|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
więcej -> |
|
Ten "żyd" - Mikołaj Kopernik
|
|

Świadomość społeczna własnych dziejów to próżna bańka - pękająca bez przyczyny.
Świadomością społeczną w doskonały sposób się manipuluje - dla własnych - merkantylnych celów - wmawiając ogłupionym masom dowolną bzdurę - pozwalającą nimi łatwo rządzić.
Ostatnio podróżując po Pomorzu odwiedziłem piękne i aromatyczne Bory Tucholskie, o których wiele się słyszy a mało kto - potrafi je umiejscowić.
Rejon ten - nazywany jest etnicznie Kociewiem a zamieszkujących w nim rdzennych mieszkańców - Kociewiakami.
Mimo nieco śmiesznego - dla polskiego języka - brzmienia - jest to grupa etniczna tak samo ważna jak Górale, Ślązacy, Mazurzy czy Kaszubi.
W okresie II Wojny Światowej Kociewiacy stworzyli z Kaszubami organizację "Gryf Pomorski", która wchodząc w skład Armii Krajowej, walczyła o niepodległość wspólnej dla wszystkich Polaków - Ojczyzny.
Tym samym - pomni swoich słowiańskich korzeni, Kociewiacy uznali się Polakami.
A przecież rejon ten - przez stulecia rządzony przez potomków krzyżackich oprychów, do czasów pojałtańskich nigdy wcześniej nie został skutecznie spolonizowany.
"Polonizacja" bowiem to tworzenie wspólnego Państwa na bazie podbojów dokonanych przez schrystianizowane plemię Polan, które od papieża otrzymało "władzę" i "prawo" do podboju pogańskich - słowiańskich - pobratymców.
Na mocy tej samej "boskiej władzy" przez stulecia gnębiono i wyzyskiwano - żyjących na roli (a nie zajmujących się handlem, czy rzemiosłem) Polaków, którym pogardliwie nadano imię "chama", co sankcjonował i uświęcał Kościół Katolicki.
Do XIX wieku polski "cham" nie znał innego pojęcia ojczyzny, jak ziemia - na której kazano mu harować do końca swoich dni.
W tym samym czasie jego Pan i władca - wiedziony chytrością i pazernością - robił interesy z żydami, kończące się na ogół utratą pieniędzy, którą zrekompensować musiał polski chłop - coraz cięższą pracą.
Jeszcze większą inwencję w hazardzie i spekulacji finansami wykazywał Kościół, który ulokował u żydowskich spekulantów znaczne kwoty pochodzące z datków wiernych.
Oficjalnie Kościół zakazywał i potępiał takie operacje.
Przypomina to obecną sytuację, kiedy potępiając "masońską" Unię Europejską Polski Kościół Katolicki jest największym beneficjentem tak zwanych "dotacji unijnych".
Dwutysiącletnia "mądrość Kościoła" (jak mawiał Kardynał Glemp) to umiejętność dbania o własne partykularne interesy.
Nawet Kardynał Stefan Wyszyński nie walczył o prawo Polaków do godnego życia ale o "prawo" do wyznawania "wiary przodków". Wiary narzucanej słowiańskiemu ludowi przez stulecia - ogniem, mieczem i niewolnictwem ekonomicznym.
Takim właśnie słowiańskim ludem są Kociewiacy i Kaszubi.
Swego czasu - na konferencji poświęconej Mikołajowi Kopernikowi, polscy i niemieccy historycy wspierali się o pochodzenie tego wielkiego myśliciela, który pisał nie tylko o obrocie ciał niebieskich ale o obrocie pieniądzem i jego niszczeniu.
W czasie wspomnianej konferencji głos zabrał Gßnter Grass - niemiecki pisarz - kaszubskiego pochodzenia i stwierdził, że Mikołaj Kopernik był Kaszubem.
Z Kaszubami jest o tyle odmienna sytuacja, że o ile podbici przez plemię Polan - Słowianie - w imię miłości bli?niego poddali się terrorowi polonizującego się stopniowo Kościoła o tyle Kaszubi poddali się terrorowi religijnemu wprowadzonemu przez Krzyżaków a więc niemieckich krzyżowców.
Jedni i drudzy Słowianie byli tylko użytecznym głupcami w grze o władzę nad światem do której dążą przywódcy wszystkich religii, za nic mając aksjomaty własnej wiary.
Zarówno Kociewiacy jak też Kaszubi są z pewnością mieszaniną polskiej i niemieckiej krwi - co jest pochodną silnej kolonizacji niemieckiej Pomorza - w ramach kompanii handlu hanzeatyckiego.
I takim niemiecko - kaszubskim (podając w dużym uproszczeniu) - owocem był Mikołaj Kopernik.
Tylko w urojeniach ludzi prymitywnych istnieje jakiś mityczny lud prapolski z "chrześcijańską tradycją".
Większość wybitnych Polaków było takimi - jak Kopernik "mieszańcami".
Gdyby odciąć wszelkie obce naleciałości to pozostałby tylko prymitywny lud pasterski, który ostatecznie podbito chrześcijańskim krzyżem w ciągu pięciu stuleci.
Mikołaj Kopernik opowiedział się w konflikcie z Krzyżakami po stronie Korony Polskiej. I z tego powodu kojarzy się go z kulturą polską.
Jednak w swoich pracach naukowych - całkowicie sprzeczny z zacofaną - aspołeczną doktryną naukową Kościoła, współpracował z niemieckimi protestantami, którzy jako pierwsi wydali jego dzieło "O obrocie sfer niebieskich".
Dla polskiego Kościoła - do połowu XIX wieku, dzieła Kopernika były na indeksie Ksiąg Zakazanych.
A dla prymitywnych polskich "baranów bożych" Kopernik uznawany był za heretyka i odszczepieńca.
Dbając o interes kasty kościelnej nieraz chwytano się podłych i zbrodniczych czynów.
Dziś - kiedy przez dobrowolnych niewolników religii - każda wolna myśl nazywana jest "żydowską prowokacją", każdy przejaw ludzkiego intelektu "żydowskim nasieniem" Mikołaj Kopernik coraz bardziej oddala się od związków kulturowych z Polską.
W XIX wieku - okresie rozbiorów i odnaradawiania, akcentowano jedność etniczną i kulturową Narodu Polskiego, przeinaczając niejednokrotnie historię.
Nie przyniosło to najlepszego skutku bo nie dorobiliśmy się wykształconego - dbającego o wspólne interesy społeczeństwa.
Dzisiaj potrzebna jest nam świadomość bogactwa kulturowego Polaków wynikającego z dziedzictwa wielu kultur.
A każda z tych kultur dumnie nazwie siebie Polakami tylko wtedy - kiedy obcowanie w naszym związku narodowym przynosić będzie wymierne korzyści.
Nie tak jak obecnie - biedę, nędzę i beznadziejność życia codziennego - dodatkowo zagrożoną waśćmi wewnętrznymi i polowaniami na czarownice, wszczynanymi przez kretynów, którzy potracili swoje majątki na "interesach" z przebiegłymi lichwiarzami.
Lekarstwem na zagrożenia wynikające z syjonistycznego nazizmu nie może być równie prymitywny antyżydowski szowinizm.
Jeżeli rzeczywiście Bóg istnieje to wybrał Mikołaja Kopernika do ogłoszenia prawdy o budowie wszechświata. Prawdy, do której nie dorośli święci i wielcy Kościoła.
Tym samym Kopernik znalazł się w poczcie wybranych do głoszenia mądrości, która jest imieniem Boga.
Takich mądrych ludzi nam potrzeba do odbudowy Ojczyzny.
A krzykaczom i frajerom lichwiarskich spekulacji dajmy się wykrzyczeć.
Jednak nigdy nie pozwólmy im nami rządzić bo zaprowadzą nas w jeszcze gorsze manowce.
|
|
3 sierpień 2006
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
|
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
|
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
|
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chcą być policjantem świata.
Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
|
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz
|
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
|
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
|
Piję kawę ze wszystkimi politykami
wrzesień 9, 2002
Luiza Zalewska http://www.rzeczpospolita.pl
|
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
|
W Sejmie wrze, rolnicy czekają PAP
grudzień 7, 2002
PAP
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sprzedaj, zniszcz, zrujnuj
kwiecień 30, 2003
|
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
|
Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia - R.I.P.
lipiec 2, 2006
Jim Lobe
|
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
|
Jak Amerykanie Tracą Wolność
styczeń 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Stały fragnent gry..."
luty 10, 2004
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|