ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czego PiS się boi? 
24 marzec 2020      Artur Łoboda
Strefa wolna od wi-fi 
26 listopad 2020      Artur Łoboda
Przyczyny wybuchu Trzeciej wojny światowej 
15 sierpień 2014      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część trzecia 
27 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Do myślących Polaków 
8 maj 2015      Artur Łoboda
Burmistrz wydaje dekret, aby strzelać do niemieckich krytyków szczepionek ?! 
7 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
Franco Fracassi i jego raport z 2019: „W marcu padną giełdy z całego świata" 
23 sierpień 2020     
Jak to naprawdę jest z samochodami elektrycznymi (4) 
16 lipiec 2020      Marek Zadrożniak
Usypianie społeczeństwa 
2 listopad 2014      Artur Łoboda
Zmiany klimatu: Narracje głównego nurtu poddane próbie!  
29 lipiec 2025      KLA.tv
Więzienie za życzenia 
16 styczeń 2025      Artur Łoboda
Jeffrey D. Sachs: Szczyt BRICS miał oznaczać koniec szaleństwa neokonserwatystów 
13 listopad 2024      Jeffrey D. Sachs
Ta wojna dla wielu jest na rękę 
1 marzec 2022     
Uszkodzenia organizmu po "kowidzie" 
2 wrzesień 2023      Artur Łoboda
Kilka wniosków w związku z tzw. raportem o śmierci Barbary Blidy 
14 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Dr Mirosław G. i prof. Tomasz G. - po prostu "biedne" ofiary systemu korupcyjnego w polskiej medycynie  
9 styczeń 2020      Alina
PO-PSL niszczy małe i średnie firmy realizujące zamówienia publiczne  
9 marzec 2013      Artur Łoboda
Robert Mazurek z Kanału Zero po raz pierwszy zachował się jak Polak 
4 luty 2026     
Zależne media 
18 styczeń 2018     
11 LISTOPADA Wiesław Sokołowski 
7 listopad 2013      www.trwanie.com

 
 

Deklaracja IV – Przywróć integralność naukową

Wspólne oświadczenie reprezentujące 17 000 lekarzy i naukowców medycznych w celu zakończenia stanu zagrożenia narodowego, przywrócenia integralności naukowej i zajęcia się przestępstwami przeciwko ludzkości.

LEKARZE I NAUKOWCY MEDYCZNI 11 MAJA 2022

 
 
17 000 lekarzy i naukowców medycznych deklaruje, że stan zagrożenia medycznego musi zostać zniesiony, przywrócona naukowa uczciwość, a zbrodnie przeciwko ludzkości muszą zostać zażegnane.

My, lekarze i naukowcy medyczni na świecie , zjednoczeni naszą lojalnością wobec Przysięgi Hipokratesa, uznajemy, że katastrofalna polityka zdrowia publicznego nałożona na lekarzy i naszych pacjentów w związku z COVID-19 jest kulminacją skorumpowanego sojuszu producentów leków, ubezpieczeń i instytucji opieki zdrowotnej wraz z kontrolującymi je trustami finansowymi. 
Zinfiltrowali nasz system medyczny na każdym poziomie i są chronieni i wspierani przez równoległy sojusz wielkich technologii, mediów, naukowców i agencji rządowych, którzy skorzystali na tej zaaranżowanej katastrofie.
 
Ten skorumpowany sojusz naraził na szwank integralność naszych najbardziej prestiżowych stowarzyszeń medycznych, do których należymy, tworząc iluzję naukowego konsensusu przez zastąpienie prawdy propagandą. 
Ten sojusz nadal promuje nienaukowe twierdzenia, cenzurując dane oraz zastraszając i zwalniając lekarzy i naukowców za zwykłe publikowanie rzeczywistych wyników klinicznych, lub leczenie pacjentów sprawdzonymi, ratującymi życie lekarstwami. 
Te katastrofalne decyzje odbyły się kosztem niewinnych, którzy są zmuszeni do poniesienia uszczerbku na zdrowiu i śmierci spowodowanej celowym wstrzymywaniem krytycznych i czasochłonnych zabiegów, lub w wyniku wymuszonych zastrzyków z terapii genetycznej, która nie jest ani bezpieczna, ani skuteczna.
 
Społeczność medyczna odmówiła pacjentom podstawowego prawa człowieka do wyrażenia prawdziwej świadomej zgody na eksperymentalne zastrzyki COVID-19
Nasi pacjenci są również zablokowani w uzyskiwaniu informacji niezbędnych do zrozumienia zagrożeń i korzyści szczepionek oraz ich alternatyw, ze względu na powszechną cenzurę i propagandę rozpowszechnianą przez rządy, urzędników służby zdrowia i media. 
Pacjenci nadal są poddawani przymusowym blokadom, które szkodzą ich zdrowiu, karierze i edukacji dzieci, a także niszczą więzi społeczne i rodzinne, które mają kluczowe znaczenie dla społeczeństwa obywatelskiego. 
To nie jest przypadek. 
W książce zatytułowanej „COVID-19: Wielki Reset” przywódcy tego sojuszu jasno określili, że ich intencją jest wykorzystanie COVID-19 jako „szansy” na zresetowanie całego naszego globalnego społeczeństwa, kultury, struktur politycznych i gospodarki.
 
17 000 Naszych lekarzy i naukowców z Globalnego Szczytu COVID reprezentuje znacznie większą, światłą globalną społeczność medyczną, która nie daje się narazić na szwank, jest zjednoczona i gotowa zaryzykować gniew skorumpowanego sojuszu medycznego w obronie zdrowia swoich pacjentów.
 
Misją Globalnego Szczytu COVID jest zakończenie tego zaaranżowanego kryzysu, który został bezprawnie narzucony światu i formalne zadeklarowanie, że działania tego skorumpowanego sojuszu stanowią nic innego jak zbrodnie przeciwko ludzkości .
 
Musimy przywrócić zaufanie ludzi do medycyny , które zaczyna się od swobodnego i otwartego dialogu między lekarzami a naukowcami medycznymi. 
Musimy przywrócić prawa medyczne i autonomię pacjentów. 
Obejmuje to fundamentalną - świętą zasadę relacji lekarz-pacjent. 
Potrzeba społeczna tego jest spóźniona o dziesięciolecia i dlatego my, lekarze na całym świecie, jesteśmy zmuszeni do działania.
 
Po dwóch latach badań naukowych, milionach leczonych pacjentów , setkach przeprowadzonych badań klinicznych i udostępnieniu danych naukowych wykazaliśmy i udokumentowaliśmy nasz sukces w zrozumieniu i zwalczaniu COVID-19. 
Rozważając ryzyko i korzyści wynikające z głównych decyzji politycznych, nasz Globalny Szczyt COVID , w którym wzięło udział 17 000 lekarzy i naukowców z całego świata, osiągnął konsensus w sprawie następujących fundamentalnych zasad:

    1. Deklarujemy, a dane potwierdzają, że iniekcje eksperymentalnej terapii genetycznej COVID-19 muszą się zakończyć. 

    2. Oświadczamy, że lekarze nie powinni być blokowani w świadczeniu ratującego życie leczenia. 

    3. Ogłaszamy, że  stan wyjątkowy, który sprzyja korupcji i przedłuża pandemię, powinien zostać natychmiast zakończony. 

    4. Oświadczamy, że prywatność medyczna nigdy nie powinna być ponownie naruszana, a wszelkie ograniczenia podróżowania i ograniczenia społeczne muszą zostać zniesione. 

    5. Oświadczamy, że maski nie są i nigdy nie były skuteczną ochroną przed wirusem dróg oddechowych przenoszonym drogą powietrzną w środowisku społeczności. 

    6. Oświadczamy, że należy zapewnić finansowanie i badania nad szkodami spowodowanymi szczepieniami, śmiercią i cierpieniem. 

    7. Oświadczamy, że nie należy odmawiać możliwości, w tym edukacji, kariery, służby wojskowej lub leczenia, z powodu niechęci do wstrzyknięcia. 

    8. Oświadczamy, że naruszenia pierwszej poprawki i cenzura medyczna przez rząd, firmy technologiczne i medialne powinny ustać, a Karta Praw  powinna zostać utrzymana. 

    9. Oświadczamy, że firmy Pfizer, Moderna, BioNTech, Janssen, Astra Zeneca oraz ich podmioty wspomagające ukryły przed pacjentami i lekarzami, oraz  umyślnie pominęły informacje dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek  za co  powinny zostać natychmiast postawione w stan oskarżenia o oszustwo. 

    10. Oświadczamy, że agencje rządowe i medyczne muszą zostać pociągnięte do odpowiedzialności. 

Obejrzyj cały film poniżej i DYSKUSUJ z lekarzami i zwolennikami tutaj >> . 
Jeśli masz problemy z oglądaniem filmu, oto alternatywny link .
 
Źródło:
globalcovidsummit.org/news/declaration-iv-restore-scientific-integrity
15 maj 2022

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
W Nowym Sączu jad stary się sączy
październik 19, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Kilka uwag o pieniądzu
kwiecień 26, 2007
Bogdan
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Pogromy
lipiec 6, 2006
Marcin Zaremba
Wieża Pamięci
lipiec 17, 2003
Andrzej Kumor
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
Pensje
maj 14, 2003
red. Krzysztof
Pius X - papież polskiego pochodzenia
grudzień 14, 2002
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
Nieprzewidziane skutki w USA zmiany reżymu w Iraku
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media