonowskiego.
I w końcu sprawa finansowania - rzekomo rozliczeniowych filmów, prymitywnym ludziom w świecie podają obraźliwy dla Polski obraz historii.

Trzeba wyraźnie podkreślić, że w wypowiedzi dyrektora FBI nie było mowy o pomyłce, ale źle dobranym czasie wypowiedzi.
Najlepszymi dowodami na to jest: całkowity brak reakcji pracowników Muzeum holokaustu, a ci z pewnością muszą znać prawdę o wojnie.
I w końcu nieprzeproszenie przez samego zainteresowanego - za tą wypowiedź.
To nie pozostawia żadnej wątpliwości - co do prawdziwych intencji dyrektora FBI.

Zapatrzeni w antypolską prowokację - nie zauważamy jednak innego - tragicznego zdarzenia, które powinno wywołać narodowe potępienie.
Mowa o mordzie dokonanym we Francji - przez obywatela Polski.
Nigdy - nie feruję wyroków przed poznaniem dowodów, ale w tym wypadku morderca przyznał się do winy, a wszystkie dowody świadczą przeciw niemu.

Jak to się stało, że wśród wszystkich polskojęzycznych polityków - i przedstawicieli władzy z PO - nikt nie wypowiedział słów ubolewania wobec tej zbrodni, a co gorsza - możliwości jej sprawstwa przez obywatela Polski.(!)
Odpowiedź jest dla mnie oczywista. Pełną odpowiedzialność ponosi rządząca ekipa PO.

Tak zwany "Wymiar Prawa" w Trzeciej RP - nie jest strukturą "niezawisłą".
Poprzez system nacisków (głównie finansowych), wpływa na politykę Prokuratury i Sądownictwa.
W rezultacie czego - Wymiar Prawa Trzeciej RP - realizuje represyjną wobec Obywateli strategię nękania.
Skazywani zostają ludzie protestujący przeciwko antypolskie polityce Tuska i Kopacz. Ale dla zbrodniarzy nie ma już zainteresowania.
Morderca, który zgwałcił i zamordował dziewięcioletnia dziewczynkę - powinien w chwili zbrodni siedzieć w polskim więzieniu.
Ale polskojęzyczne sądy zajęte były nękaniem Polaków walczących o demokratyczne prawa.

Nie czuję się upoważniony do występowania w imieniu Polaków.
Skoro jednak nikt inny tego nie zrobił, to składam wobec Rodziny zamordowanej dziewczynki i całego Narodu Francuskiego słowa wielkiego bólu i rozpaczy wynikającej z faktu, że człowiek nazywający się Polakiem dokonał tak potwornej zbrodni.
Jako Polakowi - jest mi niezmiernie przykro, a jako człowiek odczuwam wielką bezsilność dla takich przejawów dewiacji człowieka.

Świat nie dzieli się na Francuzów i Polaków, ale na ludzi godnych i bestie, które znajdą się w każdym społeczeństwie.
Moją pociechą jest fakt, że wśród Polaków jest ich stosunkowo najmniej. Większość z nich trafiła do świata polityki.
22 kwiecień 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
Wyprzedaz
październik 12, 2004
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Matki a żony zbrodniarzy
kwiecień 7, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
TP SA zapłaci 20 milionow złotych kary
styczeń 7, 2004
Niewidzialne imperium
sierpień 13, 2003
Zbigniew Labędzki
Woda zycia - zycia narodu
maj 7, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Recenzja dokonana przez czas Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
Areszty bez wyroku
styczeń 6, 2008
Marek Olżyński
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media