ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Bankructwo Ukrainy 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
więcej ->

 
 

Upadek władców iluzji USA jest bliski!

PRZECZYTAJCIE!!! PRZEMÓWIENIE GENERAŁA-MAJORA S. BUTLERA Z 1933 r.!!!

Fragment szokującego przemówienia wygłoszonego w 1933 roku przez Smedleya Butlera - generała dywizji korpusu Marines Stanów Zjednoczonych GENERAŁ-MAJOR SMEDLEY BUTLER O INTERWENCJONI¬MIE: Są tylko dwie rzeczy, za które powinniśmy walczyć - pierwsza z nich to obrona naszych domów, a druga to Deklaracja Praw wojna z każdego innego powodu jest oszustwem. Nie ma niczego nadzwyczajnego w tym worku z kanciarzami, na który ślepa jest wojskowa banda. Mają tam "jednopalcowca", który wskazuje nam naszych nieprzyjaciół, mają "mięśniaka", który niszczy nieprzyjaciół, i mają "mózgowca" do przygotowywania planów wojny, i wreszcie .Wielkiego Szefa", którym jest supernacjonalistyczny kapitalizm. Być może komuś wyda się dziwne, że ja, wojskowy, mam takie poglądy. Zmusza mnie do tego poczucie prawdy. Spędziłem trzydzieści cztery lata i cztery miesiące w czynnej służbie wojskowej jako członek najsprawniejszej jednostki tego kraju - Korpusu Marines - Przeszedłem kolejne stopnie kariery wojskowej, poczynając od podporucznika, a na generale dywizji kończąc. W trakcie tej kariery byłem głównie wysokiej klasy "mięśniakiem" służącym interesem Wielkiego Biznesu, Wall Street i Bankierów. Krótko mówiąc byłem kanciarzem, gangsterem kapitalizmu. W pewnym okresie tylko przypuszczałem, że stanowię część tego szwindla. Teraz jestem tego pewien, Lubię wszystkich zawodowych żołnierzy i nigdy nie myślałem samodzielnie, dopóki nie odszedłem ze służby. W czasie gdy podporządkowywałem się rozkazom moich przełożonych, moje umysłowe umiejętności znajdowały się w stanie zawieszenia. To sytuacja typowa dla wszystkich, którzy służą w wojsku. Pomagałem uczynić Meksyk, szczególnie Tampico, miejscem bezpiecznym dla amerykańskich interesów naftowych. Pomagałem uczynić z Haiti i Kuby miejsce właściwe do ciągnięcia zysków przez chłopców z National City Bank. Pomagałem w gwałceniu kilku środkowoamerykańskich republik na korzyść Wall Street. Lista tych szwindli jest długa. Pomagałem w latach 1909-1912 w oczyszczaniu Nikaragui, aby zrobić tam miejsce dla międzynarodowego domu bankierskiego Brown Brothers . W roku 1916 zaniosłem światło do Republiki Dominikany aby świeciło na rzecz amerykańskich interesów cukrowniczych. W Chinach pomagałem wygładzić drogę Standard Oil i pilnowałem, aby nikt ich na niej nie molestował. W czasie tych lat prowadziłem, jak to określają chłopcy za kulisami, fantastyczne szwindle. Przyglądając się temu, co robiłem, mam wrażenie, że Al Capone mógłby się wiele ode mnie nauczyć. To, do czego on doszedł, to prowadzenie kantów w zaledwie trzech okręgach, ja prowadziłem je na trzech kontynentach. ¬ródło: fragment przemówienia wygłoszonego w 1933 roku przez generała dywizji Korpusu Marines Stanów Zjednoczonych Smedleya Butlera.



W sprawie Bin Ladena też kłamali. Okazuje się, że nie jest poszukiwany za 911!

Wejd?cie na stronę FBI GOV w oknie "search" wpiszcie "most wanted" i otwórzcie list gończy za Osamą. Dowiecie się, że Bin Laden nie jest poszukiwany przez FBI za ataki z 11 września 2001... I teraz UWAGA! Na pytanie dziennikarzy - dlaczego? - Rex Tomb z FBI odpowiada: "Powodem dla którego 9/11 nie jest wspomniane w liście gończym Bin Ladena jest fakt, że FBI nie ma mocnych dowodów łączących Bin Ladena z 9/11" Rex Tomb.

Gdzie szukać architektów destrukcji i upadku wież WTC 9.11?
~Rodziny Rothchild'ów, Rockefeller'ów, "Korona Brytyjska" i wśród czaszek i piszczeli Idea



ANALIZA PRZYCZYN WOJNY W IRAKU

W USA istnieje instytucja Project for the New American Century (PNAC) która określa siebie jako 'edukacyjna organizacja non-profit poświęcona paru fundamentalnym twierdzeniom: że amerykańskie przywództwo jest dobre dla Ameryki oraz dla świata; takie przywództwo wymaga siły militarnej, dyplomacji i poświęcenia moralnym zasadom; oraz że zbyt mało polityków poświęca się sprawie globalnego przywództwa'. W 1998 przedstawiciele instytucji napisali list do prezydenta Billa Clintona w którym zachęcali go, bez podania przyczyn, do usunięcia Saddam Husseina. Pó?niej ci ludzie zostali doradcami prezydenta George W. Busha. Są to m. inn.: Richard Perle (doradca z Pentagonu), Richard Armitage (z Departamentu Stanu), John Bolton i Paula Dobriansky (podsekretarze stanu), Elliot Abrams (doradca do spraw Bliskiego Wschodu), Peter W. Rodman (asystent sekretarza obrony do spraw międzynarodowych), Zalmay Khalilzad (wysłannik do irackiej opozycji), James Woosley (były dyrektor CIA), Robert B. Zoelick (przedstawiciel handlowy). Część tego listu mówi: 'Zachęcamy Pana aby Pan wykorzystał okazję i wprowadził nową strategię która zabezpieczyłaby interesy USA i sojuszników na świecie. Strategia ta, przede wszystkim, powinna mieć na celu usunięcie reżimu Saddama Husseina. We wrześniu 2000 roku PNAC, opublikowała dokument Rebuilding America's Defenses: Strategies, Forces And Resources For A New Century. Dokument ten jasno pokazuje że USA planowała przejęcie większej kontroli nad regionem Bliskiego Wschodu nawet przed atakiem z 11 września. Na stronie 26 jest następujący paragraf: 'Obecność amerykańskich sił wraz z angielskimi i francuskimi jednostkami w regionie Zatoki Perskiej stała się pół-permanentnym faktem. Mimo że obecnym celem tych sił jest utrzymanie stref zakazu lotów nad północnym i południowym Irakiem, reprezentują one długoterminowe zaangażowanie USA i ich sojuszników w bardzo ważnym regionie. USA od dekad starały się odgrywać większą rolę w bezpieczeństwie Zatoki. Nierozwiązany konflikt z Irakiem dostarcza usprawiedliwienia, ale potrzeba zasadniczej obecności w Zatoce amerykańskich sił, przewyższa kwestię reżimu Saddama Husseina.' Oficjele wojskowi przyznali także w wywiadzie w New York Times, że chcieli uzyskać dostęp do czterech baz wojskowych w Iraku, aby być mniej uzależnionym od Arabii Saudyjskiej. To jasno pokazuje, że głównym celem inwazji na Irak było zwiększenie amerykańskiej kontroli nad regionem Zatoki Perskiej, a Saddam Hussein był tylko wymówką. Po 11 września dodatkową wygodną wymówką stała się walka z terroryzmem. Mało tego, to była całkowicie nietrafiona wymówka. Irak był krajem świeckim, władze walczyły z religijnym fundamentalizmem w kraju, i z tego powodu Al-Kaida krytykowała je i uważała za niewiernych. Także o żadnej współpracy nie mogło być mowy. A jak się do tego wszystkiego ma sprawa ropy? 40% procent zapotrzebowania USA na energię jest zaspokajane ropą naftową. 55% z tego to ropa z importu. Przewiduje się że ten procent wzrośnie do 65% do 2020 roku. Duża ilość ropy pochodzi z Zatoki Perskiej. Według Michael'a T. Klare piszącego dla Interhemispheric Resource Center 'Ta zależność jest słabością dla amerykańskiej potęgi: dopóki ropa w Zatoce nie będzie pod amerykańską kontrolą, dopóty nasze możliwości pozostania dominującą siłą na świecie będą pod znakiem zapytania. Ktokolwiek kontroluje Zatokę, automatycznie kontroluje globalną ekonomię'. Oprócz przynoszenia zysków całemu krajowi, przynosi to także zyski poszczególnym osobom z rządu. W rządzie USA jest sporo ludzi mających interesy w biznesie naftowym: George W. Bush (otrzymał $2800000 z kompanii energetycznych, $2300000 z sektora samochodowego, $1000000 z Enron, posiada także udziały w General Electric, BP, Duke Energy, ExxonMobil, Newmont Gold Mining Corporation, Pennzoil and Tom Brown, Inc.), Dick Cheney (był głową Halliburton, największej światowej kompanii naftowej, Halliburton dokonała w Iraku naprawy rurociągów warte $24000000), Spencer Abraham (otrzymał dotacje z General Motors, Ford, DaimlerChrysler), Condolezza Rice (była z zarządzie Chevron Corporation która jest zaangażowana w Nigerii gdzie zwiększa się amerykańska obecność militarna, włączając w to trenowanie Nigeryjskiego wojska do ochrony rurociągów naftowych), Don Evans (był w zarządzie firm naftowych Tom Brown Inc. i Sharp Drilling). Ponadto około 100 oficjeli w rządowej administracji ma w sumie $150000000 zainwestowane w tradycyjnej energii i naturalnych surowcach. Dodatkowo to są ogromne zyski dla firm amerykańskich. 19 września 2003, gubernator Iraku, Paul Bremer wprowadził nowe prawo zwane Order 39. Pozwala ono na prywatyzację 200 państwowych zakładów przemysłowych włączając elektryczność, telekomunikację, inżynierię i farmaceutykę. Prawo pozwala zagranicznym firmom przejąć 100% własność banków, kopalni i fabryk. Wszystkie zyski mogą zostać wyprowadzone z Iraku. Taryfy handlowe zostały zdjęte; podatek ograniczony z 45% do 15%. Firmy lub osoby prywatne mogą dzierżawić ziemię na 40 lat. Wszystko to jest sprzeczne z Iracką konstytucją. Oraz międzynarodowym prawem, ponieważ według Haskiej Konwencji z 1907 roku (podpisanej przez USA) kraj okupujący musi respektować istniejące prawa w okupowanym kraju. W czerwcu 2004 'nowy Iracki rząd przejął władzę' w Iraku. Wszyscy członkowie rządu zostali powołani przez USA i wielu miało powiązania z CIA i MI6. Wojsko USA pozostało w Iraku 'przez zaproszenie'. Jak widać, wojna w Iraku miała kilka przyczyn, z których zniesienie reżimu Husseina było na końcu, a terroryzm to była tylko wymówka. Efekt tego wszystkiego jest taki że koszt wojny ponoszą podatnicy i żołnierze z USA, UK i sojuszników (w tym Polski), tysiące zabitych i rannych Irakijczyków, a zysk wynoszą wielonarodowe korporacje (głównie z USA), większość z powiązaniami z administracją USA. Generalnie ta cała wojna to jeden wielki globalny przekręt trzeba to ciągle przypominać i powtarzać !

To na początek.
Szukajcie a znajdziecie - pukajcie a otworzą wam...
4 październik 2007

marduk 

  

Archiwum

GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.
maj 1, 2006
tadeusz
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niewygodne prawdy
grudzień 21, 2008
Marek Jastrząb
The bloodlines
lipiec 16, 2005
D.I.
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
A Chronology of the Zionist Master Plan for World Domination
styczeń 9, 2007
przysłał ICP
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media