|
Co czeka Nas za zakrętem?
|
|
Czy wystarczy aresztować reżim kowidowy - by przywrócić w Polsce obowiązujące Prawo?
Doświadczenie zamachów stanu - z większości Krajów świata pokazuje, że tajna władza ma ZAWSZE przekupionych morderców.
Tak było w Rosji - gdy w 1992 roku Soros przywiózł walizki pełne dolarów - dla przekupienia postsowieckich żołnierzy.
A ci zaatakowali czołgami własny Parlament!
Ilu najemników i płatnych morderców ma przygotowana NWO w Polsce?
Nie piszę tego - by kogoś straszyć.
Trzeba mieć tylko na uwadze, że wrogowie Ludzkości mają wszędzie ulokowaną "Piątą kolumnę".
Gdybym jeszcze niedawno - nie miał końskiego zdrowia- to już dawno i mnie by zatruli.
Na razie organizm potrafi zwalczyć toksyny, ale byłbym głupcem - gdybym był pewien, że im się nigdy nie uda.
Musimy NIESTETY wrócić do myślenia z czasów hitlerowskiej okupacji - gdy każdego sąsiada braliśmy za potencjalnego donosiciela.
Dzisiaj musimy zdawać sobie sprawę, że niektórzy ludzie - nazywający siebie "patriotami" - wystąpią jako mordercy - po stronie NWO.
|
|
18 marzec 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Jakie czasy taka wojna. Dziś to okupant jest w konspiracji. A jakoby polska konspira, podziemie, dywersja, energicznie sama się ujawnia. To jest klasyczne talmudyczne odwrócenie rzeczywistości. Przypomina zarządzanie tłumem, masą, zza weneckiego lustra. "Wy siebie widzicie, a kto wami zarządza nie macie pojęcia". |
|
2021-03-18
hens
|
 |
|
|
| W sumie rzeczywisty okupant zawsze jest konspiracji. Niemniej jego zbrojne ramię nosiło dotychczas możliwe do łatwego rozpoznania mundury. Teraz zbrojne ramię okupanta nie nosi łatwych do rozpoznania mundurów. Są oni bardziej "kolorowi i różnorodni". I tacy weseli i braterscy. |
|
2021-03-20
Magellan
|
 |
|
|
"I tacy weseli i braterscy."
Oni są właściwie 'nasi'. Właściwie to ONY są MY nawet. Nie inaczej było od 1945, przecież to sami NASI byli. I tak to trwa, chociaż się przepoczwarza, co teraz nazywa się transformacją i nie tylko polityki dotyczy.
Czas może nazywać to zjawisko TYRANSFORMACJĄ... wtedy łatwiej będzie spostrzec ciągłość zjawiska, które wciąż trwa. |
|
2021-03-23
hens
|
 |
|
|
Było też i wcześniej. Ale skala zjawiska obecnie jest największa.
To jak w przypadku asymptoty. Najpierw mozolny postęp na osi y przy ciągłości na osi x, a po przekroczeniu punktu krytycznego, skok na y przy minimum postępu na osi x. |
|
2021-03-23
Magellan
|
|
|
|
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali?
- koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
|
Przykład Norymbergi napawa optymizmem.
lipiec 27, 2004
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nierządy rządu, czyli poszeptywania szatana
lipiec 3, 2007
Marek Olżyński
|
Mełłaby dwa dolce na sekundę
marzec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
|
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
|
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
|
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
|
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
|
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Fotografowanie na granicy
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
|
Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie - stwierdza ranking pisma Vanity Fair
październik 18, 2007
Lech Maziakowski
|
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
sierpień 14, 2005
Artur Łoboda
|
|
|