|
Niezależne testy laboratoryjne potwierdzają nieznane czarne włókna na paskach testowych wyładowań koronowych
|
|
Od kilku dni w Internecie krążą filmy i zdjęcia rzekomych pasożytów - tak zwanych „Morgellonów” na pałeczkach testowych z testów koronowych oraz w maskach.
Niezliczeni użytkownicy nie mogli uwierzyć własnym oczom, patrząc przez mikroskop.
Te rzeczy naprawdę istnieją.
The Epoch Times przeprowadził niezależne testy laboratoryjne.
Pewne jest to, że te wątki istnieją.
The Epoch Times przeprowadził niezależne testy laboratoryjne, które ujawniły również czarne zanieczyszczenie różnych materiałów testowych i ochronnych, a także produktów higienicznych.
Bez dalszej analizy nie można jednak powiedzieć, czym są te „wątki”, czy są szkodliwe i dlaczego wydają się poruszać - co pokazują inne filmy. ().................
Źródło:
https://6gywygxne5mqycwkums7a2cvhi-jj2cvlaia66be-www-epochtimes-de.translate.goog/gesundheit/unabhaengige-laboruntersuchungen-bestaetigen-unbekannte-schwarze-fasern-an-corona-teststaebchen-a3483265.html
|
|
2 kwiecień 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
Wydaje się, że to dowód na nakręcanie się niemal powszechnej już psychozy. W Stanach pospolity jest lęk przed roztoczami, listerią w lodówkach i jakimiś bakteriami w prysznicach.
Z tego samego źródła opinia biegłego sądowego o tych ,niepokojących, drobinach - https://6gywygxne5mqycwkums7a2cvhi-jj2cvlaia66be-www-epochtimes-de.translate.goog/politik/deutschland/ein-kriminalbiologe-aeussert-sich-zu-morgellonen-an-corona-teststaebchen-und-maske-a3482883.html.
|
|
2021-04-02
hens
|
 |
|
|
'No zgoda, podszedłem może zbyt niefrasobliwie do różnych doniesień o 'włóknach', a tymczasem w zwykłym samochodzie, w zwykłym telefonie rzeczywiście widać jakieś nitkowate struktury reagujące aktywnie na temperaturę i wilgotność typową dla człowieka - https://www.facebook.com/775196885932896/videos/1518491525149617/?__so__=watchlist&__rv__=video_home_www_playlist_video_list.
Rzecz jest widoczna od 15 minuty do 33 z pominięciem wulgaryzmów :)).
Pytanie brzmi - dlaczego tylko te pojedyncze czarne niteczki się aktywują? I dlaczego one żadnych naukawców* nie interesują, chociaż intensywnie zajmują się oni zbawiennym wpływem marychy na świrów pocovidowych, bo podobno istnieje pilna potrzeba ulżenia im.
Zwracam uwagę, że odkryć takich dokonują zwykłe Janusze a nawet Grażynki, które znajdują toto w zupkach w proszku! |
|
2021-04-02
hens
|
|
|
|
Na pastwę szakali. ( Tym razem Brunono Schulz )
lipiec 10, 2002
PAP
|
Co takiego kryje przeszłość, że zamyka usta historykom IPN?
styczeń 31, 2008
Marek Olżyński
|
Jedno jest pewne
sierpień 9, 2005
|
Pod ochroną Wymiaru Bezprawia
grudzień 4, 2003
http://www.gazetapoznanska.pl
|
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
|
Tryptyk
luty 16, 2009
...
|
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
|
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
|
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Historia jednego listu
listopad 9, 2006
Marek Olżyński
|
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
|
Abp Kondrusiewicz: uznajemy prawosławny charakter Rosji
sierpień 28, 2002
PAP
|
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Lekcja z przeszłości
styczeń 3, 2003
zaprasza.net
|
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
|
Jak uratowaliśmy Europę
sierpień 16, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
"Nie rzucim ziemi skad nasz ród"
lipiec 10, 2006
Tatiana ZALESKA
|
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|