|
Izraelskie dziedzictwo
|
|
Izraelski minister dziedzictwa Amihaj Elijahu powiedział w wywiadzie, że zrzucenie bomby atomowej na Strefę Gazy jest "jedną z możliwości".
Od zawsze przestrzegam Rodaków, by nie patrzyli na Żydów - jako na monolit i wielokrotnie przytaczałem przykłady z historii - gdy niezaangażowani w politykę Żydzi - byli pierwszymi ofiarami żydowskich bandziorów.
Może - tych przyzwoitych Żydów jest bardzo mało, ale dlatego, że stoją przed tłumem zwyrodnialców i są jeszcze bardziej narażeni na szykany i śmierć - jak ś.p Israel Sahak - zasługują na szczególne uznanie.
Poza tym przyzwoici Żydzi wnieśli ogromnie dużo do dziedzictwa kultury świata i kultury Polski.
Nie wykluczam nawet, że sam otrzymałem imię na cześć wielkiego Polaka i Żyda - Artura Rubinsteina, bo śp Mama mi o nim opowiadała.
(Poczytajcie o Rubinsteinie na otwarciu ONZ.)
Jakiego więc "dziedzictwa" strzeże Amihaj Elijahu?
"Dziedzictwa" gwałtów, mordów i eksterminacji prawowitych dziedziców Palestyny, bo to jest program syjonistów - od czasu stworzenia tej parchatej ideologii.
By nie pozostawiać żadnej wątpliwości stwierdzę:
dziedzictwem Izraela jest ludobójstwo na Palestyńczykach!
A polskojęzyczne parchy twierdzą, że to jest "samoobroną"!
Ich media donoszą:
"Chwilę wcześniej bawili się na Festiwalu dla Pokoju".
"Festiwal dla pokoju" obok murów obozu koncentracyjnego "Gaza"?
Na takie zachowanie stać TYLKO ZWYRODNIALCÓW!
To tak - jakby w czasie II wojny światowej urządzić wesele przy drutach kolczastych Oświęcimia, bądź Brzezinki.
|
|
6 listopad 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
To dziedzictwo "nasze na wierzchu" a Polańskie, Stuhry, Cimoszewicze czy inne Gersdorfy są i będą bezkarne, bo "nigdy więcej"!
Dziś, jak nigdy dotąd, pasują tu wyrzygi Kornhausera i Miłosza o karuzeli. Z tym, że te Kornhausera znikły z przestrzeni internetowej bo szkodziły curuni.
Karuzela przy gettcie w Warszawie była "polską zbrodnią", mimo że z karuzeli w Warszawie nikt nie strzelał do żydów.
Natomiast obecna karuzela całego globu, jest jak najbardziej w porządku a do wybrzeży Gazy zbliża się amerykańska łódź podwodna z głowicami atomowymi.
|
|
2023-11-06
hens
|
|
|
|
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
|
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
|
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Perpetuum mobile
listopad 25, 2003
http://kumor.net
|
Dbajmy o edukację
marzec 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Accor złożył ofertę wiążącą na zakup 4,06 proc. akcji Orbisu
listopad 18, 2002
PAP
|
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
|
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
|
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
|
Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
|
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
|
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
|
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
Rejtan
czerwiec 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jedno jest pewne
sierpień 9, 2005
|
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Iluzja pomocy
styczeń 14, 2004
przesłała Elżbieta
|
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
|
|
|