|
Obywatelski projekt „Stop Pedofilii” odrzucony
|
|
Po raz kolejny w tej kadencji parlamentarzyści pokazali, że za nic mają Konstytucję która za Suwerena podaje Naród a posłów mianuje jedynie przedstawicielami Narodu. Po raz kolejny Wysoka Izba odrzuciła obywatelski projekt, tym razem sprzeciwiający się demoralizacji dzieci poprzez tzw. „edukację seksualną”.
Projekt przygotowany przez Komitet Inicjatywy Obywatelskiej podpisany przez 250 000 osób zakładał karę do 2 lat pozbawienia wolności za propagowanie i pochwalanie podejmowania przez małoletnich czynności seksualnych. Do artykułu 200b kk., który obecnie mówi że „Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2″ wnioskodawcy chcieli dodać: „tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15 zachowań seksualnych lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań”.
Miało to związek ze zwiększoną w ostatnim czasie aktywnością seks – edukatorów, ośmielonych „standardami” edukacji seksualnej proponowanymi przez WHO, które zakładają seksualizację od pierwszych lat życia. Protesty i głosy sprzeciwu jakie w tej sprawie podnosili chociażby edukatorzy grupy „Ponton”, pokazują że tak naprawdę treści przekazywane w czasie demoralizujących zajęć tzw. „edukacji seksualnej” nie są tak niewinne jak oficjalnie się mówi.
W czasie debaty nad projektem jeden z przedstawicieli Twojego Ruchu nazwał projekt „wrednym oszustwem”, które ma zablokować edukację a nie pedofilię.
Ostatecznie 264 głosami przeciw, 169 za i 6 wstrzymującymi się projekt odrzucono już w pierwszym czytaniu. Lewica po raz kolejny pokazała skalę swojej hipokryzji. Wystarczy przeczytać formułkę, która miała być dodana do Kodeksu Karnego. Ciężko się z nią nie zgodzić, a mimo to przeciwko niej głosuje środowisko które ukazuje się jako obrońcy dzieci przed pedofilami. Szkoda tylko, że ta „walka” polega na tropieniu pedofilów wśród jednej grupy społecznej – a więc księży. Kiedy mówimy o tęczowych dewiantach, to nasi czerwoni towarzysze nie są już tacy bezkompromisowi.
Na osobny akapit zasługuje kolejny przykład walki z obywatelskimi projektami przez partie mającą w nazwie „obywatelska”. Bliżej jej do Obywatelskiej ale Milicji.
http://parezja.pl/obywatelski-projekt-stop-pedofilii-odrzucony/
-
|
|
12 wrzesień 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Puste kieszenie Polaków.
Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
Światowy kryzys finansowy
czerwiec 2, 2002
Michel Chossudovsky
|
Komitet Honorowy PO
styczeń 9, 2008
komentator
|
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
|
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kolejne rewelacje idioty.
Balcerowicz w Budapeszcie
luty 28, 2003
Artur Łoboda
|
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
|
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
|
Kto chce emigrować do Kanady?
sierpień 24, 2003
Ojczyzna.pl
|
Zasady domina
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Wyroki za mówienie prawdy
luty 12, 2007
lś
|
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
|
Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów
marzec 7, 2006
PAP
|
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
|
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
|
Patrick J. Buchanan
Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
|
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
|
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
|
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
|
|
|