|
Czy Tusk był wspólnikiem zbrodni?
|
|
Rozsądek każe brać pod uwagę każdy aspekt sprawy.
Rozsądek - to wewnętrzna uczciwość człowieka.
Po obliczeniu współczynnika prawdopodobieństwa uznałem, że chociaż Putin miał wszelkie powody by wykończyć Kaczyńskiego to przyczyna wypadku w Smoleńsku tkwiła w uporze pilota i jego rozkazodawców do lądowania we mgle - za wszelką cenę.
Ale dziś otrzymałem informacje - które wywołały nowe pytania.
Czy wypadek w Smoleńku nie był wspólną robotą Donalda Tuska i Putina?
Podstawowe pytanie prawnicze brzmi : kto na tym skorzysta?
Kto skorzystał na tragedii smoleńskiej?
Dzisiejsza wypowiedź Donalda Tuska - który dążył do maksymalnego zagmatwania przyczyn wypadku w Smoleńsku, doprowadziła mnie do wniosku, że chociaż pośrednio - miał on udział w tym morderstwie.
Nie będę narzucał swoich wniosków.
Proszę tylko no przemyślenie tego - co wyżej napisałem.
|
|
28 kwiecień 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tusk sam jest szantażowany przez Putina. Ujawnienie całej prawdy może przynieść przebudzenie się nawet głupich Polaków i obalenie Okrągłego Stołu. Tusk jest takim samym obrzezańcem okrągłostołowym jak Kaczyńscy. Trochę mniej bufonowatym i rozważniejszym. Dlatego zrezygnował z ubiegania się o stanowisko prezydenta, bo rozumie że najpóźniej za 5 lat najważniejszą osobą w Polsce będzie premier, w związku z wchłonięciem Polski przez UE. O tym że Lech Kaczyński wydał rozkaz pilotowi Rosjanie wiedzą zarówno z czarnych skrzynek jak i z nasłuchu rozmowy telefonicznej między Jarosławem a LK na krótko przed katastrofą. Wszystkie ofiary (z wyjątkiem LK) katastrofy zostały przewiezione do Moskwy co umożliwiło sprawdzenie obrzezania u mężczyzn, a u wszystkich DNA. Badanie DNA umożliwia ustalenie udziałów rasowych w każdym genotypie i odpowiedź na pytanie czy Zbigniew Wasserman był Żydem w 95% czy tylko w 80%.
Okragły Stół to zbrodniczy system, Usraelski Osioł Trojański w Europie. Postawienie najbardziej prominentnych okrągłostołowców przed międzynarodowymi trybunałami jest tylko kwestią czasu.
Przykładem desperackich działań systemu Okrągłego Stołu, nie rozumianym przez głupich Polaków, jest wznowienie sprawy kardiochirurga Mirosława Garlickiego. Sprawa przeszła przez wszystkie szczeble i dojrzała do tego aby Sąd w Strassburgu nakazał Polsce wypłacenie milionowego odszkodowania. Co zrobiły Polaki? Należy się spodziewać że podobnie jak urząd prezydenta również Sąd Najwyższy zostanie zlikwidowany. Wybrano trzech sraluchów z SN, takich pewnie tuż przed odejsciem na emeryturę. Sraluchy wybrały spośród dziesiątek ekspertyz, również zagranicznych, jedyną niekorzystną dla doktora M.G., tę napisaną przez Zbigniewa Religę która miała utorować drogę synowi Grzegorzowi do objęcia stanowiska ordynatora. Sprawę przekazano do ponownego rozpatrzenia w sądzie najniższej instancji, tj w rejonowym. Wyczerpanie wszystkich polskich procedur rewizyjnych, konieczne aby móc sprawę skierować ponownie do Strassburga, zajmie pewnie z 10 lat. Oczywiście obrażanie polskiego Sądu Najwyższego jest w prawie europejskim bezkarne, ale trzeba być ostrożnym bo bandziory okragłostołowe mogą nasłać ochroniarzy. |
|
tłumacz, wynarodowiony
|
|
|
|
Wieszcze i prostytutki
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
|
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
|
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
|
Orwellowska dobranocka
maj 21, 2003
M. Krupinski
|
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy nie powinni wtrącac się w wewnętrzne spawy Białorusi
marzec 28, 2006
dr Leszek Skonka
|
Gdyby nie Balcerowicz
październik 13, 2005
|
Towarzysz Petent
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Uroczystość patriotyczna we Wrocławiu
listopad 11, 2003
|
The Strategy of Disintegration:
False flags, dirty tricks and the dismemberment of Iraq
grudzień 26, 2006
David Montoute
|
Dobrze że chociaż nieliczni...
Amerykańscy aktorzy przeciw wojnie
luty 15, 2003
IAR
|
Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
|
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"
czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
|
Polka wygrała na wybiegu
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
|
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
|
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
Buchanan’s pro-German and anti-Polish book The Unnecessary War
marzec 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
|
|
|