ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
więcej ->

 
 

Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską




Słuchacze Radia Maryja od kilku dni żarliwie modlą się za Ewę Sowińską, by wytrwała na urzędzie Rzecznika Praw Dziecka - pisze dziennik "Polska".

- Czuję się na razie na siłach podejmować te męki dalej - deklaruje pani rzecznik udręczonym głosem w stacji ojca Rydzyka. Choć radiomaryjny elektorat stanął za Sowińską murem, wszystko wskazuje na to, że nawet najgorętsze modlitwy nie uchronią jej przed utratą stanowiska. Posłowie rozważają trzy warianty pozbycia się Sowińskiej.

Platforma Obywatelska pracuje nad nowym prawem o działalności rzecznika dzieci. Wczoraj powołany do tych prac zespół spotkał się po raz pierwszy. I bez ociągania podjął pierwsze decyzje. Posłowie chcą zmodyfikować obecne przepisy. Rzecznik dostanie szersze niż teraz uprawnienia, np. inicjatywę ustawodawczą i prawo występowania przed sądem w interesie strony. Rzecznik nadal ma być powoływany przez Sejm. Ale, uwaga - będzie musiał spełnić określone wymagania.



- Myślimy o wymogu wykształcenia, np. prawniczego lub pedagogicznego oraz koniecznym kilkuletnim doświadczeniu w pracy na rzecz dzieci - mówi kierująca zespołem posłanka Magdalena Kochan. Gdy takie zapisy w ustawie zostaną przyjęte, Sowińska automatycznie straci urząd, bo nie spełnia żadnego z tych warunków (jest lekarką) - czytamy w dzienniku.

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski jeszcze w tym tygodniu chce się spotkać z Sowińską osobiście. Będzie namawiał, by sama podała się do dymisji. Być może zaproponuje jej np. odprawę. Choć marszałkowi nie można odmówić umiejętności przekonywania do swoich racji, tym razem jego misja może spalić na panewce. Według nieoficjalnych informacji, jakie ma "Polska" od osób z otoczenia Ewy Sowińskiej, pani rzecznik chce jak najdłużej wytrwać na stanowisku. Miał ją do tego namawiać w telefonicznej rozmowie sam o. Tadeusz Rydzyk. W jednej z audycji w Radiu Maryja prowadzący tak wspierał Sowińską na duchu: "Obiecuję modlitwę, by sił pani minister nie zabrakło".

Cykl artykułów w "Polsce", krytykujących rządy Sowińskiej, nazywany jest na antenie sensacjami "niemieckiej gazety piszącej w języku polskim" - zauważa dziennik.

13 marzec 2008

PAP 

  

Archiwum

Gra o główną nagrodę
listopad 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Ogłoszenie ze słupa
czerwiec 26, 2004
Krewkie rekordy Polaków
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
Smacznego. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 20, 2003
http://angora.pl/
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Według kolejności
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"
marzec 25, 2004
PAP
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media