|
Samorzutne wezwania o walkę z islamem
|
|
Z końcem lat siedemdziesiątych, znajomy pokazał mi ulotkę - na której przedstawiono program ogólnopolskich uroczystości dożynkowych - na jednym ze stadionów sportowych.
Spędzono na niego przedstawicieli wielu przedsiębiorstw z całej Polski.
Tak ogromną masę trzeba było jakoś zorganizować i stąd wydanie ulotki.
Ale znajomy pokazał mi ją - z powodu jednego punktu tego programu. Brzmiał on mniej więcej tak:
"Z sektora xx wychodzi samorzutny okrzyk: niech żyje pierwszy sekretarz PZPR, towarzysz Edward Gierek".
Oczywiście był to bardzo "samorzutny" okrzyk, więc nagłośnieniowcy musieli być na niego przygotowani.
Wszyscy uczestnicy tamtych wydarzeń i 90 procent Polaków - doskonale zdawali sobie sprawę, że uczestniczą w szopce politycznej, która konserwuje układ polityczny.
Po 1989 roku, bez najmniejszego oporu społecznego - likwidowano poważne działy polskiej gospodarki.
Przed każdą taką akcją, pojawiały się "samorzutne" wypowiedzi rzekomych "ekspertów od gospodarki", którzy dowodzili, że są to nierentowne przedsiębiorstwa - do których dopłacamy.
A na scenie politycznej włączali się psychopaci - pokroju Korwina Mikke, którzy do dziś dnia prowadzą "nieustanną walkę o wolny rynek". Zupełnie - jak w przeszłości prowadzono nieustanną walkę o komunizm.
Wierzą Państwo, że to przypadek?
Jak wspomniałem wcześniej - w latach istnienia ZSRR, prowadzona była nieustanna walka o komunizm, który nieustannie był melodią przyszłości, a dla niej społeczeństwa ponosiły wyrzeczenia na bieżąco.
W tym czasie - na całym świecie toczyły się wojny międzynarodowe i wojny domowe, w których stronami konfliktu byli rzekomi komuniści i kapitaliści.
Komunizm został zlikwidowany, ale nieustanna "walka o pokój" ze strony USA doprowadziła do jeszcze większych konfliktów, których podłożem jest tym razem religia.
Żyjemy w XXI wieku - czasach ogromnego postępu technologicznego i naukowego, a w różnych zakątkach świata rodzi się fundamentalizm religijny.
Tylko skończony idiota może wierzyć, że jest to skutkiem przypadku, albo wrodzonych cech którejkolwiek z religii.
Wojna religijna zastąpiła walkę ideologii dlatego, że jest niezbędna dla prowadzenia interesów na globalną skalę.
Dlatego, że daje zamówienia dla przemysłu zbrojeniowego ułatwia kontrolę nad narodami.
Siedem lat temu Kazimierz Marcinkiewicz otrzymał stanowisko w żydowskim banku EBOiR, a potem zatrudniony został w Goldman Sachs Group Incorporated.
Czy jest choć jeden naiwny który uwierzy, że to wynik kwalifikacji ekonomicznych Marcinkiewicza?
Banksterzy oczyścili pole dla braci Kaczyńskich.
Jest to doskonały dowód, że polityka prawdziwych władców świata - jest bardzo precyzyjna i nic nie dzieje się z przypadku.
Kręgi rzekomych patriotów, przesiąknięte są agentami wielkiego kapitału.
Im więcej mają na sumieniu - tym bardziej krzyczą.
Wydarzenia - jakie miały miejsce ostatnio we Francji - w związku z egzekucją w brukowcu "Charlie Hebdo", oraz napad na sklep z koszerną żywnością dowodzą aktywności nie dżihadystów, ale największych - światowych manipulatorów.
Już pojawiły sie projekty większej kontroli policyjnej w UE - o co od lat zabiegają Rockefelerowie.
Jak w tym kontekście rozumieć nawoływania ze strony polskich - rzekomo patriotycznych środowisk o represje wobec muzułmanów?
To zapewne "samorzutne okrzyki" - zapisane w scenariuszu programu dla Ludzkości.
Gdybyśmy nie mieli wokół tylu zakamuflowanych kanalii - to życie w Polsce byłoby zupełnie inne.
W całkowitej sprzeczności - do rzekomo patriotycznych środowisk, które straszą islamem - ja nawołuję do nawiązania bliższych kontaktów ze środowiskami polskich muzułmanów, którzy wywodzą swoje korzenie z czasów Rzeczypospolitej Obojga Narodów, by wspólnie pilnować się przed importem wojny religijnej.
|
|
10 styczeń 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
|
Prawdziwe oblicze Wirtualnej Polski
październik 26, 2005
|
Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina
lipiec 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Iran ma Wpływy w Iraku Mimo Zagrożenia
luty 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
|
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
|
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
|
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
|
Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński
|
O NADZIEI, czyli PORAŻKI MOGˇ BYĆ NASZYMI SUKCESAMI
lipiec 25, 2008
Marek Jastrząb
|
Jeszcze nie jest za pó?no !
wrzesień 2, 2004
Artur Łoboda
|
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
|
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz.
grudzień 10, 2008
|
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kosztowny kredyt
czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Komu(ch) bije w dzwon
październik 18, 2005
Marek Olżyński, Polska Północna
|
|
|