|
Zapobieganie zakażeniu wirusem SARS-COV2 oraz wspomaganie leczenia dużymi dawkami witaminy C
|
|
Wszystkie media głównego nurtu celowo przemilczają temat odporności organizmu
oraz jak sobie te odporność poprawić naturalnymi metodami zamiast brania udziału w eksperymencie medycznym "szczepionka", który nikt nie wie jak się zakończy i jakie będą jego skutki uboczne.
Wykazano, że stosowanie witaminy C (koncerny farma nie będą zainteresowane, bo nie można opatentować substancji naturalnej) oraz witaminy D (szczególnie w zimie - z witaminą
K2 Mk7 w celu skierowania wapnia do kości) poprawia odporność i zapobiega infekcji wirusowej [3] oraz w przypadku dużych dawek witaminy C [askorbinian sodu dożylnie] wspomaga leczenie ciężkich infekcji SARS-COV2 [1],[2].
Witamina C nie ma poważnych skutków ubocznych - w przypadku przedawkowania co najwyżej wystąpi lekka biegunka.
Sam stosuję witaminę C od ponad pięciu lat (płaska łyżeczka proszku dziennie) i od czasu rozpoczęcia stosowania nie miałem nawet przeziębienia, nie wspominając o grypie czy Covid.
Ponadto znajoma, która również stosuje suplementację miała kontakt z chorymi na Covid i nie miała żadnych objawów oraz nie stwierdzono u niej zakażenia wirusem.
Przypisy:
[1] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7405920/
[2] https://in.eregnow.com/cdn/ucontent/ticketing/2436/file_596814037_476.pdf
[3] https://www.seanet.com/~alexs/ascorbate/197x/morishige-f-etal-j_int_assn_prev_med-1978-v5-n1-p54.htm
|
|
4 styczeń 2021
|
|
Piotr
|
|
|
|
Nie wiem skąd ta informacja o biegunce po przedawkowaniu witaminy C?
Może tak jest w wypadku aptecznej, a więc chemicznego kwasu akorbinowego?
Od kilkunastu lat przedawkowuję naturalną witaminę C po wielokroć!
I jedynym objawem jest lekka zgaga.
Ale to też zależy od tego - z jakim jedzeniem łączę naturalne soki.
Aptecznej witaminy C nie zażyłem chyba od 40 lat. |
|
2021-01-04
Artur Łoboda
|
|
|
|
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
|
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
|
Czy pisać, że Paris to France?
grudzień 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
|
Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
|
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
|
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
|
"Och, Zyta"
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
wrzesień 12, 2002
SOBCZAK & SZPAK http://www.angora.pl
|
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
marzec 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Opodatkowanie głodu
czerwiec 3, 2004
|
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
|
Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
|
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
|
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
|
Wszyscy posłowie przed komisje sejmowe
listopad 12, 2003
slawek
|
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
|
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
|
Greenspan: kryzys to moja wina
październik 25, 2008
Dziennik
|
|
|