ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
więcej ->

 
 

Komu służą te kłamstwa?

Od pewnego czasu odczytuję w mediach przygotowania do czegoś - co tajna władza światem zamierza zaaplikować obywatelom.
Wywołuje się poczucie beznadziei, przygotowuje na swoisty Armagedon.
Tak samo - jak w latach 80 widziałem przygotowania amerykańskiego przemysłu filmowego do ataku na kraje Islamu.
Cała masa pospolitych kłamstw prasowych i manipulacji - służy wywołaniu powszechnego chaosu i poczucia niepewności jutra.

Dziś zobaczyłem to w bardzo prymitywnym kłamstwie podanym przez RMF.
Oto ono:

Masowo kradną paliwo!


Cena ropy naftowej pobiła kolejny absolutny rekord. Na nowojorskiej giełdzie towarowej cena baryłki wyniosła ponad 122 dolary.
W czołówce krajów, w których benzyna jest najdroższa - obok między innymi Norwegii, Wielkiej Brytanii i Holandii - znalazła się Belgia.
Z wysokiej ceny benzyny cieszą się w tym kraju jedynie obrońcy środowiska. Sondaże pokazują bowiem, że wielu Belgów przesiadło się na rower lub dojeżdża do pracy środkami komunikacji miejskiej. Kierowcy oczywiście narzekają. - Trzeba sobie jakoś radzić. Ostatnio zastanawiam się dwa razy zanim wsiądę do auta - mówi korespondentce RMF FM jeden z emerytów, który tankuje kilka litrów benzyny. Parą lat temu tankował zawsze do pełna.


Zadowoleni nie są także właściciele stacji benzynowych. Twierdzą, że plagą stały się ucieczki kierowców, którzy nie zapłacili za tankowanie. Ostatnio takie przypadki zdarzają się prawie codziennie.
¬ródło informacji: RMF


Tydzień temu płaciłem w Belgii średnio 1.29 euro za litr oleju napędowego.
Podobnie dwa tygodnie temu i miesiąc temu.
W przeliczeniu na złotówki wynosi to 4.45 złotego. A więc dokładnie tyle - ile paliwo kosztuje w Polsce.
Ciekawiej prezentowała się cena gazu LPG, która wynosiła 0,5 - do 0,6 euro a więc znacznie poniżej ceny w Polsce.

Do 15 eurocentów wyżej wynosi cena paliwa w Niemczech a do prawie 20 eurocentów mniej - w Hiszpanii. Czyli dużo taniej niż w Polsce.

Komu służą takie kłamstwa podawane przez RMF?
8 maj 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Tak Bartoszewskiego podsumowuje Nasz Dziennik ojca Rydzyka. Nie kopcie wiec Rydzyka, bo wygladacie w tym smiesznie.
październik 6, 2007
.
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
Szanowny Panie Prezydencie.
grudzień 17, 2005
Krzysztof Cierpisz
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Niebo
sierpień 20, 2003
Andrzej Kumor
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media