ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nowa Data Historii: 10.04-18.04.2010 r. 
18 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Nauki płynące z Ukrainy 
22 luty 2014      Artur Łoboda
P.S. "Znoszą restrykcje..."... plus "ciekawostka"..."gotująca krew"...przynajmniej moją... 
5 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
Pisowska milicja chce zastraszyć Sanockiego 
7 wrzesień 2020     
Sędzia pokoju przeciwko Draghiemu: numery wideo mogą przestraszyć premiera 
18 listopad 2021      Pietro Di Martino
Obywatelski projekt ustawy ws. wieczystego 
2 styczeń 2015      sprzeciw21
Kwietniowy raport izraelskiego komitetu ludowego w sprawie śmiertelnych skutków szczepień 
25 kwiecień 2021      Gilad Atzmon
Sądy bronią zbrodniarzy,a"wsadzają" patriotów!  
12 sierpień 2016      Stefan Budziaszek
Indie a spadek potęgi USA w erze Barack’a Obamy 
25 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzkość na bezpośredniej drodze do cyfrowego więzienia! 
7 lipiec 2025      kla.tv
Przemówienie Donalda Trumpa dla AIPAC  
16 kwiecień 2016      Tłum. z j. ang. Gosia
PiS dziarsko walczy z problemami, które sam tworzy 
4 maj 2020      Artur Łoboda
Viganò o watykańskiej konferencji dotyczącej zdrowia z Fauci: Stolica Apostolska "czyni się sługą Nowego Porządku Świata" 
6 maj 2021     
Anulowanie długów jedyną drogą do zapobieżenia trzeciej wojnie światowej (Artykuł 01) 
28 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Czasopismo naukowe w końcu przyznaje, że szczepionki covidowe powodują zaburzenia autoimmunologiczne 
19 lipiec 2023     
Ekspert prawa międzynarodowego wzywa do interwencji Trybunału Światowego w związku z trwającymi czystkami etnicznymi, a Biden „daje zielone światło” izraelskiej inwazji na Gazę 
4 listopad 2023      Belle Carter
Bolek, Lolek, Staszek 
22 kwiecień 2010      Artur Łoboda
A gdyby tak? 
13 październik 2023      Artur Łoboda
Bankster rewolucji bolszewickiej  
4 sierpień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Polityka z zapałkami 
13 luty 2016      Artur Łoboda

 
 

Żyrinowski czy Żyrynowski ?

Żyry - to polska potoczna nazwa gwarantow.

http://www.youtube.com/watch?v=M4Yp6WXH3eI

Wilson uważa, że Żyrinowski jest szczególnie utalentowanym aktorem- politykiem, wyedukowanym do swej roli, zdolnym do ciągłej transformacji, odpowiadającej potrzebom elektoralnej publiczności. Ten szalony, szarpiący za włosy, awanturniczy nacjonalista z późniejszych inkarnacji, pojawił się po raz pierwszy na rosyjskiej scenie jako chłodny, racjonalny, liberalny demokrata. W latach 1990-91 rządząca Partia Komunistyczna sekretnie założyła Partię Liberalno – Demokratyczną, właśnie z Żyrinowskim na czele. Utworzenie partii „liberalnej podróbki” miało na celu odebranie głosów realnym partiom demokratycznym, zakładanym w opozycji do Partii Komunistycznej.


Wilson plotkuje trochę o koneksjach Żyrinowskiego z KGB oraz pranych funduszach płynących z Partii Komunistycznej, ale w tej sprawie przedstawia niewiele przekonywujących dowodów. Powiada też, że później, tj. w 1993r, kiedy „liberalni demokraci” Jelcyna sprawowali władzę, Żyrinowski stał się użyteczny dla Kremla jako „kontrolowalny odszczepieniec.” Zaniepokojony pojawieniem się nacjonalistycznej prawicy Kreml wsparł się na Żyrinowskim, który posłusznie zmutował się w doskonałego, wzorcowego nacjonalistę z pianą w gębie, którego partia jednakowoż, jak już dostała się do parlamentu, zgodliwie zagłosowała na bilecik dla Jelcyna. W 1999 i 2000 Żyrinowski wykonał jeszcze jeden manewr, pracował jako wynajęta „siekierka” do dyskredytowania opozycji, tak, że przyszła władza nie musiała brudzić rąk w politycznym nawozie.

http://terra.blox.pl/2007/01/Kate-Brown-Potiomkinowska-polityka-i-demokracja.html

Wystarczy choc troche znac rdzenna fizjonomie Anglikow, zeby stwierdzic, ze Zyrinowski jest czystym Anglikiem. Zyrinowski w kazdym swoim publicznym wystapieniu grozi Ameryce bronia falowa. W czyim imieniu on to ciagle podkresla ? Przeciez w sprawie tej broni istnieje ogolnoswiatowa tajemnica. Zyrinowski jest politykiem !!! Widzialam juz kilka takich wystapien. Ten Anglik udajacy Rosjanina pozwala sobie na bardzo duzo i jest nietykalny. Jego Partia Narodowa zwalcza wszystko co narodowe w Rosji.

HAARP = EISCAT

The EISCAT Scientific Association
Please use our new webpage which can be found here

The EISCAT Scientific Association is an international research organisation operating three incoherent scatter radar systems, at 931 MHz, 224 MHz and 500 MHz, in Northern Scandinavia. It is funded and operated by the research councils of Norway, Sweden, Finland, Japan, France, the United Kingdom and Germany (collectively, the EISCAT Associates).
EISCAT grupa : http://www.eiscat.se:8080/about.html

Two of the EISCAT radar transmitters are located in Ramfjordmoen, close to the city of Tromso in Norway.

EISCAT fot. : https://e7.eiscat.se/tromso.html

Tlumacz : http://translate.google.com/?sl=en&tl=pl#

15 kwiecień 2010

Goska 

  

Komentarze

 

Żyrinowski: To my odpowiadamy za śmierć elity Polski.

prot, PAP. 2010-04-14, ostatnia aktualizacja 49 minut temu:

Wiceprzewodniczący Dumy Państwowej, izby niższej parlamentu Rosji, Władimir Żyrinowski powiedział, że odpowiedzialność za śmierć elity politycznej Polski ponosi również strona rosyjska. - To my ponosimy odpowiedzialność, jeśli pozwalamy lądować we mgle obcemu samolotowi z polityczną elitą całego kraju - oznajmił Żyrinowski na posiedzeniu plenarnym Dumy.

Władimir Żyrinowski: Żyrinowski, który jest liderem nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR), zażądał przywrócenia przepisu, nakazującego przy pogorszeniu warunków atmosferycznych zamykanie portu lotniczego dla wszystkich maszyn.

- To my w Rosji powinniśmy działać, a nie myśleć o tym, co swojej załodze będzie proponować zagraniczny przywódca. Lotnisko powinno być zamykane przy pojawieniu się nawet jednej chmurki" - oznajmił. Według niego, należy zdymisjonować tych, którzy w wypadku katastrofy pod Smoleńskiem wykazali niedbalstwo. - Jesteśmy chłodnym północnym krajem. Często występują u nas mgły. Często załamuje się też pogoda. Dlatego powinien obowiązywać jasny przepis: to nie załoga decyduje. Decyzje winny być podejmowane na ziemi. Tylko na ziemi można określić gęstość chmur, mgłę i warunki lądowania - oznajmił.

- Nie można dawać do wyboru: chce lądować, to ląduje, nie chce - leci na inne lotnisko. To port lotniczy podejmuje decyzje i przekazuje wszystkim samolotom: lotnisko w Smoleńsku jest zamknięte - dodał.

Wiceprzewodniczący Dumy zaproponował, by parlamentarna komisja ds. transportu przygotowała stosowne poprawki do przepisów regulujących przyjmowanie obcych maszyn na terytorium Federacji Rosyjskiej. Rano rosyjscy parlamentarzyści uczcili pamięć ofiar sobotniej katastrofy polskiego samolotu prezydenckiego Tu-154M pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Posiedzenia Dumy i Rady Federacji, izby wyższej parlamentu, rozpoczęły się minutą ciszy.

2010-04-15
Zygmunt Jan Prusiński

  

Archiwum

Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
STALINOWSKIE KORZENIE KOR-u, SLD I UNII WOLNOŚCI
wrzesień 24, 2006
dr Leszek Skonka
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
sierpień 8, 2002
PAP
Prawda
listopad 14, 2006
Artur Łoboda
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
Po prostu uporządkować
lipiec 30, 2008
Artur Łoboda
PUBLIC RELATIONS – kształcenie ogłupiałego motłochu
sierpień 10, 2006
meditus
Czyżby nowe metody manipulacji?
grudzień 16, 2002
Artur Łoboda
Zmniejszyć koszty pracy - oszukańcze hasło "postępowych" liberałów
styczeń 29, 2007
Dariusz Kosiur
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Media donoszą o kolejnych działaniach wymiaru sprawiedliwości dla przeciwdziałania korupcji i marnotrastwu w systemie ochrony
kwiecień 13, 2007
Adam Sandauer
Jeszcze raz o homoseksualistach!
czerwiec 2, 2008
mik
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?
lipiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media