|
24 lata rzekomego "liberalizmu"
|
|
24 lata realizowana jest strategia zniszczenia Państwa Polskiego i skolonizowania tego kraju przez światowy, a więc żydowski kapitał.
Już na samym początku przyzwyczajono Polaków do stanu permanentnego bezrobocia.
Ludzie uwierzyli, że tak ma być i nikt dziś nie protestuje.
A przecież brak pracy dla stu tysięcy osób jest wystarczającym powodem, by uznać Rząd za nieudolny i kwalifikujący się do dymisji.
Dlaczego tak nie jest?
Dlaczego Polacy nie protestują?
Przez wiele lat prowadzono akcję upodlania Narodu Polskiego i wprowadzania w stan samoponiżenia.
Kiedy wszystkie - rzekome elity - dały się sterroryzować, albo też zmieniły mocodawców - to o swoją Ojczyznę upomniała się "ulica" - czyli "kibole".
A ponieważ zachowania "ulicy" są na całym świecie podobne - to z łatwością nadaje się tym ludziom łatkę "faszystów".
Osobiście nie czuję z tego powodu żadnego problemu.
Nadanie etykiety "faszysty" oznacza, że jakiś neobolszewik usiłuje zdyskontować swoich opnentów.
A takie nazewnictwo wzięło sie stąd, że w czasie Wojny Domowej w Hiszpanii - 1936 roku, poparcie dla Generała Franko udzieliły głównie faszystowskie Włochy, a później Niemcy.
I z tego powodu bolszewicy nazywali "faszystami" również nazistów.
Co świadczy o elementarnym braku wiedzy historycznej. Ale doskonale pokazuje korzenie rodzinne ludzi - używających takich określeń.
Faszyzm był formą rządów dyktatorskich - odwołujących się do tradycji Starożytnego Rzymu.
Podstawowym celem faszyzmu - było pohamowanie władzy oligarchii finansowej .
Największym zagrożeniem dla faszyzmu okazał się nazizm, którego z faszyzmem łączyło właśnie ograniczenie władzy wielkich korporacji i likwidacja spekulacji finansowych.
W przeciwieństwie do Generała Franko który - po wykorzystaniu pomocy Hitlera w zdobyciu władzy - odciął się politycznie od nazistów, Mussolini dał się wciągnąć w wojnę po stronie "osi" - czyli Niemiec.
Gdyby tego nie uczynił - to doczekałby śmierci na stanowisku dyktatora Włoch.
Ale dał sie omotać obłąkanemu człowiekowi.
Celowo nazywam Hitlera obłąkanym - bo spotykam się z próbami rehabilitacji intelektu tego człowieka.
Wynika to z ewidentnego braku wiedzy historycznej.
Rzeczywistym twórcą nazizmu były miliony Niemców.
Lecz po wojnie całą odpowiedzialność zrzucono na barki Hitlera.
Z tego powodu milczeniem pomija się zdobycze gospodarcze hitlerowskich Niemiec, których autorem na pewno nie był sam Hitler.
W 1941 roku - dwa wrogie Polsce totalitaryzmy: Niemcy i Rosja stanęły naprzeciwko siebie.
Czy z tego powodu, którykolwiek z nich - stał sie naszym "przyjacielem"?
Nie podlega najmniejszej wątpliwości, że to spekulacje wielkiego - światowego kapitału - doprowadziły do permanentnego kryzysu w Europie - trwającego nieustannie po Pierwszej Wojnie Światowej.
A krach 1929 roku był tylko jego przypieczętowaniem.
Dzisiaj mamy do czynienia z podobną sytuacją.
Różnica tkwi jedynie w poziomie rozwoju technologicznego Ludzkości.
Przyczyna obecnego kryzysu jest dokładnie tak sama - jak wszystkich poprzednich.
I zażegnać można go tylko przez pozbawienie władzy finansowej - żydowskiego lobby.
Ale w takiej sytuacji podniesie się wielkie larum, że to "antysemityzm", bo przecież Żydom wolno więcej - niż zwykłemu człowiekowi.
Tak - ja ma to miejsce obecnie - w wypadku "uboju rytualnego", gdy żydowscy awanturnicy używają natychmiast porównań - do nazizmu.
Może więc nastał czas by przypomnieć, że do dnia dzisiejszego - największe światowe potęgi wykorzystują zdobycze technologiczne hitlerowskich Niemiec.
Widocznie nazizm nie był we wszystkim tak zły - jeżeli w XXI wieku Świat nie potrafi się obyć bez jego zdobyczy technologicznych.
A możliwe one były tylko dlatego, że Hitler wymanewrował żydowskich bankierów, którzy go finansowali.
Wygląda na to, że współczesne Chiny realizują podobne plany.
Chińczycy wydymali głupich i pewnych siebie żydowskich bankierów i z marszu stają się wielką światową potęgą.
Dlatego jedyną przyszłością dla Polski - jest uwolnienie się od kontroli wielkiego - żydowskiego kapitału.
Tego nie zrobi się poprzez uliczne manifestacje.
Tu trzeba kierować się rozumem.
|
|
19 lipiec 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
„Bez Udziału Hamas’u Nie Będzie Pokoju w Palestynie”
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Deficyt budżetu po czerwcu wyniósł 62,5%
lipiec 17, 2002
PAP
|
Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
|
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Prokurator oskarża siedem osób, którzy publiczne spalili książkę "Dzienniki Anny Frank"
listopad 27, 2006
bibula.com/
|
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
|
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
|
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
|
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
|
Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
|
Machloja grubymi nićmi szyta
sierpień 10, 2002
|
Lepper: w wyborach tylko porozumienia programowe
lipiec 31, 2002
PAP
|
Aleksander Kwaśniewski - prezydent RP
listopad 18, 2003
ljubitiel
|
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
|
U progu eksplozji nuklearnych?
kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
|
|