ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"



Na przykładzie reakcji Żydów i „szabas gojów,” na obszerny artykuł profesorów John’a Mearsheimer’a i Stephen’a Walt’a, pod tytułem „Lobby Izraela” (ogłoszony w „London Review of Books” 23 marca, 2006), oskarżenie o anty-semityzm jest „ostatnią kartą” żydowskiej kabaly, w walce o wpływy i władzę nad światem. Niestety społeczeństwa zachodnie, w dużej mierze z powodu zbrodni hitlerowskich Niemiec, pozwoliły się poddać tresurze i zaabsorbowały refleks warunkowy, według którego rozważania na temat Żydów, z miejsca kwalifikują człowieka jako antysemitę.

Artykuł „Lobby Izraela” w obszernej wersji udokumentownej licznymi odnośnikami, jest ogłoszony na stronie internetowej „John Kennedy School of Government.” Praca ta wywołała burzę tak zwanych komentarzy, starających się pracę tę zdyskredytować, za pomocą przypisywania autorom, nagle objawionych przez nich, pobudek antysemickich.

Powodem tych oskarżeń jest fakt, że w „Lobby Izreala” udokumentowano niezbicie, że mała grupa „zwolenników” Izraela, tak w rządzie Bush’a jak i na zewnątrz tego rządu, ma nieproporcjonalnie wielki wpływ na politykę USA na Bliskim Wschodzie i że grupa ta „działa na niekorzyść USA.” Ciekawe jest że Amerykańscy neokonserwatyści rzucili się do ataku na tezy artykułu „Lobby Izraela,” podczas gdy na świecie, nawet w Izraelu, artykuł ten został dużo bardziej obiektywnie potraktowany, niż w USA, gdzie dotąd, obaj autorzy byli znani jako wysokiej klasy specjaliści w stosunkach międzynarodowych i są członkami Amerykańskiej Akademii Sztuk i Nauk.

Analiza wpływów „lobby Izraela” na politykę zagraniczną USA, wywołała dyskusję w Izraelu, gdzie n.p. w „Jerusalem Post” określa analizę amerykańskich profesorów jako „zlepek oszczerstw na temat szkodliwego wpływu zwolenników Izraela na politykę zagraniczną USA.” Natomiast redakcja dziennika „Ha’aretz” stwierdziła: „byłoby rzeczą nieodpowiedzialną ignorować poważne i niepokojące wnioski w artykule o ‘lobby Izraeala,’” która to praca jest dobrze udokumentowna, według Daniel’a Levy, byłego doradcy premiera Ehud’a Barak’a. Tom Segev napisał w tej gazecie, że obaj autorzy mają rację w „najważniejszej sprawie,” a mianowicie, że fałszem jest. jakoby interesy Izraela i USA były identyczne.

Pismo Financial Times w Londynie stwierdziło, że atak obrońców wpływów Izraela w USA, na osoby autorów pracy „Lobby Izraela,” jest „hańbą i ciosem w społeczeństwo opierające się na swobodach obywatelskich.” W Paryżu, Wiliam Pfaff, z „International Herald Tribune,” określił pracę „Lobby Izraela” jako „ważny i odpowiedzialnie przygotowany artykuł, o dużym znaczeniu.” Historyk sjonizmu, Geoffrey Wheatcroft napisał, że lepsze przyjęcie pracy „Lobby Izraela” w Europie, niż w USA, pochodzi z przeświadczenia na starym kolntynencie, że istnieje „bardzo intymne powiązanie między Izraelem i USA, w którym ważną rolę odgrywa AIPAC (American Izrael Public Affairs Committee).”

Redaktorka Mary-Kay Wilmers opublikowała „Lobby Izraela” w „London Review of Books” ponieważ uważała, że „krytyka polityki zagranicznej USA, oraz sposobów jakimi Izrael wpływa na tę politykę, nie ma nic wspólnego z antysemityzmem.” Artykuł „Lobby Izraela” został opublikowany w Londynie po odrzuceniu go przez „The Atlantic Monthly,” pismo, które ten artykuł zamówiło w 2002 roku, a następnie współpracowało z autorami od maja 2004, do stycznia 2005, poczem odmówiło przyjęcia tego artykułu do druku.

„Lobby Izraela” ukazało się na internecie 16 marca, 2005, a rok póżniej 23 marca 2006 w „London Review of Books.” Wtedy neokonserwatyści, ze znanym „polakożercą” Dershwitzem na czele, przeszli do ataku, ponieważ jakoby artykuł ten szerzy antysemityzm, mimo wypowiedzi takich jak notowane już 10 wrzesnia 2002, zdanie dygnitarza w rządzie Bush’a, Philipa Zelikowa, że Irak zagrażał Izraelowi a nie USA.

Żydowskie pismo „The Forward” podało 24 marca, 2006, że największe żydowskie organizacje w USA „unikają czołowego zderzenia z artykułem „Lobby Izraela,” ale starają się pośrednio zniszczyć argumentację jego autorów.” Żydowscy darczyńcy na rzecz Harvard University, zarządali potępienia tego artykułu przez tenże uniwersytet i inne instytucje jak i ich konferencje naukowe. Chodziło o to żeby „zmarginalizować i odizolować autorów.”

Taktyka ta powoduje, że uczeni i działacze w USA są zastraszeni, boją się o swoje kariery i unikają narażania się Żydom. Mimo tego artykuł „Lobby Izraela” ma setki tysięcy czytelników na światowym internecie, włączne z państwami arabskimi. Coraz większa ilość specjalistów od spraw Bliskiego Wschodu, ocenia ten arykuł bardzo pozytywnie i zgadza się z jego krytyką żydowskich zabiegów na korzyść Izraela.

Propaganda pro-izraelska działa jakoby w imię patriotyzmu amerykańskiego i upiera się, że żydowskie lobby nie podlega prawu, tak jak wszystkie inne formy wpływów zakulisowych są określone według praw USA.

Obecnie w USA fundasmentaliści protestanccy, stanowią liczebnie większą ilość sjonistów, niż liczba wszystkich Żydów w Ameryce. Kaznodzieje protestanccy zarabiają fortuny dzięki ich poparciu dla Izraela i dla zwycięstwa Żydów nad Arabami, które to zwycięstwo, według nich, jest konieczne dla powrotu Chrystusa na ziemię.

Ekstremiści żydowscy przeważją wśród działaczy „lobby izraela,” podczas gdy umiarkowani Żydzi, nie dochodzą do głosu. Dzieje się to za pomocą zastraszania, że jakoby zbliża się nowy Holokaust, jeżli nie zostanie on powstrzymany na czas. W rezultacie, sondaże opinii młodych Żydów w USA, wykazują bardziej radykalne anty-arabskie przekonania Żydów amerykańskich, niż przekonania wyborców w samym Izraelu.

W USA szerzy się indoktrynacja sjonistyczną wersją historii Holokaustu. W wersji tej Polacy są przedstawiani, są jako partnerzy Niemców w zbrodniach na Żydach. Wersja ta przenika żydowską społeczność. W rezultacie, wielu Żydów, widzi na każdym kroku, coś co wywołuje u nich powiązania z Holokaustem i ewentualną potrzebę ucieczki do Izraela. Kult zagłady jednoczy wszystkich Żydów, tak religijnych jak i ateistów w przekonaniu, że mają oni obowiązek popierać Izrael.

Majętni Żydzi w USA mają wyrzuty sumienia, że nie dosyć pomagają Izraelowi i że absokutnie nie wolno im krytykować, nawet najbardziej okrutnych zbrodni, popełnianych przez Żydów na Arabach w Palestynie i innych krajach Bliskiego Wschodu. Tak n.p.
Abraham Foxman, z „Anti-Defamation League,” nazuwa artykuł „Lobby Izraela” „anty-semicką analizą” konspiracji żydowskich „pachnącą anty-semityzmem.”

Wielu innych działaczy żydowskich w USA to samo mówi, mimo tego, że w przeciągu długiej kariery naukowej, autorzy Mearsheimer i Walt, nigdy nie wypowiadali anty-semickich opinii. Obecnie anty-semityzm jest ostatnią kartą, którą gra „lobby Izraela” i nadal nie chce wdawać się w poważną dyskusję. Jest to postawa z gruntu nie uczciwa jak to powiedział George Orwell: „Jeżeli wolność naprawdę coś znaczy, to wymaga ona uznania prawa ludzi do mówienia nieprzyjemnej prawdy innym.”

Orwell był zacytowanu 19go czerwca 2006, przez profesorów Michael’a C. Desch’a i Robert’a M. Gates’a z „Texas A&M University” w politologicznym dziale „Pobieranie Decyzji w Sprawach Bezpieczeństwa Państwowego.” Ich wspólny artykul ma tytuł: „Prorocy we Własnym Kraju.” Artykuł ten został wydany w piśmie „The American Conservative.”



www.pogonowski.com
23 czerwiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
Rosja zapowiada, że uderzy w terrorystów na całym świecie
wrzesień 8, 2004
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
A Citizens' Declaration
marzec 20, 2003
News lepszy od porannej kawy
listopad 30, 2007
Marek Olżyński
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
Oblicze frustracji czyli - "Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"
maj 12, 2005
konstytucjonalista
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
gnidy
listopad 23, 2005
cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
NAPRAWIĆ KRZYWDY CZY SZUKAĆ WINNYCH ?
Artykuł dyskusyjny

luty 13, 2003
Leszek Skonka
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media