|
Czy jesteś za podarowaniem Putinowi Braci Kaczyńskich?
|
|
Weź udział w referendum!
http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=15&t=14471&start=0
Zbieramy milion podpisów!
Nawet z doniesień głównego nurtu polskojęzycznej informacji wiadomo że para upośledzonych karłów nie ma nic do stracenia:
USA podjęły decyzję ws. tarczy - "katastrofalne" skutki dla Polski
http://wiadomosci.onet.pl/2044518,12,item.html
Prasa ujawnia treść orędzia Lecha Kaczyńskiego; "wywoła III wojnę"
http://wiadomosci.onet.pl/2044492,11,item.html
Może dla częściowej rekompensaty poniesionych przez Polskę strat i załagodzenia stosunków z sąsiadami przekazać ich jako parę błaznów byłej głowie państwa Federacji Rosyjskiej, obecnemu premierowi FR, Władimirowi Władimirowiczowi Putinowi?
Niniejsza propozycja uwzględnia następujące elementy:
1. Pani Kanclerz Angela Merkel z wielu względów (estetyczne, kobieta itp )musiałaby odmówić przyjęcia tego monarszego daru. Wprawdzie Pompea bez żenady rozbierała się przy niewolnikach, ale od czasu zbyt dużego zdaniem zawistnych dziennikarek dekoltu na koncercie Pani Kanclerz jest w kwestiach obyczajowych bardzo ostrożna i nie zaryzykuje przyjęcia tego prezentu,l apara jest nierozdzielna. Rozbicie pary obniża wartość daru.
2. Propozycja jest humanitarna bo światowa opinia publiczna nie pozwoliłaby właścicielowi trwale okaleczyć posiadany inwentarz żywy
3. Z drugiej strony oba błazny byłyby wzorem posłuszeństwa. Lech i Jarosław Kaczyńscy wielokrotnie popełniali przestępstwo obrazy głowy państwa przeciw WWP w okresie gdy był Prezydentem FR (chocby używanie terminu PUTINADA ), a przestępstwa te jeszcze się nie przedawniły. Sąd FR warunkowo zawiesiłby wykonywanie kary, ale przy pierwszych oznakach nieposłuszeństwa (np uchylanie się od zakładania kolorowej czapki z dzwoneczkiem i pomponikiem czy innych elementów przepisowego stroju służbowego) elastycznie odwieszałby wykonanie kary. Oczywiście paroletnie zesłanie do obozu pracy przymusowej byłoby ostatecznoscią pozbawiającą właściciela należnej korzyści ich usług. Natomiast regularne delikatne chłosty nie tylko odświeżałyby obu błaznom zasady leninowskiego regulaminu pracy znane im z ich własnych publikacji naukowych, ale przyczyniały się do poprawienia krążenia krwi zwiększając okres użytkowania.
|
|
17 wrzesień 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Tłumaczu
Ty chyba nigdy w życiu nie wydorośniesz..
Zawsze czułeś pociąg do autorytarnych systemów, autorytarnych bandytów.
Putin to tylko stalinowski bękart.
Po zablokowaniu prymitywnych awanturników, chcę by na tym Portalu były prezentowane tylko istotne wiadomości.
A nie żarty spod piaskownicy.
Przypomnę Ci że gdy 5 lat temu oświadczyłem iż Kaczyńscy nic sobą nie reprezentują, raczyłeś mnie obrazić, używając wobec nich podobnych czołobitnych zwrotów - jak dziś wobec Putina.
Twoje wpisy coraz częściej przypominają tematy zastępcze albo agenturalną robotę. |
|
2009-09-17
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polska Kuronia - reaktywacja?
wrzesień 28, 2006
Remigiusz Okraska
|
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
|
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
|
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
|
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
|
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Uniki jako strategia obronna
sierpień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
|
Niezdrowe skłonności, czyli co za dużo to nie zdrowo
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu.
Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
|
Zwierzę gatunku człowiek
grudzień 19, 2002
PAP
|
Bykołówstwo
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ministerialni a esemesowi ćwocy
styczeń 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zabił ich drugi krąg
luty 14, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
|
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
|
|