|
Wielkie złodziejstwo przed Waszymi oczami
|
|
Czy potrafią sobie Państwo wyobrazić, że przed oczami Narodu dokonywany jest niewyobrażalny przekręt, którego nikt nie potrafi zauważyć?
Że ktoś okrada Polaków na miliardy złotych i nikt tego nie widzi?
W roku 2004 trafiłem na jakiejś angielskojęzyczne stronie na informację, że "Federal Reserve" to prywatny bank.
Najpierw pomyślałem, że istnieje jakieś podobieństwo nazwy i to tylko zbieżność nazw.
W głowie nie mieściło się, że drukiem najważniejszej na świecie waluty zajmują się jacyś Żydzi z maleńkiego banku.
Ale zacząłem drążyć temat by w końcu dowiedzieć się, że w wyniku potężnego oszustwa w Kongresie USA, grupa Żydów dostała w 1913 roku prawo do druku dolarów i tym samym decyzji o gospodarce Stanów Zjednoczonych.
Truizmem będzie przypomnienie, że to właśnie ja powiadomiłem Polaków o tym fakcie pod koniec 2004 roku.
Spotkałem się później ze stwierdzeniem pewnego Polonusa, że rzekomo "to jest wiadomość powszechnie znana". Dlaczego zatem przed 2004 rokiem NIKT z Polaków o tym nie wiedział?
Niepodważalnym jest fakt, że przez 90 lat Rząd Stanów Zjednoczonych ukrywał przed własnymi Obywatelami tą informację.
Czy mogą sobie Państwo wyobrazić, że dokładnie to samo dzieje się w Polsce? Że kolejne Rządy Trzeciej RP ukrywają przed Polakami informację, iż grupa Żydów okrada Naród Polski, a podległa dziś Zbigniewowi Ziobro Prokuratura chroni przestępców, odmawiając wszczęcia postępowania karnego w sprawie kradzieży na ogromną skalę?
Ludzie bronią się przed myśleniem i chronią mity, które utworzyli we własnych umysłach.
Z tego powodu jeszcze długo wszelkiej maści przestępcy pozostaną bezkarni, a ciężko pracujący Polacy ścigani będą jak ten - który nie wystawił paragonu na żarówkę w samochodzie.
|
|
6 kwiecień 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Oscar za Aganistan a nie za Katyń
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
|
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dotyczy statusu prawnego Unii Europejskiej
i Projektu Mandatu Konferencji Międzyrządowej
lipiec 15, 2007
|
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
|
Nie dla tarczy- Redakcja "Magazynu- Obywatel"
luty 20, 2007
marduk
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
|
To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę
grudzień 9, 2008
Artur Łoboda
|
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
|
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
|
LIST OTWARTY DO PROKURATURA GENERALNEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
styczeń 21, 2006
|
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
|
"Szara strefa"
marzec 18, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
|
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
|
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
|
Kosowo na zawsze serbskie!!!
luty 18, 2008
Redakcja portalu Jednodniówka Narodowa
|
|
|