ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
więcej ->

 
 

Benedykt XVI o "lekarstwie nieśmiertelności"

Benedykt XVI powiedział w niedzielę, że "lekarstwo nieśmiertelności", którego poszukuje medycyna, doprowadziłaby do powstania świata ludzi starych, bez miejsca dla młodych pokoleń.

Papież mówił o tym w improwizowanej homilii, wygłoszonej podczas mszy w międzynarodowym ośrodku młodzieżowym świętego Wawrzyńca, znajdującym się koło Watykanu.

Ośrodek świętego Wawrzyńca założył Jan Paweł II 25 lat temu.

"Możemy powiedzieć, że cała nauka jest wielką walką o życie, cała medycyna jest walką o życie przeciwko śmierci, by odnale?ć lekarstwo nieśmiertelności" - powiedział Benedykt XVI.

Następnie dodał: "Wyobra?my sobie, że medycyna znajduje lekarstwo na śmierć; w biosferze lekarstwo to byłoby korzystne dla naszego życia. Lecz życie nieśmiertelne sprawiłoby, że świat zamieszkiwaliby ludzie starzy, a dla młodych, którzy mogliby wnieść coś nowego, nie byłoby już miejsca".

"Nie możemy wierzyć w nieskończone przedłużenie życia biologicznego i jednocześnie dążyć do wieczności" - podkreślił.

Stwierdził, że "człowiek pozostaje człowiekiem z całą swą godnością, kiedy jest embrionem lub gdy jest w stanie śpiączki".

Papież przypomniał o losie jeńców wojennych, którzy - jak mówił - spędzili w Rosji nawet ponad dziesięć lat. Według słów Benedykta XVI wytrwali oni dlatego, że "jak sami mówili, mieli świadomość, że ktoś na nich czeka, że są potrzebni".

"Ta miłość była dla nich lekarstwem życia na wszelkie zło" - powiedział.

Papież nie mówił jednak o jeńcach niemieckich, lecz o jeńcach wojennych, choć wcześniej niektóre włoskie media zintepretowały słowa Benedykta XVI właśnie w ten sposób.



9 marzec 2008

PAP 

  

Archiwum

Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
Bush wprowadza nadzwyczajne Trybunały Wojskowe
luty 24, 2007
tezlav von roya
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
Nowe prawo upadłościowe umożliwi stosowanie procedury naprawczej
sierpień 13, 2002
PAP
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
Co trzecia firma przynosi straty
październik 17, 2005
PAP
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Manipulacja społeczeństwem na temat Iraku
kwiecień 6, 2004
HENRY A. WAXMAN
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Zagadka
maj 18, 2005
Bez komentarza
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media