ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dziś pogrzeb Elżbiety Gawlas 
26 styczeń 2012      Artur Łoboda
Żeby Polska była Polską (2) 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Izrael przeprowadza „grę wojenną”, aby przygotować „nowy, zabójczy wariant COVID-19” 
13 listopad 2021     
Priorytety PiS 
4 kwiecień 2020     
„Po raz kolejny rozmawiamy o reformie wymiaru sprawiedliwości, zamiast tę reformę robić” 
20 październik 2017      TVP Info
Covid, teoria wirusów i malowana koza 
2 lipiec 2023     
Żydowski bajzel 
6 styczeń 2022      Artur Łoboda
Bez komentarza 
12 grudzień 2012      Artur Łoboda
Żydostwo Chrystusem narodów? Czyli o tym, jak upadek KOMUNIZMU wywołał eksplozję KRETYNIZMU 
29 czerwiec 2011      Marek Głogoczowski
Jak dewianci przejęli władzę w 2010 roku 
6 lipiec 2017      Alina
Chemiczny Bałtyk  
26 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Jak w ciągu miesiąca obalić Rząd PiS? 
18 marzec 2020     
Żądania wydalenia ambasador Izraela w Wielkiej Brytanii po „wyraźnym wezwaniu do ludobójstwa” 
8 styczeń 2024      Julia Conley
Nigdy nie było żadnego kowida (01) 
9 wrzesień 2022     
Tysiąc kilometrów na jednym baku vs zdrowie? 
2 październik 2020     
130 tysięcy przekręconych głosów wyborców! Katowice - Finał  
17 luty 2015      WolnyCzyn
Donald Trump. Znienawidzili go za dwa słowa: America First 
9 styczeń 2017      Krzysztof Baliński
Program dla Polski (2) 
11 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Samoobrona wobec zakazu leczenia 
24 listopad 2021      Leszek Śmieszek
Co się naprawdę wydarzyło w Polsce? 
13 maj 2015      Artur Łoboda

 
 

Selfie z Gazy: reprezentowanie narodu wybranego


                  
„Zachęcanie i integrowanie aliji jest wydarzeniem strategicznym dla państwa Izrael.
Alija w nadchodzących latach będzie ogromnym motorem wzrostu izraelskiej gospodarki i motorem wartości – odnową i odświeżeniem syjonizmu”.
Bezalel Smotrich, minister finansów Izraela, luty 2024 r


Istnieje różnica pomiędzy zdjęciami opublikowanymi w zachodnich mediach podczas izraelskiego ataku na Strefę Gazy w 2014 r. – który był wówczas najbardziej śmiercionośny od dziesięcioleci, - w wyniku czego zginęło ponad 2300 Palestyńczyków – a znacznie większą liczbą obrazów, zarówno fotografii, jak i materiałów cyfrowych , które wychodzą z Gazy od 7 października 2023 r.
Częściowo wynika to z wszechobecności smartfonów i mediów społecznościowych; ale obrazy pełnią także inną funkcję geopolityczną.
 

To, co wcześniej opisałem jako   „biblijną”  reprezentację Palestyńczyków w 2014 roku, niewątpliwie przygotowało ramy, przez które narody Zachodu początkowo postrzegały izraelski atak na Gazę po powstaniu z 7 października;
ale obrazy i nagrania bieżących zbrodni, które stanowią drugą  Nakbę , są bardzo różne.
Jak już pisałem   wcześniej , chyba nigdy nie widzieliśmy, jak wygląda ludobójstwo wojskowe z tak bliskiej odległości.


Dla kontrastu, podczas izraelskiego ataku na Gazę w 2021 r.   konta palestyńskich aktywistów dokumentujących śmierć i zniszczenia w mediach społecznościowych  zostały zamknięte i przypuszczam, że teraz można by zastosować tę samą blokadę mediów.
Wojsko amerykańskie sprawowało pełną kontrolę nad doniesieniami mediów podczas inwazji na Irak w 2003 roku i wyobrażam sobie, że Izraelskie Siły Obronne również mogłyby to zrobić, gdyby chciały, szczególnie biorąc pod uwagę otwarcie syjonistyczne stanowisko właścicieli mediów społecznościowych (Elon Musk, Mark Zuckerberg, Larry Page, Sergey Brin itp.).
 

Może zatem wydawać się dziwne, że Izrael nie wpuszcza żywności, wody i środków medycznych do Gazy – tworząc w ten sposób wywołany przez człowieka głód, oprócz zbrodni zabicia 41 500 Palestyńczyków, ranienia ponad 77 000 i wysiedlenia 2 milionów - z jednej czwartej milionów zniszczonych domów, ale pozwala na publikowanie w mediach społecznościowych morderczych i niszczycielskich skutków swoich działań.
Warto się nad tym zastanowić i podjąć próbę wyjaśnienia dlaczego?, co postaram się tutaj przedstawić.
 

Jest oczywiste, że Izrael rozszerza swoje granice „od rzeki do morza”, jak   zdefiniowała to partia rządząca Likud w swoim manifeście wyborczym z 1977 r. , w którym Palestyńczycy będą żyć jak ludzie bliscy niewolniczej pracy w państwie apartheidu.

Zachód pokazał już niezbicie, że jest zadowolony z tego rozwiązania — nawet szczęśliwszy niż w przypadku podobnej sytuacji w Republice Południowej Afryki w latach 1948–1994, którą czasami czuł się zobowiązany usankcjonować.
Oznacza to także znaczne zwiększenie populacji Żydów.
Od 2023 r. prawie 30 procent Żydów mieszkających w Izraelu to imigranci urodzeni w innym kraju i liczba ta będzie musiała znacznie wzrosnąć, aby przeciwdziałać wyższemu wskaźnikowi urodzeń Palestyńczyków, którego nawet Siły Obronne Izraela nie są w stanie wystarczająco wytępić w dużej liczbie.
 

Szczególnie uderzające jest to, że ukazało się tak wiele zdjęć i materiałów filmowych pokazujących, jak odczłowieczeni stali się Żydzi w Izraelu - pod wpływem syjonistycznej indoktrynacji od pokoleń, która przygotowała ich do popełniania zbrodni, które popełniają dzisiaj z pozornie czystym sumieniem – w rzeczywistości bardziej niż to że: popełniają te zbrodnie jako przejaw cnoty.
Myślę o dokumentacji izraelskich żołnierzy pozujących przed związanymi i z zawiązanymi oczami palestyńskimi więźniami - na wzór amerykańskich żołnierzy piechoty morskiej w Abu Ghraib;

roześmianych izraelskich żołnierzy stojących nad związanymi Palestyńczykami zmuszanymi do klęczenia, prawdopodobnie przed gwałtem;

roześmianych izraelskich żołnierzy przedstawionych w bieliźnie palestyńskich kobiet, które zabili w ruinach zniszczonych domów;

izraelskich żołnierzy nagrywających, jak biją rannych więźniów palestyńskich;

izraelskich żołnierzy poświęcających zaminowanie i eksplozję budynków, w których Palestyńczycy mogą nadal mieszkać, ze swoimi własnymi dziećmi;

izraelskich żołnierzy stojących na głowach związanych więźniów palestyńskich;

izraelskich żołnierzy uśmiechających się i pozujących przed zbezczeszczonymi meczetami - pokrytymi nieprzyzwoitymi graffiti;

żołnierek pozujących do grupowego „selfie” przed scenami ludobójstwa;

telewizyjnego materiału filmowego przedstawiającego   żydowskie dzieci śpiewające o unicestwieniu Gazy i zabijaniu Palestyńczyków ;

izraelskich Żydów tańczących w ekstazie podczas świętowania ludobójstwa w Gazie na koncertach muzycznych;

żydowskich osadników z amerykańskim akcentem kradnących domy rodzin palestyńskich na terytoriach okupowanych;

izraelskich Żydów tworzących blokadę pomocy do Gazy;

a nawet o Żydach ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii mówiących o wspólnym zamieszkaniu na   terenach „nadmorskich”  w Gazie, nawet gdy ciała tych, którzy kiedyś tam mieszkali, czekają w ruinach na zburzenie przez izraelskich wykonawców.
 

Tak jak nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak szczegółowo, - jak wygląda ludobójstwo militarne, tak też nigdy nie widzieliśmy, - jak sprawcy ludobójstwa zachowują się z tak bliskiej odległości ani nie słyszeliśmy wcześniej, co myślą.

Zdjęcia i materiały filmowe pochodzące z likwidacji obozu koncentracyjnego w Gazie są dowodem czegoś więcej niż okrucieństwa tego samozwańczego „Narodu Wybranego”.
Pokazują ponadto psychopatyczną psychologię narodową obojętną na resztę ludzkości i to, co myślimy o zbrodniach popełnianych przez Siły Obronne Izraela.
Fakt, że te zdjęcia zostały wykonane lub zarejestrowane nie przez fotoreporterów chcących ukazać brutalność działań wojennych, ale przez samych żołnierzy, którzy bez skrupułów zamieszczają je na swoich osobistych kontach w mediach społecznościowych, potwierdza ich psychopatię.

Może tak być dlatego, że izraelscy Żydzi stali się tak odczłowieczeni przez ideologię syjonizmu i brutalność 75 lat okupacji, że tak naprawdę nie są świadomi, - jak to wygląda w oczach reszty z nas, a przynajmniej dla tych z nas przerażonych ich oczywistą radością z cierpienia, upokorzenia i morderstwa Palestyńczyków.
Ale jest to także produkt indoktrynacji Żydów od urodzenia - w kierunku okropności Shoah  i wielokrotnego napominania przez syjonistów, że nikt poza Państwem Izrael nie stanie w obronie Żydów.

W ich oczach przyznaje to izraelskim Żydom święte prawo, z którego korzystają z coraz większą wiernością od 76 lat, do traktowania Palestyńczyków tak, - jak oni sami zostali potraktowani przez Niemców – to znaczy jako podczłowieka   Untermenschen , - rozebrani do naga, z zawiązanymi oczami, bici, zaganiani jak bydło do obozów dla uchodźców na pustyni, lub wysyłani za granicę, a ich ludzie zabierani do więzienia, gdzie są bezkarnie torturowani i zabijani przy najmniejszym przejawie oporu.
 
Myślę również, że w miarę jak   Zachód pogrąża się coraz głębiej w faszyzm  na każdym poziomie społeczeństwa, od naszych rządów, wojska, sądownictwa i policji po instytucje finansowe, media oraz przemysł kulturalny i edukacyjny, w znacznie większym skupieniu widzimy: butę, którą przepowiedział George Orwell w   roku 1984 , będzie odciskał piętno na ludzkiej twarzy na zawsze w przyszłości, która jest teraz naszą teraźniejszością.
Po prostu nigdy nie przypuszczał, że na formowanej gumowej podeszwie będzie widniała flaga Izraela.
 
Ale myślę też, że zbrodnie wojenne Izraela, które w przeważającej mierze potępiły narody świata - w cotygodniowych protestach, a jednocześnie Izrael otrzymywał militarne, finansowe i polityczne wsparcie ze strony zachodnich rządów, zwróciły więcej ludzi - niż kiedykolwiek wcześniej nie tylko przeciwko Państwu Izraela, ale także wobec diaspory żydowskiej.

Przewiduję, że premier Izraela i przywódca Likudu Benjamin Netanjahu wykorzysta zbrodnie wojenne swojego rządu i wojska – najprawdopodobniej w postaci ataku pod fałszywą flagą na synagogę w Nowym Jorku – aby przyciągnąć więcej tej diaspory do Izraela na tej podstawie, że Żydzi „nie są już bezpieczni na Zachodzie”, - jak nieustannie powtarzają nam niemal jednomyślnie syjonistyczne zachodnie media przeprowadzające wywiady   z żydowskimi gwiazdami w Londynie i Nowym Jorku.
 
Nie oznacza to, jak spekulują niektórzy komentatorzy, że dalszemu istnieniu Państwa Izrael zagrażają konsekwencje jego obecnych zbrodni wojennych.
Jak powiedział Mao Tzedong delegacji Organizacji Wyzwolenia Palestyny ​​w 1965 r., Izrael jest bazą dla zachodniego imperializmu na Bliskim Wschodzie i pozostanie tam aż do upadku Imperium Amerykańskiego.

Nagrywanie zbrodni Państwa Izrael przeciwko narodowi palestyńskiemu i ich rozpowszechnianie z tak drastyczną szczegółowością w zachodnich mediach, w przeciwnym razie poświęconych cenzurze informacji – bez porównywalnych zdjęć i materiałów filmowych pochodzących na przykład z Ukrainy – służy celom: Syjonizmu.
To, co bezsprzecznie demonstruje się całemu światu, polega na przekształceniu Palestyny w   izraelski obóz koncentracyjny  , którego strażą są Żydzi.

Podobnie jak w przypadku rosnącej liczby wojen toczonych w dobie Internetu, w tym na Ukrainie, okrucieństwa popełniane przez uśmiechnięte ghule Sił Obronnych Izraela są reklamą imigracyjną dla Żydów na całym świecie.

„Przyjedź do  Eretz Yisrael :  
najbezpieczniejszego miejsca dla Żydów!” 

Syjoniści nazywają to  aliją,  czyli „wznoszeniem się”, co wskazuje na to, co myślą o gojach.

Być może najbardziej niepokojące dla nas wszystkich, jak to miało miejsce w przypadku hiszpańskiej wojny domowej, - którą historia zredukowana do aktu otwierającego drugą wojnę światową, - ludobójstwo w Strefie Gazy jest zbrodnią tak potworną, że jedynie trzecia wojna światowa może ją wymazać, wydobyć wspomnienia politycznie amnezyjnych populacji Zachodu i w ten sposób chronić osoby odpowiedzialne za   popełnienie tego czynu, współpracę z nim i nawoływanie do niego  – zarówno Żydów, jak i goim – przed wymiarem sprawiedliwości na mocy prawa międzynarodowego.
 
 
Simon Elmer jest założycielem Architests for Social Housing i autorem książki  The Great Reset: Biopolitics for Stakeholder Capitalism . Jego najnowsze książki obejmują  The Road to Fascism: For a Critique of the Global Biosecurity State (2022), a także dwa tomy artykułów na temat brytyjskiego państwa bezpieczeństwa biologicznego,  Virtue and Terror i  The New Normal , oba opublikowane w 2023 roku.
 

Źródło:
https://off-guardian.org/2024/04/14/gaza-selfie-representing-the-chosen-people/
15 kwiecień 2024

Simon Elmer 

  

Komentarze

  

Archiwum

Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005".
styczeń 6, 2003
Jakub Mariawicz
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polskie Huty Stali już nie polskie
październik 27, 2003
IAR
Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Terror „911” w USA: fakty dziwniejsze niż fikcja
październik 13, 2004
Marek Głogoczowski
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
Organizacje żydowskie naciskają
luty 3, 2007
PAP
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
Oświadczenie Unii Polityki Realnej w sprawie Partii Wolności p. Jerzego Haidera
październik 26, 2008
http://www.asme.pl/serwis/arch/9-2000.html
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
Współcześni barbarzyńcy zaatakowali ponownie !
marzec 22, 2003
Adam Śmiech
The National Newspaper Association
marzec 29, 2003
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media