|
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd!
|
|
Nie głosujesz, to masz prawo narzekać na rząd, ale tylko w jednym przypadku.
System wyborczy w PRL-bis został tak skonstruowany, że niezależne od tego - na kogo będziesz głosował - to władzę zawsze przejmą pachołki światowego kapitału.
W roku 2007 istniałą bardzo poważna - społeczna nadzieja, że PiS będzie partią przeciwstawiającą się nowej władzy nad światem i dlatego Platforma Obywatelska nakazała swoim bojówkom realizację przestępczej akcji "zabierz babci dowód", aby sterroryzować starsze osoby i uniemożliwić im udział w wyborach parlamentarnych.
Dzisiaj - doskonale zdając sobie sprawę z przestępczej arytmetyki wyborczej i wiedząc, że wyniki wyborów obliczać będą informatycy Putina, Platforma Obywatelska rzuciła hasło "nie głosujesz, nie masz prawa krytykować Rząd".
Otóż każdy - komu leży na sercu dobro Polski - ma prawo krytykować funkcjonujący Rząd.
Brak udziału w wyborach nie oznacza jedynie lenistwa i politycznej ignorancji, ale najczęściej faktu, że społeczeństwo nie ma żadnego wpływu na tworzenie list wyborczych.
Mamy więc dziś powtórkę z haniebnego PRL-u, gdy najpierw "Partia" wybierała kandydatów, a potem posłuszny lud na nich głosował.
Kto dziś tworzy listy wyborcze każdej z partii?
Dlaczego przez dwadzieścia lat - wszystkie partie nie chcą dopuścić do jednomandatowych okręgów wyborczych?
System wyborczy w Trzeciej RP jest zbrodniczym i zniewalającym Społeczeństwo Polskie.
Odbiera nam podmiotowość i stawia w roli petentów pokrętnych procedur.
Tak samo jest w każdej dziedzinie życia.
To współczesna forma totalitaryzmu.
Dlatego ja osobiście nie chodziłem na wybory parlamentarne. Ale na ostatnie wybory poszedłem tylko po to - by przekreślić wszystkich kandydatów.
W ten sposób wskazałem, że nie dano mi żadnej możliwości - bym mógł wybrać kompetentnych ludzi honoru.
Mamy też w Polsce pewną grupę idiotów, którzy manifestują swój brak udziału w życiu społecznym i szczycą się tym, że trzymają się z dala od polityki.
Ale to ludzie, których należałoby wysłać do psychologa.
|
|
3 listopad 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Starożytni Grecy osoby interesujące się polityką państwa nazywali patriotami, a tych nie interesujących się zwali idiotami.
- |
|
2014-11-03
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Komu służą te kłamstwa?
maj 8, 2008
Artur Łoboda
|
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
|
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
|
Interia.pl 2,5 mln zł od spółki zależnej
sierpień 28, 2002
|
Prom Columbia spadł na Palestine
luty 2, 2003
zaprasza.net
|
Fakt odkwasil osiedle z filipinskiej zarazy.
październik 13, 2007
.
|
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
|
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
|
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
|
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
|
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
|
LIST OTWARTY DO PREZYDENTA SEJMU I SENATU W SPRAWIE POLAKÓW ZE WSCHODU
październik 9, 2003
Orest Skowron
|
Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu
(znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
|
"Raport mniejszości"
czerwiec 24, 2005
piotrek gilek
|
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
|
|
|