ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wielki rozłam 
21 grudzień 2013      Michał
Na co chorują zaszczepieni "na kowida"? 
26 sierpień 2021     
Przeżyj to jeszcze raz. Walka o demokrację wedle PO 
19 styczeń 2020      xccx1231
Konstytucja Kwaśniewskiego - akt haniebny 
22 grudzień 2015      Artur Łoboda
Rozmowa z Elżbietą 
10 luty 2011      Artur Łoboda
FDA zmuszona była do ujawnienia dokumentów, w których przyznała, że wiedziała iż szczepionki przeciwko Covid-19 powodują zapalenie mięśnia sercowego 
26 grudzień 2023      Lance D Johnson
W co gra Putin? (2) 
24 luty 2022     
Fenomen „WikiLeaks” 
11 grudzień 2010      Artur Łoboda
Obchody 32. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i 30. rocznicy powstania „Solidarności Walczącej” – 2012 r. 
31 lipiec 2012      Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna
Wojny XXI wieku 
10 grudzień 2020     
Sejmowy MOTŁOCH napluł na groby ofiar 
12 lipiec 2013      Artur Łoboda
POKO i pozostała dzicz popiera kandydaturę Schetyny na przyszłego premiera rządu. Teraz, 14.12.2018 g.21.40. odwołują Morawieckiego 
14 grudzień 2018      Alina
Modlitwa kowidian 
4 lipiec 2021      Graeme MacQueen
Górnicy chcieli pojechać na rząd z kilofami, a zostali uziemieni koronawirusem w kopalniach! Mistrz Brzozowski zaorał bezczelnego konowała na żywo w TVP 
27 maj 2020      Alina
Lisy w kurniku 
29 maj 2015      Izabela Brodacka
Historia Mojej Emigracji 
18 luty 2012      artur kurasiewicz
22 lipca. To była nasza młodość.  
22 lipiec 2016      Artur Łoboda
Niedźwiedzia przysługo szumowiny dla Dudy 
12 lipiec 2020     
Zygmunt Jan Prusiński Erotyk wonny 
16 listopad 2022      Zygmunt Jan Prusiński
COVID-19 „Szczepionka” i Kodeks Norymberski.
Zbrodnie przeciwko ludzkości, ludobójstwo
 
18 wrzesień 2021     

 
 

Sataniści

Satanisci - ludzie, ktorzy pija ludzka krew.

http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?t=6002&sid=1314da6dec214453516b460543df0097

Za pare kropel krwi sa gotowi zaplacic 6 zl. [2005 rok], bo musza chociaz polizac.

Zajelam sie tym temat na podstawie programu w TV o tym, ze ze szpitali w Polsce ginie krew. W koncu lat 90-tych zaczelo brakowac krwi w Stacjach Krwiodawstwa. W Australii oczywiscie tez. Raptem wszystko zaczelo swiecic pustkami i w Australii swieci do dzisiaj. W razie wypadku, jak trzeba podac krew, to wzywaja rodzine i znajomych poszkodowanego do oddania krwi, bo inaczej pacjent umrze. Jak idzie sie na operacje w Australii, to krew trzeba miec wlasna. Przed operacja pobieraja co dwa dni po cwiartce krwi wiec czlowiek na operacje idzie bardzo oslabiony. Takich cwiartek musi miec najmniej dwie a czasem trzy. Tlumacza to tym, ze nie istnieje wtedy zarazenie pacjenta HIV-em. Ile krwi dostaje pacjent po operacji, to nigdy sie tego nie dowie.

W Australii laboratoria, ktore badaja krew sa prywatne. Zastanawia mnie fakt, ze kiedy w Polsce badalam sobie krew do 1981 roku, to do kazdego badania bylo potrzeba bardzo malo krwi. Wystarczalo 3 - 4 cm. w strzykawce. Tutaj w Australii do kazdego badania pobieraja niesamowita ilosc krwi do kazdego badania. Ostatnio pobrali mi chyba cwiartke lub wiecej. Zaczelam dostawac mroczki w oczach i wiecej krwi nie pozwolilam juz sobie pobrac mimo, ze jeszcze chcieli.

Cukrzycy np. maja najczesciej aparaty w domu i moga zbadac sobie poziom cukru na jednej malutkiej kropli krwi. Jak ida na badania okresowe, to do badania jest wtedy potrzebna prawie cwiartka krwi.

Ludzie badaja sobie krew dosyc czesto. Tak na wszelki przypadek. Handel krwia moze wiec dobrze prosperowac, bo satanistow w ostatnim dziesiecioleciu bardzo przybylo na calym swiecie. Po przejrzeniu materialow na ten temat dowiedzialam sie, ze tych ludzi pijacych regularnie krew jest bardzo duzo. Picie krwi stalo sie dla nich narkomania. Tak jak picie kawy dla kawoszy. Sa tacy ludzie, ktorzy pija tylko jakas konkretna grupe krwi. On innej krwi sie nie napije. Za dawke takiej krwi placi odpowiednie pieniadze.

Uwazam, ze problem jest dosyc istotny i godny uwagi. Mozecie sie szerzej z nim zapoznac wystukujac w Goole - "pije krew" albo "picie krwi". Reszta pomyslow Wasza.
3 wrzesień 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
Takie sobie, dziwne wydarzenie
październik 17, 2008
Artur Łoboda
Whose Holocaust is it?
wrzesień 23, 2007
przysłał ICP
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
Uniki jako strategia obronna
sierpień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
SYSTEM PODATKOWY Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
"Wojna przeciwko terrorowi" ?le idzie w Afganistanie
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
Oszczerstwa przeciw Polsce w gazecie Washington Post
październik 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Globalna Walka Klas Przy Braku Umowy Społecznej
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fałszywy obraz Hitlera w książce „Niepotrzebna Wojna”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media