ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wojna Twittera z prawdą.
Twitter twierdzi, że usunie wszystkie posty twierdzące, że szczepionki mogą szkodzić ludziom
 
17 grudzień 2020     
Film II BBC „Za Zamkniętymi Drzwiami”  
15 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Nie starczy zabić, trzeba jeszcze zeszmacić 
18 luty 2011      Artur Łoboda
Równi i równiejsi w Unii Europejskiej 
3 wrzesień 2011      PAP/IAR
Symbioza USA i Rosji 
21 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Dr Jaśkowski zapowiadał tą "epidemię" 7 lat temu  
5 listopad 2021      Artur Łoboda
Bez komentarza ! 
16 maj 2015     
Majowe maratony 
2 maj 2017      Artur Łoboda
Tam, gdzie nie ma lekarzy poziom zdrowia wzrasta .... 
30 styczeń 2019      Alina
Protesty w Europie przeciwko wojnie 
27 październik 2020     
Powstań Ludzkości! 
10 grudzień 2021      Artur Łoboda
Dlaczego trzeba zmienić Konstytucję? (2) 
12 maj 2026     
Żydowski bajzel 
6 styczeń 2022      Artur Łoboda
447 rozpraw sądowych  
26 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Katastrofa w Smoleńsku jako wynik "dziadostwa" XX-lecia III RP 
28 wrzesień 2010      MG
Podstepna konkurencja ? 
5 kwiecień 2010      Goska
Wezwanie Prezydenta do powiedzenia PRAWDY! 
30 kwiecień 2021     
Podcieranie się cudzą chwałą 
15 sierpień 2016      Artur Łoboda
„Czerwona symfonia” – kabalizm (komunizm, satanizm) jest prawdziwym wirusem 
2 luty 2024     
Dlaczego bogaci już nie boją się biednych? 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Reżim Bidena mówi, że kowbojski faszyzm nigdy nie odejdzie; „ogólny remont”, który obejmuje „brak scenariusza”, by kiedykolwiek „wrócić do normy”

 
 
Plandemia koronawirusa z Wuhan (COVID-19) się skończyła , ale reżim Bidena obiecał , że związane z nią ograniczenia, mandaty i tyrania będą trwać wiecznie .
 
W swoim nadchodzącym orędziu o stanie państwa fałszywy „prezydent” Joe Biden ma wyrecytować scenariusz podarowany mu przez jego opiekunów, przedstawiający bardzo ponuro przyszłość Amerykanów.

ABC News poinformowało, że na prywatnym spotkaniu online Jeff Zients, koordynator Białego Domu ds. federalnej reakcji Fauci Flu, poprowadził dyskusję grupową na temat różnych potencjalnych trajektorii rozwoju plandemii .
 
Zgodzili się, że w najlepszym przypadku wirus „przekształca się w łagodną chorobę przypominającą grypę”.
W najgorszym przypadku znikąd może w magiczny sposób pojawić się nowy, agresywny „wariant”, który unika „skuteczności szczepionki”.
 
„Ogólny konsensus był taki, że COVID zasadniczo zmienił zdrowie publiczne w USA” – ujawniono w raporcie ze spotkania.
 
Jedna z osób zaangażowanych w spotkanie ujawniła dalej, że „nie ma scenariusza, w którym mówimy: 'O mój Boże, wróćmy do normalności'”.
 
Według ABC obecni na spotkaniu online, na którym to wszystko zostało omówione to:
„Zients; David Kessler, główny doradca naukowy Bidena;
dr Ezekiel Emanuel, onkolog i etyk medyczny z University of Pennsylvania ;
dr Michael Osterholm, dyrektor Centers for Infectious Disease Research and Policy na University of Minnesota ;
dr Luciana Borio, były wysoki rangą urzędnik w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego i były p.o. główny naukowiec w Administracji ds. Żywności i Leków, obecnie w Radzie Stosunków Zagranicznych;
oraz David Michaels, epidemiolog i były szef Administracji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, obecnie pracujący w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu George'a Washingtona ”.
 
Z Bidenem i jego przewodnikami u steru nigdy nie będzie końca nieszczęścia na planecie
 
Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że oskryptowana wiadomość Bidena do Amerykanów we wtorek, 1 marca, będzie chwalić zastrzyki Operation Warp Speed ​​za rzekome zmniejszenie ryzyka wirusa.
Oczekuje się również, że Biden pochwali „testy” i „terapie”, które również były częścią oszustwa.
 
„Zmierzamy do czasu, w którym COVID nie jest kryzysem, ale jest czymś, przed czym możemy chronić i leczyć” – powiedział Zients podczas briefingu z 16 lutego, sugerując, że „nowa normalność” wciąż jest w grze na przyszłość .
 
„I chociaż nie jesteśmy jeszcze w miejscu, w którym wszyscy chcielibyśmy być, zachęcają nas dramatyczne spadki liczby przypadków i hospitalizacji w całym kraju”.
 
Tak bardzo dbają o nasze zdrowie, prawda?
Tak, racja
.
 
Tymczasem najnowsze dane naukowe konsekwentnie pokazują, że najlepsza odporność przychodzi naturalnie.
Innymi słowy, ci, których układ odpornościowy został zniszczony przez zastrzyki Donalda Trumpa, są w znacznie gorszej sytuacji niż „czystokrwiści”.
 
Dane opublikowane przez CDC z Nowego Jorku i Kalifornii wykazały, że naturalna odporność była 2,8 razy skuteczniejsza w zapobieganiu hospitalizacji i od 3,3 do 4,7 razy skuteczniejsza w zapobieganiu zakażeniu COVID w porównaniu ze szczepieniami, wynika z raportu Wall Street Journal z zeszłego miesiąca.
 
Autorem tego artykułu jest dr Marty Makary, profesor i badacz z Johns Hopkins University School of Medicine , który powiedział, że nawet National Institutes of Health (NIH) przyznał, że naturalna odporność jest lepsza od fałszywej odporności „szczepionkowej”.
 
„Z powodu bezczynności NIH, moi koledzy z Johns Hopkins i ja przeprowadziliśmy badanie.
Odkryliśmy, że wśród 295 nieszczepionych osób, które wcześniej chorowały na COVID, przeciwciała były obecne u 99% z nich do prawie dwóch lat po zakażeniu” – napisał dalej Makary.
 

 
Źródło:
pandemic.news/
5 marzec 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

 

Pastuchy nie mogą się połapać kto im kuku robi. O kukułkach nie słyszeli.

Bukmacherzy już mogą przyjmować zakłady, kiedy USA się zapadną.

Może jakieś ROZBIORY...? REWOLUCJA...?

2022-03-06
hens

  

Archiwum

List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kampania wyborcza - jak reklamy proszku do prania...
październik 2, 2005
Adam Sandauer
13 grudnia
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
List do Pana Pułkownika Makowieckiego
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
Strefa ochrony
wrzesień 14, 2002
EWA ŁĘTOWSKA http://rzeczpospolita.pl
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
Murzyńscy raperzy będą "walczyli z antysemityzmem"
listopad 14, 2006
bibula
Każda wojna dla każdej z walczących stron jest sprawiedliwa i toczy się w słusznej sprawie
marzec 28, 2003
/marek/
Strategia restrukturyzacji energetyki polskiej
maj 8, 2006
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media