ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
więcej ->

 
 

Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net

Przeglądając strony internetowe trafiłem na:
http://www.polonica.net/ListaZydow_zmienione-nazwiska.htm

Znalazłem tam szowinistyczną wypowied? przypisywaną przez autora strony, mojemu ojcu, Arturowi Sandauerowi:
"...Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:
"W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.". Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer....."

Wypowied? ta, jest zasadniczo sprzeczna z tym co głosił i pisał przez całe życie Artur Sandauer. Jestem przekonany iż została ona zmyślona. Zwróciłem się do autora strony, wysyłając e maila, by albo przedstawił materiały ?ródłowe zawierające przypisywaną mojemu ojcu wypowied?, albo wypowied? została wykasowana ze strony www.polonica.net jako nieprawdziwa.

Odpowiedzi od www.polonica.net oczywiście nie otrzymałem, a paszkwil umieszczony jest nadal.

Przypominam iż www.polonica.net twierdzi że Artur Sandauer w czasie wojny i okupacji sowieckiej "kolaborował" z władzami. Wyjaśniam iż kolaboracja ta polegała na tym że pracował jako nauczyciel w szkole.
W czasie okupacji niemieckiej poczatkowo przebywał w gettcie z którego wydostał się kanałami w trakcie akcji. Po stronie aryjskiej był ukrywany przez ojczyma swego ucznia. Po wyzwoleniu był korespondentem wojennym i pó?niej korespondentem w czasie procesu w Norymberdze. Następnie pracował w redakcji Odrodzenia. Ponieważ pod koniec lat 40-tych występował publicznie przciwko socrealizmowi i stalinizacji życia kulturalnego, otrzymał zakaz publikacji swojej twórczości. Do czasu "odwilży" zarabiał na zycie pracując jako tłumacz
literacki. Jako ten który nie uległ naciskom stalinowskim, po pażdzierniku 56 r. został odznaczony orderem Polonioa Restituta.

Niestety po wprowdzeniu stanu wojennego, nie uczestniczył w bojkocie mediów państwowych, poparł gen.Jaruzelskiego i wszedł w skład Narodowej Rady Kultury.

Nie zajmowałby się paszkwilem www.polonica.net, gdyby nie to iż inni nieodpowiedzialni internauci bezkrytycznie cytują kłamstwa publikowane przez www.polonica.net jako "?ródła" swoich informacji np:
http://forumzn.katalogi.pl/temat3735_strona17/
http://poland.indymedia.org/pl/2005/11/17405.shtml
http://users.nethit.pl/forum/read/paltalk/3699534/
28 styczeń 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
5 września 2007
wrzesień 5, 2007
Artur Łoboda
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
2009.03.11. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 11, 2009
tłumacz
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupota czy agentura
marzec 28, 2007
Artur Łoboda
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
Gospodarczy Krakówek z Carrefourem w tle.
lipiec 17, 2002
PAP
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media