|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
więcej -> |
|
Terror na otwarcie szczytu G-8
|
|
Brytyjskie sluzby bezpieczenstwa, MI-5 oraz MI-6, twierdza ze znaja i nadzoruja wszystkie grupy terrorystow w Londynie, ale nie wiedza, kto dokonal atakow dzis 7go lipca, 2005, w dniu otwarcia konferencji u szczytu gupy G-8 od ok. 9tej do 10tej rano. W kolejce podziemnej wybuchy byly kontrolowane zdalnie a natomiast w autobusie mogla byc przypadkowa eksplozja spowodowana przez pasazera-terroryste. Wybuchy te zmienily program konferencji ze spraw klimatu i biedy w Afryce na temat "wojny z terrorem".
Bush twierdzi, ze program protokulu podpisanego w Kyoto jest zbyt kosztowny dla USA. Wiadomo ze proporcjonalnie do wielkosci gospodarki USA daje najmniej z uprzemyslowionych krajow na pomoc krajom w Afryce. Slogan "Bush przeciwko swiatu" podsumowuje popularnosc USA w dzisiejszym swiecie, poza Izraelem, ktorego konflikt z Arabami byl wstepem do amerykanskiej "wojny z terrorem." Juz w 2003 r. Senator Fritz Hollings napisal, ze atak na Irak byl dokonany dla dobra Izraela. Hollings napisal ta opinie po ogloszeniu, ze juz nie bedzie sie ubiegac o nastepna kadencje. Powiedzial on ze "wojna z terrorem" to taki sam nonsens jak nazywanie "Wojny Krymskiej" wojna kawaleryjska z powodu slynnej szarzy lekkiej brygady. Faktycznie pojecie "wojny z terrorem" jest podobne do wczesniejszej "walki klas." W obu wypadkach jest swoboda w wybieraniu wroga klasowego, ktorego miano zniszczyc lub rezimu terrorystycznego, ktory nalezy "zmienic" na "demokracje".
Duzo mowia tytuly artykulow opisujacych zbrodnicze ataki: "Po Skoordynowanych Wybuchach Londyn Jest Wstrzasniety, Pokrwawiony, Ale Spokojny," "Urzednicy Brytyjscy Twierdza ze Sa Zaskoczeni," "Scena: Typowa Godzina Szczytowego Ruchu Zmieniona w Chaos," "Wybuchy Przerywaja Polaczenia Telefonow Komorkowych i Inne Srodki Lacznasci," "Gielda Poprawia sie Po Chwilowej Zapasci," "Przyznanie do Zbrodniczego Ataku na Witrynie Walczacych [Arabow?], "Swiadkowie Widzieli Jak Dach Autobusu Wylecial 5 Metrow w Gore," "Temat Konferencji G-8 Przechodzi na Teroryzm", "G-8 Spotkanie w Toku, Mimo wyjazdu Blair'a," "Bush Przybywa na Spotkanie Gotow Byc Sam [Przrciw Pozostalym]," "Po Trudnej Sytuacji Politycznej, Blair Wraca Jako Zwyciezca [w wojnie z terrorem?]." "USA Podnosi Poziom Zagrozenia [Terroremm?]," "Nowy Jork Wzmacnia Bezpieczenstwo Ruch Kolowego," "‘7/7' Jest Data Terroru w Londynie," "Wahania Cen Nafty.," etc.
Tym razem Alkaida oglosila ze zbrodnie te dokonali jej czlonkowie z "Tajnej Grupy Alkaidy w Europie." W kazdym razie wiadomo z mediow ze kontyngent brytyjski, obecnie na okupacji w Iraku ma ma byc poslany do Afganistanu, zeby "zlikwidowac" tam dowodztwo Alkaidy. Niestety i w tym wypadku, na pytanie kto z tej zbrodni skorzystal jest wiele odpowiedzi. Wiadomo ze Blair jest glownym sprzymierzencem USA w Iraku.
Przedstawiciel pisma "Jane's Intelligence Digest," Alex Standish, powiedzial "Uwazamy ze Alkaida jest najbardziej prawdopodobnym sprawca. Oni maja swoje powody, srodki i swobode uzycia tych srodkow. To jest okazja do spowodowania sensacji przeciwko trzem ludziom najbardziej znienawidzonym przez Alkaide. Sa nimi: Bush, Blair i Putin." Opinie analitykow wywiadu przewazaja w ocenie wojny w Iraku jako "bleed out" to znaczy powod destabilizacji na swiecie. Irak stal sie glownym terenen zaprawiania do akcji terrorystow z calego swiata Islamu. Terrorsci ci teraz moga wyrzadzac wiecej szkod w innych krajach niz byli zdolni przed inwazja Iraku.
Podano do wiadomosci, ze w tym samym dniu terrorysci w Iraku odrabali glowe egipskiemu ambasadorowi Al Sharif w Bagdadzie. Potwierdzil ten fakt prezydent Egiptu, Hosni Mubarak. W rezultacie tych zbrodni ceny nafty zachwialy sie na rynkach swiatowych. Naprzod spadly piec procent a potem znowu podniosly sie,. Natomiast funt brytyjski spadl w stosunku do dolara do najnizszego poziomu od 19stu miesiecy wedlug agencji Reuter'a. Smierc ambasadora Egiptu w Bagdadzie jest czescia kampanii terrorystycznej majacej na celu odizolowanie od innych panstw islamskich obecnego rezimu w okupowanym Iraku.
Wiadomo ze kolejki podziemne i transport miejski byly budowane w celach szybkiej obslugi i niskich cen biletow, a nie z mysla o atakach terrorystycznych. Teraz stosuje sie rozmaite srodki nadzoru i kontroli, zeby zwiekszyc bezpieczenstwo pasazerow. Natomist zachecanie publicznosci do wylapywania podejrzanych pasazerow, moze latwo wywolac nieporzadane skutki.
Dziennikarze w Londynie wyrazaja watpliwosci co do tego kto faktycznie tych zbrodi dokonal. Ta organizacja, ktora przyjela jakoby na siebie odpowiedzialnosc, za zbrodnicze wybuchy w Londynie, nigdy wczesniej nie byla znana. "WPFW" publiczna stacja radiowa w Waszyngtonie, z rana nadala komentarze dotyczace sprawy: czy w ambadasadzie Izraela w Londynie wiedziano z gory o zblizajacym sie ataku terrorystow?
Nastepnego dnia 8go lipca ta sama stacja nadala program dyskusji o tragedii w Londynie. Nadano komentarz ze jedyni ludzie, ktorzy skorzystali z tego nieszczescia to Bush i Szaron, oraz cytowano opinie ze teraz "wojna z terrorem" pozostawia w cieniu sprawe wzrostu temperatury ziemi i pomocy dla Afryki. Natomiast spadek cen na gieldzie oceniono jako okazja do zakupow poniewaz napewno akcje pojda w gore.
Amy Teibel z Associated Press jest autorka artykulu z 7go lipca bm "Netanyaku Zmienil Plany Podrozy z Powodu Ostrzezenia" o ataku na Londyn. Benjamin Netanyahu jest obecnie ministrem finansow w rzadzie Szarona. Netanyahu mial mial miec konferencje w hotelu, pod ktorym jest stacja kolejki podziemnej, na ktorej to stacji wybuchla jedna z bomb. Dzieki ostrzezeniu na ta konferencje nie przyszedl. Wkrotce przed wybuchami bomb policja brytyjska Scotland Yard powiadomila ambasade Izraela ze w kolejce podziemnej groza wybuchy bomb.
Wiadomo jest ze Alkaida jest ruchem zdecentralizowanym, ktory moze zmobilizowac do akcji zwolennikow w wielu krajach na swiecie. Rowniez wiadomo, ze w przeszlosci terrorysci byli uzywani w prowokacjach, w ktorych ich czyny mialy inny cel, niz oni sobie z tego zdawali sprawe. Dlatego zawsze waznym pytaniem, na ktore szuka sie odpowiedzi w obliczu zbrodni dokonanej przez terrystow jest: "kto skorzystal?"
www.pogonowski.com |
|
9 lipiec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
|
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
|
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
|
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
|
Hollywood wspiera Izrael
sierpień 30, 2006
bibula
|
Skutki konfrontacji USA i Rosji w Gruzji
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eksperymentalna broń laserowa w Iraku - video
listopad 9, 2006
Dorota
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
MSP unieważniło przetarg na doradcę przy sprzedaży PKOBP
grudzień 27, 2003
Reuters
|
Pod okupacja zbrodniarzy dokonywane sa zbrodni
luty 19, 2009
...
|
Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze
maj 14, 2007
INSTYTUT SCHILLERA
|
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Mondre rady, mondre rady, mondre rady..."
grudzień 22, 2008
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji...
wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
|
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
|
Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
|
Holandia i ONZ odpowiedzą za masakrę w Srebrenicy?
listopad 16, 2002
PAP
|
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
|
więcej -> |
|