|
Strategia pisowskiego nieRządu
|
|
Mikrobiolodzy i wirusolodzy twierdzą, że wirusy tkwią w Naszych organizmach cały czas.
Mimo tego - nie chorujemy latem - bo mamy zabezpieczenie w postaci słońca.
Dopiero brak słońca i niskie temperatury o dużej wilgotności powodują, że wirusy zaczynają Nam szkodzić.
Tak więc - wedle naukowców: zachorowanie latem na grypę jest niemożliwe.
Nie przewidzieli Oni jednak, że może się pojawić ZBRODNICZY RZĄD, który drogą zakazów i nakazów - zmusi Obywateli do przebywania w domach, a tym samym pozbycia się naturalnej odporności na infekcje - którą daje słońce.
Po co to Rząd robi?
Aby wmówić Polakom jakąś "drugą falę",
a potem trzecią, czwartą, piątą .... i tak w nieskończoność.
|
|
7 grudzień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
U Dakowskiego jest wpis, że ponoć zapowiedziano "kres pandemii" na 31 marca 2025r. Co do dnia.
Teraz rozgrywają ludzi w ten sposób, że niby uspakajają, poprzez głoszenie tez, że 58% populacji jest przeciwna szczepieniom, więc nic nie grozi tym, którzy się nie zaszczepią, bo będą w większości. No i że jest konstytucja, a w niej art. 32 o zakazie dyskryminacji.
A prawda, według mnie jest taka, że zaszczepią się w ogromnej masie ci, którzy noszą szmaty na gębach, a tych jest na moje oko 98%.
A dodatkowy system "zachęt", czyli obietnic poluzowania bezprawnych, absurdalnych i gwałcących godność człowieka obostrzeń dla zaszczepionych, gwałtownie wzmocni chęć szczepień.
Należy bić w to, że szczepionka zmieni na trwałe DNA każdego z zaszczepionych i jak słusznie Pan napisał, zmodyfikuje go w obwód indukcyjny sterowany i kształtowany ze smartfona. |
|
2020-12-07
Magellan
|
 |
|
|
Mógłbym wykazać cynizm i powiedzieć że to dobrze, że durnie zostaną zaszczepieni.
Selekcja naturalna zadziała.
Ale oni mogą zamienić się w zombie sterowanymi za pośrednictwem smartfonów i wtedy dopiero staną się niebezpieczni.
Mnie się to nie zdarzyło, ale słyszałem wypowiedzi kobiet, że zamaskowani patrzą na Nie tak - jakby chcieli zabić za brak maski.
Z drugiej strony bardzo mi się podoba, że teraz byle prostak nie pcha się na mnie w kolejce - bądź nie chucha swoim śmierdzącym oddechem. |
|
2020-12-07
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Pytanie jest takie?
Jeśli szczepienie się dokona, to jak będzie wyglądał podział społeczeństwa według linii rozgraniczenia: szczepieni - nieszczepieni?
U Dakowskiego: "Polecamy wideo sprzed trzech lat, gdzie prelegentka na Stanford University, pracująca w DARPA (chyba nie musimy rozwijać co to takiego…), mówi o przygotowaniach i konieczności stworzenia Człowieka wersja 2.0 (“Human 2.0”). Tak więc na czołowych uniwersytetach i w tajnych laboratoriach wojskowych trwają intensywne prace aby w Człowieku v.2.0 można było: wzmocnić wrażenia sensoryczne, wzmocnić neuronowo sex, podczepić mózg do sieci komputerowej, podłączyć mózg do internetu rzeczy (IoT), wzmocnić możliwości emocjonalne oraz stworzyć możliwości komputerowego ładowania i odładowywania nowych funkcji do mózgu".
A zatem, jeśli to prawda, to czy osobniki "zaszczepione" będą mogły się krzyżować z niezaszczepionymi, czy w ogóle będzie możliwe zrozumienie pomiędzy tak wyodrębnionymi gatunkami, czy nie dojdzie do swoistego apartheidu, jak w RPA? |
|
2020-12-08
Magellan
|
 |
|
|
ps
Zamaskowani tak właśnie patrzą.
Z nienawiścią i przepastnym strachem.
Dziś, a ściślej wczoraj na poczcie odbierałem korespondencję.
Ekspedientka oświadczyła mi, a chodzę na tę pocztę 16 lat, że korespondencji mi nie wyda bez zamaskowania.
Nie chcąc się kłócić i mając mało czau, wobec perspektywy długiej podróży, zmuszony zostałem, zatem do fortelu.
Oświadczyłem jej, że jestem uczestnikiem "pilotażowego programu szczepień przeciw COVID-19 i jako taki jestem zwolniony z obowiązku zakrywania ust i nosa". Ona na to, zbystrzawszy i nie kryjąc wyraźnego zakłopotania, że ma pismo, że może N I E O B S Ł U Ż Y Ć klienta bez maski.
Ja na to nic. W efekcie przesyłki mi wydała.
Do czego to dochodzi. Na Boga!!!
|
|
2020-12-08
Magellan
|
|
|
|
Rada Europy "umywa ręce" w sprawie Czeczenii
styczeń 31, 2003
PAP
|
Związek Sowiecki i Zamach na Jana Pawła II
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unia Europejska bez Budzetu i bez Konstytutcji
czerwiec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
|
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
|
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
|
Oblicze mediów
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 4, 2003
SOBCZAK i SZPAK
|
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
|
Metafora
maj 11, 2004
Artur Łoboda
|
Żeby moje zwłoki nie były przenoszone do Polski
kwiecień 16, 2003
|
Bracia w " wierze " w UE
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
|
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
|
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
|
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN.
13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
|
W strefie Gazy straszne obrazy. Utwór na palestyńską rodzinę, Norwega lekarza i "Miśka" pielęgniarza
styczeń 21, 2009
orwell.blog.pl
|
Polska w stanie totalnej histerii
czerwiec 25, 2007
wasylzly
|
Nie dałem łapówki "Szaremu"
kwiecień 3, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
|
|
|