ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Radioaktywne Chmury Nad Polską 
4 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Konstytucja nieważna z mocy Prawa, a w Sądach PRZESTĘPCY  
15 październik 2025      Artur Łoboda
Igor Panarin - rosyjski nacjonalista 
7 luty 2010      Rąbieski
Czy to unikalna promocja szczepień?  
26 maj 2021      Artur Łoboda
Koniec modyfikowanego snu? 
1 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
PRAWO BUDOWLANE  
6 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Reforma starych mediów publicznych czy powołanie Nowych Mediów Narodowych? 
8 styczeń 2016      stowarzyszenierkw.org
Persona non grata 
7 czerwiec 2018      Artur Łoboda
"Praworządność" Tuska 
27 czerwiec 2025      Artur Łoboda
Tak sobie tylko pomyślałem...  
14 styczeń 2017      Artur Łoboda
Jego sukinsyny 
9 luty 2018     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część dwunasta 
20 listopad 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Powstaje alternatywa wobec WEF. Spotkanie w Pradze z inicjatywy austriackiej 
14 grudzień 2024      Leszek Śmieszek
Hipoteza o skażonych wacikach. Mgr inż. Krzysztof Puzyna 
27 październik 2020      Alina
Uszkodzenia organizmu po "kowidzie" 
2 wrzesień 2023      Artur Łoboda
W obronie mafii sędziowskiej 
19 grudzień 2016      Artur Łoboda
Pójdźmy wszyscy do stajenki 
24 grudzień 2025     
Czy to sytuacja bez wyjścia? 
20 listopad 2014      Artur Łoboda
Świece z Gazy w przyszłym sejmie? 
10 czerwiec 2024      Artur Łoboda
Czy GW potępia, czy pochwala homoseksualizm nowego prezesa SN Zardkiewicza? 
5 maj 2020      Alina

 
 

Nadmierna liczba zgonów w Wielkiej Brytanii wzrosła 5 miesięcy po masowej kampanii przypominającej COVID

Dane brytyjskiego Urzędu Statystyk Narodowych (ONS) ujawniły, że od maja w Anglii i Walii odnotowano 20 000 nadwyżek zgonów w porównaniu z poprzednią średnią z pięciu lat. 


Dalsze dane dostarczone przez Szkocję pokazują 1500 nadmiernych zgonów w tym samym przedziale czasowym.
 
Masowa kampania przypominająca szczepienia na koronawirusa Wuhan (COVID-19) miała miejsce w grudniu 2021 r.
Analiza tych danych wykazała, że ​​potrzeba było około pięciu miesięcy od otrzymania szczepionki COVID-19, aby ten podwyższony wskaźnik śmiertelności zaczął się pojawiać.
 
Mówiąc dokładniej, w Anglii i Walii co tydzień odnotowywano nadmierne zgony od tygodnia kończącego się 22 kwietnia - do co najmniej tygodnia kończącego się 12 sierpnia, w którym odnotowano 950 zgonów w nadmiarze w stosunku do średniej z pięciu lat.
 
Anglia i Walia również odnotowywały nadmierne zgony przez większość 2021 r., ale nagle spadły poniżej pięcioletniej średniej na początku 2022 r.
To dlatego, że ONS zmienił pięcioletnią średnią, aby uwzględnić rok 2021, kiedy to dziesiątki tysięcy zgonów zostały zarejestrowane w Anglii i Walii.
 

Brytyjskie firmy ubezpieczeniowe zgłaszają przytłaczający wzrost liczby roszczeń z tytułu śmierci


 
Według raportu KUSI  , firmy ubezpieczeniowe zgłaszały przytłaczający wzrost liczby roszczeń z tytułu śmierci osób w wieku 18-49 lat  – podkreślając tajemniczy wzrost liczby zgonów, którego nie można w pełni wyjaśnić pandemią.
 
wywiadzie wideo dla KUSI News , który został usunięty z YouTube, specjalista ds. nagłych wypadków i zdrowia publicznego, dr Kelly Victory, wyjaśniła niepokojące wskaźniki wzrostu zgłaszanych przypadków zawału mięśnia sercowego, porażenia Bella i niektórych schorzeń neurologicznych.
 
 
„Ta informacja stała się dostępna dla mnie lub na moim radarze po przesłuchaniu z senatorem Ronem Johnsonem, który patrzył na coś, co nazywa drugą opinią na temat całej reakcji na pandemię COVID” – powiedziała.
 
Dane medyczne zostały opublikowane przez trzech zawodowych lekarzy wojskowych, którzy uzyskali informacje z wojskowej bazy danych, która gromadzi kody ICD, które są kodami diagnostycznymi.
„Wrócili i zadzwonili do bazy danych z wojska pod pewnymi warunkami w okresie pięciu lat od 2016 do 2020 roku” – powiedziała Victory.
 
„Przyjrzeli się 2016, 17, 18, 19 i 20 roku na występowanie pewnych schorzeń, w tym zawału serca, zakrzepów krwi, długich poronień i tego typu rzeczy. 
Porównali to z incydentami tych samych dolegliwości w roku kalendarzowym 2021 i zauważyli niepokojący wzrost niektórych z nich. 

Na przykład zauważyli 270-procentowy wzrost zawału mięśnia sercowego w 2021 roku, 300-procentowy wzrost częstości występowania porażenia Bella i niektórych dolegliwości neurologicznych”.
 
Scott Davison, dyrektor generalny firmy ubezpieczeniowej OneAmerica, powiedział, że wzrost liczby zgonów był „ogromny”, a umierają „głównie ludzie w wieku produkcyjnym od 18 do 64 lat”, a nie tylko osoby starsze.
 
Analitycy twierdzą, że nie powinno się to wydarzyć, gdyby twierdzenie władz ds. zdrowia, że  ​​szczepionki były w 100 procentach bezpieczne i skuteczne, było prawdziwe.
 
„Korzyści ze szczepionek ratujące życie dla osób starszych i zagrożonych powinny być więcej niż wystarczające, aby obniżyć śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny. 
Jeśli odpowiedź ekspertów ds. zdrowia publicznego na COVID ma być uznana za „skuteczną”, całość ich wysiłków powinna obniżyć ogólną nadmierną śmiertelność ” – wskazano w artykule Becker News .
  
Źródło: 
www.naturalnews.com/2022-09-02-excess-deaths-uk-increase-5mos-covid-booster.html
3 wrzesień 2022

Belle Carter 

  

Komentarze

  

Archiwum

Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
Poznawanie historii na UMCS
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda
Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
Marshall McLuhan ORAZ 30 LAT ISTNIENIA AUTORSKIEJ GALERII „ZA” IM. MARIANA BOGUSZA
luty 16, 2006
Agnieszka (Jaga) Sokołowska
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
"Fakt" - w dalszym ciągu mają Polaków za idiotów
październik 20, 2003
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
Czy Rydzyk to współczesny Luter?
styczeń 28, 2003
PAP
Cwaniacy w sieci
październik 30, 2005
Marek Olżyński
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media